رفتن به مطلب

مشکل هنگام نصب هر نوع افزونه

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان ، من در ورد پرس یک تازه کارم لطفا کمکم کنید

من هر افزونه ای که میخوام نصب کنم یا افزونه هایی که برای یک قالب مورد نیاز هست وقتی میزنم که نصب بشه پیام هایی شبیه به اینها می گیرم

یعنی چی ؟؟؟  چرا ؟؟؟؟ مشکل چیه ؟؟ چیکار باید بکنم

خیلی خیلی مممنون میشم کمکم کنید .... قربون لطف و معرفت همه تون مرسی ....

بروزرسانی ترجمه برای WordPress (fa_IR)…

دریافت انجام نشد. تابع fopen() نتوانست به /tmp/fa_IR-Na5hrf.tmp وصل شود

بروزرسانی ترجمه برای wp-jalali (fa_IR)…

دریافت انجام نشد. تابع fopen() نتوانست به /tmp/fa_IR-6hWatT.tmp وصل شود

بروزرسانی ترجمه برای Twenty Fourteen (fa_IR)…

دریافت انجام نشد. تابع fopen() نتوانست به /tmp/fa_IR-rQ7ASW.tmp وصل شود

لینک به ارسال
در 6 دقیقه قبل، shervinam گفته است :

خیلی خیلی مممنون میشم کمکم کنید .... قربون لطف و معرفت همه تون مرسی ....

همچنین احتمالا وردپرس رو به صورت دستی آپدیت کنید مشکل حل میشه

ویرایش شده توسط yaali
لینک به ارسال

ممنون ، اما وردپرس من آخرین نسخه است .. در مورد بسته شدن یا محدود شدن تابع fopen نیز به پشتیبانی هاست پیام دادم هر چند چون از هاست خوبی استفاده می کنم بعید می دونم توابع رو بسته باشن یا محدود کرده باشن

منتظر نظر و کمک های شما و سایر دوستان هستم

من قبلا ها هم یه کم با ورد پرس کار کرده بودم این مشکلات و دردسر ها رو نداشت

بازم خیلی ممنون منتظر کمک تون هستم فدای همگی

لینک به ارسال

البته فکر می کنم مشکل رو پیدا کردم چون وقتی توی رسانه هم میرم که مثلا یه عکس آپلود کنم این پیغام رو میده

Missing a temporary folder.

یعنی در واقع فکر کنم temporary فولدر اصلن وجود نداره ، حالا سوال اینجاست که این temporary فولدر کجا باید باشه در چه مسیری که الان نیست؟؟؟

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، shervinam گفته است :

البته فکر می کنم مشکل رو پیدا کردم چون وقتی توی رسانه هم میرم که مثلا یه عکس آپلود کنم این پیغام رو میده

Missing a temporary folder.

یعنی در واقع فکر کنم temporary فولدر اصلن وجود نداره ، حالا سوال اینجاست که این temporary فولدر کجا باید باشه در چه مسیری که الان نیست؟؟؟

سلام

به انجمن وردپرس پارسی خوش اومدين. 

دوست عزیز این احتمال وجود داره که وردپرس به درستی نصب نشده باشه، به بار به بخش بروزرسانی برید و مجددا وردپرس رو راه اندازی کنید. 

اگه موفق نشدید یه بار وردپرس رو به صورت دستی دوباره نصب کنید.

اگه این روش ها جواب نداد ممکنه مشکل از هاست باشه، به تیکت بزنید و مشکل رو باشون در ميون بذارید. 

ولی احتمالا با انجام همون مورد اول باید مشکلتون حل شه.

لینک به ارسال

سلام ، از پاسخ شما سپاسگزارم .... اما

وقتی اومدم از تو قسمت update وردپرس ، گزینه reinstall رو زدم که دوباره همین وردپرس رو خودش نصب کنه این پیغام رو داد

Downloading update from https://downloads.wordpress.org/release/wordpress-4.5.3-no-content.zip

Download failed.: Could not open handle for fopen() to /tmp/wordpress-4.5.3-no-content-HmnklO.tmp

Installation Failed

ورد پرس رو که تقریبا مطمئنم درست نصب کردم چون دستی نصب نکردم که جایی رو مثلا اشتباه کرده باشم همینجوری فایلی رو که از خود سایت وردپرس دانلود کرده بودم بعد از آپلود اکسترکت کردم تو هاست و نصب رو زدم و دیتابیس ها رو هم که ساخته بودم وارد کردم و تمام

از هاست خیلی خوب و عالی استفاده می کنم ولی با این حال بهشون تیکت زدم و در مورد باز بودن توابع ازشون سوال کردم که خصوصا تابع fopen باز هست و هیچ مشکلی روش نیست

هر چی هست به نظرم از موجود نبودن پوشه ی tmp هست که نمی دونم کجا باید باشه ....  چون میره اون پوشه رو پیدا کنه پیداش نمی کنه که با تابع fopen بازش کنه محتواش رو

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...