رفتن به مطلب

نمایش نامک دسته post_type

پست های پیشنهاد شده

سلام خدمت دوستان.

من برای قالبم یک هدر درست کردم و یه قسمتی را درش قرار دادم به این صورت که در هر برگه و یا نوشته ای وارد بشیم، توی هدر مثل اینگونه چاپ کنه

" این نوشته در دسته اخبار قرار دارد "

یعنی اگر اون  نوشته ای که درش قرار داریم، جزء دسته post_type باشه، نام دسته رو نوشن بده. اگر اون نوشته جزء دسته های post_type های دیگه باشه، مثلا post، page و ...، هیچی نمایش نده.

من می خوام با این کار، توی هر برگه و یا نوشته ای که باشیم، نام دسته، اگر اون نوشته زیر مجموعه دسته post_type باشه نمایش بده.

چی کار باید بکنم؟

نمی دونم متوجه شدید یا نه. یه چیزی تقریبا شبیه breadcrumbs

لینک به ارسال

اگر اشتباه نکرده باشم فکر میکنم منظور شما اینه که نام post_type رو میخواید نشون بدید ، مثلاً نام post_type شما اخبار هستش بعدش یه پستی میذارید که داخل post_type اخبار هستش ، و میخواید وقتی طرف وارد اون اون پست شدش نام post_type براش نمایش داده بشه .

یا اینکه مثلاً در سایت های موزیک دیدید صفحه اول یه کادر کوچیک روی عکس ها میزنند مثلاً album,song که یا کد بالا که دادم نام post_type فراخوانی میشه.

شما فقط کافیه داخل حلقه پست که درست میکنید کد بالا رو جایی که میخواید نام post_type نشون داده بشه اضافه کنید .

یه مثال کلی میزنم :

<?php
$args = array(
'post_type'    => array('news') ,
'posts_per_page' => 10,
);
$loop = new WP_Query( $args );
if($loop->have_posts()):
while($loop->have_posts()):$loop->the_post();
$idpost=get_post_type(get_the_ID());
?>
<?php echo  'این نوشته در دسته '.$idpost.'قرار دارد'; ?>
<?php
endwhile;
else:
echo'Nothing Found';
endif;
?>

فکر میکنم درست باشه الان. که با کد بالا اگر شما 10 تا پست تایپ هم بخواید نشون بدید ، نام پست تایپ مربوطه برای هر پست نشون داده میشه .

مثلاً در صفحه اصلی شما 3 تا پست تایپ رو فراخوانی کردید ، جایی که میخواید نام پست تایپ نشون داده بشه باید $idpost رو echo کنید .

ویرایش شده توسط وردپرس فارسی
لینک به ارسال
در 16 دقیقه قبل، وردپرس فارسی گفته است :

اگر اشتباه نکرده باشم فکر میکنم منظور شما اینه که نام post_type رو میخواید نشون بدید ، مثلاً نام post_type شما اخبار هستش بعدش یه پستی میذارید که داخل post_type اخبار هستش ، و میخواید وقتی طرف وارد اون اون پست شدش نام post_type براش نمایش داده بشه .

یا اینکه مثلاً در سایت های موزیک دیدید صفحه اول یه کادر کوچیک روی عکس ها میزنند مثلاً album,song که یا کد بالا که دادم نام post_type فراخوانی میشه.

شما فقط کافیه داخل حلقه پست که درست میکنید کد بالا رو جایی که میخواید نام post_type نشون داده بشه اضافه کنید .

یه مثال کلی میزنم :

<?php
$args = array(
'post_type'    => array('news') ,
'posts_per_page' => 10,
);
$loop = new WP_Query( $args );
if($loop->have_posts()):
while($loop->have_posts()):$loop->the_post();
$idpost=get_post_type(get_the_ID());
?>
<?php echo  'این نوشته در دسته '.$idpost.'قرار دارد'; ?>
<?php
endwhile;
else:
echo'Nothing Found';
endif;
?>

فکر میکنم درست باشه الان. که با کد بالا اگر شما 10 تا پست تایپ هم بخواید نشون بدید ، نام پست تایپ مربوطه برای هر پست نشون داده میشه .

مثلاً در صفحه اصلی شما 3 تا پست تایپ رو فراخوانی کردید ، جایی که میخواید نام پست تایپ نشون داده بشه باید $idpost رو echo کنید .

سلام آقای وردپرس فارسی

خسته نباشید

آقا لطفا یه دستی به سر تاپیکهای بی جواب ما هم بزنید

مرسی

لینک به ارسال

با یه شکل بهتون توضیح میدم.

مثلا در شماره 1، صفحه ای که باز شده، مربوط به هیچ دسته ای از دسته های akhbar نیست. در حقیقت آرشیو دسته های akhbar هست. پس اون عنوان براش نمایش داده نمیشه. ( توجه کنید که عنوان در هدر هست و در loop نوشته نوشته )

در تصویر شماره 2، صفحه ای که باز شده،  مربوط به دسته 1 از post_type=akhbar هست. پس اون عنوان نمایش پیدا می کنه.

همچنین در تصویر 3 نیز اون صفحه ای که باز شده ( که نوشته می باشد)، مربوط به دسته 1 از post_type=akhbar هست. پس عنوان نمایش پیدا می کند.

در تصویر شماره 4، چون صفحه ای که باز شده، مربوط به هیچ دسته ای از دسته های akhbar نیست، اون نوشته نمایش داده نمی شود.

Untitled1.jpg

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...