نوین ادمین

انجمن ساز IPB

13 پست در این موضوع قرار دارد

میشه در مورد انجمن ساز IPB بیشتر توضیح بدید . . .

در مورد رایگان بودن یا نبودن . فعال بودن پشتیبانیش و اینکه چی شد به فگر افتادین از این انجمن ساز استفاده کنین . کسای دیگه هم از این استفاده میکنن تو ایران؟ چه انجمن های دیگه ای از انجمن ساز IPB استفاده میکنن ؟ قالب ها و هک ها و . . . به اندازه کافی هست یا به سختی گیر میاد ؟

خلاصه هرچی میدونید در موردش بگید دیگه .

مرسی

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

این انجمن ساز پولی هست.

هسته بسیار قدرتمند و افزونه و هک های زیادی داره.

انعطاف بالا ، قابلیت های زیاد و قدرت زیاد این انمن ساز دلیل اصلی استفاده ازش هست.

در ایران گروه ipbfarsi ازش پشتیبانی میکنه.

راستش نمیدونم دقیقا چه سایتهایی در ایران ازش استفاده میکنن.

7

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

سایت پشتیبانی: http://forums.ipbfarsi.ir/

نسخه نال شده هم موجوده!

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

یک سوال،اینجا هم از نال شده استفاده میکنه؟ اگه نه قیمت لایسنسش چند هست؟

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

از نال شده استفاده نشه خیلی بهتر هست چون اگر از سرور شکایت کنن و سرور offshore نباشه (وارز ساپورت) سایت شما ساسپند میشه. قیمت لایسنس هم الان 175 دلار هست.

5

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
از نال شده استفاده نشه خیلی بهتر هست چون اگر از سرور شکایت کنن و سرور offshore نباشه (وارز ساپورت) سایت شما ساسپند میشه. قیمت لایسنس هم الان 175 دلار هست.

اینجا از کدوم استفاده میکنه؟با لایسنس هست یا نال؟

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

نال شده نیست ;)

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

فکر میکردم رایگانه !

در این صورت افرادی که میخوان از انجمن سازهای رایگان استفاده کنن mybb و smf میمونه !

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فکر میکردم رایگانه !

جالب میدونی چیه؟ مرتضی حرفاش رمز شده هست!! مثلا الان نگفت که با لایسنس هست،گفت نال نیست. ;) حالا مرتضی جان با لایسنس هست یا نه؟ ;)

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خوب نال نیست یعنی لایسنس داره :)

تنها مشکل نسخه نال شده همون مشکل ساسپند کردن هاست هست و چون هاست ما وارز ساپورت نیست پس استفاده از نال شده مشکل ایجاد میکنه وگرنه کی از چیزای رایگان بدش میاد...

توی رایگان ها هیچکدوم بدرد نمیخورن. ولی mybb از بقیه بهتره.

5

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ارسال شده در (ویرایش شده)

من IPB رو نصب کردم . فوق العادست . اما فکر میکنم از نظر سئو یکم مشکل داره .

1- در مورد عکس ها از ALT مناسبی نمیشه استفاده کرد . مگه اینکه HTML مطالب رو تغییر بدی .

2- افزونه های سایت مپ و اینا درست کار نمیکنه .

نظر شما در مورد سئوی IPB چیه ؟

WWW.FORUM.MOHANDESYAR.COM

ویرایش شده در توسط shahab2005
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

همه مشکلات شما قابل حل هست.

اما بهتره در یک انجمن تخصصی پشتیبانی IPB اینها رو مطرح کنید.

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

پشتیبان فارسی خوب و قوی داره و سریعا پاسخ می ده شما حتما ازشون استفاده کنید به تمامی سوالات می رسید.

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط unid_user
      سلام و دورود
      دوستان میخواستم بدونم آیا افرادی که در انجمن ها به پرسش دیگران پاسخ میدن پولی دریافت میکنن؟ اگه جواب مثبته چه مقدار و به چه صورت میشه از طریق مشارکت در انجمن ها پول درآورد.
      ممنون میشم پاسخ بدید.
    • توسط Zahramz
      سلام. انجمن سازی که این سایت استفاده کرده IPS هست دیگه؟ میخواستم بپرسم نسخه ی فارسیش رو چجوری و با چه هزینه ای میشه تهیه کرد؟ و اینکه میشه روی سایت وردپرسی نصب کرد؟
      مشکل اصلی ای که من دارم اینه که یه بخش عضویت خوب و شیک واسه سایتم میخوام که اعضای سایت دسته بندی بشن، مطلب بزارن تو سایت و ... . افزونه ی عضویت خوبی پیدا نکردم. امکانش هست انجمن ساز IPS رو نصب کنم و از این امکانات پنل کاربریش استفاده کنم؟

ممنون اگه راهنماییم کنید.
    • توسط B.K
      سلام دوستان
      من میخوام یه انجمن یا فروم تخصصی مثل انجمن http://forum.wp-parsi.com برای یه گروه خاص طراحی کنم. لطفاً راهنمایی کنید که آیا از سیستم وردپرس میتونم استفاده کنم یا حتماً باید کد نویسی بشه؟
    • توسط Silence
      یک سری سوال کلی داشتم که تقریبا مرتبط با وردپرس هست اما چون مطالبی خارج از بحث وردپرس هم در سوالات هست اینجا مطرح می کنم...
      یک سایت قراره راه اندازی بشه که شامل یک مجله، فروشگاه و انجمن  باشه...
      بیس سایت که مجله هست قراره با وردپرس راه اندازی بشه...
      1- برای قسمت انجمن از چه اسکریپتی استفاده بشه بهتره؟...
      2- آیا امکان وجود داره که بشه وردپرس رو به اسگریپت ها انجمن ساز متصل کرد که کاربر داخل وردپرس ثبت نام کنه، و با همون یوزر و اکانت وردپرس بتونه داخل انجمن لاگین کنه و فعالیت داشته باشه؟...به عبارت بهتر ساخت یوزر از طریق وردپرس انجام بشه...
      3- در قسمت فروشگاه قرار هست هم محصولات فیزیکی به فروش برسه و هم محصولات دیجیتال (ویدیو، pdf و...)...از چه کدام پلاگین برای این کار استفاده بشه بهتر هست؟...

سوالات بعدی رو هم در ادامه می پرسم...
    • توسط معین
      سلام. وقتتون بخیر. خیلی وقت بود که نیومده بودم، واقعاً با انجمن حال کردم. خسته نباشید واقعاً.
      یک سؤال فنی داشتم... الان انجمن از ipboard نسخه ی 4 استفاده می کنه؟
      نسخه ی نال هست یا اصلی؟ توی عملکردش فرقی میکنه که نسخه نال باشه یا اصل؟
      و سؤال دومم: الان از پوسته ی پیشفرض ipb استفاده شده؟