mehdibinam

مشکل نصب افزونه ی WordPress Twitter Bootstrap CSS

2 پست در این موضوع قرار دارد

باسلام

هنگام نصب افزونه WordPress Twitter Bootstrap CSS سیستم ارور میده که پوشه‌ی هدف از قبل موجود است. درحالی که بنده اولین بار است نصب میکنم

راه حل چیست؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

پوشه افزونه رو داخل plugins کپی کنید بعد فعالش کنید.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط saman.nozari
      سلام به همگی
      من تقریبا تازه کار هستم در برنامه نویسی وردپرس ، قالب میتونم بنویسیم اما پلاگین ها رو نمیدونم چه جوریه
      تو گوگل هرچی اموزش دیدم برای افزونه نویسی پولی بود یعنی دوره آموزشی بود
      کسی از دوستان اینجا آموزش رایگان خوب سراغ داره ؟ من فقط میخوام بدونم افزونه نوشتن چه جوریه ، قواعدش چیه بعد خودم ادامه شو برم
      خیلی ممنون از شما
    • توسط kamran.azarniya
      سلام ، من میخام داخل سایتم مشخص کنم خرید بالای   50 هزار تومان در تهران تحویل رایگان باشه ، با افزونه Advanced Free Shipping  شد کاری کنم مثلا در دسته خاص یا ... رایگان باشه اما در این دو شرط خاص نمیشد ، اگه دوستان میدونن باید چیکار کنم یا از چه افزونه ی دیگری استفاده کنم لطفا راهنمایی کنن
    • توسط yaali

به نام خدا
      افزونه ای که امروز در خدمتتون هستیم، افزونه چند انتخابی ووکامرس یا به عبارتی افزونه ی انتخاب چندتایی ووکامرس می باشد. شما با استفاده از این افزونه قادر خواهید بود که در یک صفحه ی محصول ووکامرسی خود، همزمان چند “زیر محصول” را با تصویر قرار بدهید. سپس برای هر زیر محصول قیمت تعریف کنید.
      کاربر بعد از ورود به صفحه ی محصول می تواند با انتخاب هر کدام از موارد به صورت داینامیک، میزان سبد خرید خود را ببیند و به عبارتی آپشن های محصول را انتخاب کند.
      به “زیر محصول” می توانید به چشم آپشن های یک محصول نگاه کنید.

قابلیت های کلی این افزونه:
      قابلیت افزودن بی نهایت زیر محصول قابلیت قرار دادن تصویر برای هر زیر محصول قابلیت تعریف قیمت برای هر زیر محصول قابلیت تعریف چند نوع زیر محصول دارای پیغام خطای زیبا و حرفه ای قابلیت افزودن بخش موارد دیگر دارای بخش کاربری کاملافارسی سازی شده و …

لینک مشاهده ی افزونه چند انتخابی ووکامرس در وردپرس
    • توسط hadimoradiir
      سلام متاسفانه هرچی افزونه نصب میکنم دو تا ارور میده :
      Warning: Illegal string offset 'file' in .....ir/public_html/wp-content/themes/themerush/inc/functions/filosofo-custom-image-sizes.php on line 297

Warning: Illegal string offset 'sizes' in /home.....ir/public_html/wp-content/themes/themerush/inc/functions/filosofo-custom-image-sizes.php on line 299      
    • توسط Erfansa
      سلام یه افزونه واسه ارسال مطلب از وردپرس به کانال تلگرام میخوام افزونه های channeller و telegram for wp کارنمیکنند