رفتن به مطلب

لود سایت

پست های پیشنهاد شده

با سلام دوستان 

سایتم مدتی بود گهگاهی با ارور 

Fatal error: Allowed memory size of 314572800 bytes exhausted (tried to allocate 72 bytes) in /home/bazaresa/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 2349

مواجه میشد و بعد دو یا سه روز شرکت فروشنده هاست سایتم رو مسدود کرد با این عنوان که ویروس دارید. سایتم رو تو آنتی ویروس های آنلاین و افزونه آنتی ویروس برسی کردم چیزی نبود.

رفتم و یه هاست از یه شرکت جدید خریداری کردم و حالا سایتم گهگاهی با مشکل لود نشدن مواجه میشه کسی میتونه کمک کنه؟

Capture.JPG

لینک به ارسال

سلام

موقعی که ساییتون لود نمیشه به سی پنل دسترسی دارید ؟

اگر بله به سی پنل وصل میشید مقدار فضای هاست الکی پر نمیشه ؟

مثلاً برای خودش فایل بسازه یا اینکه دیتابیس حجمش زیاد بشه ؟

الان هم سایتتون لود میشه مشکلی نداره ، اما ممکن هم هستش که از سمت خود شما هم باشه که adsl بعضی اوقات اینترانت میشه ممکنه سایتتون رو باز نکنه یا ...

لینک به ارسال
در در 8/3/2016 at 18:52، وردپرس فارسی گفته است :

سلام

موقعی که ساییتون لود نمیشه به سی پنل دسترسی دارید ؟

اگر بله به سی پنل وصل میشید مقدار فضای هاست الکی پر نمیشه ؟

مثلاً برای خودش فایل بسازه یا اینکه دیتابیس حجمش زیاد بشه ؟

الان هم سایتتون لود میشه مشکلی نداره ، اما ممکن هم هستش که از سمت خود شما هم باشه که adsl بعضی اوقات اینترانت میشه ممکنه سایتتون رو باز نکنه یا ...

دوست من مشکل لود نشدن برای یک لحظه هست و با رفرش صفحه سایت میاد بالا و هیچ کدوم از مشکلاتی م شما گفتین رو ندارم

لینک به ارسال

پس دوست عزیز اگر فقط برای یک لحظه هستش و منابع هاست شما هم بالا نمیره ، تنها تنیجه که میشه گرفت از اینترنته ...

باز میتونید برای اطمینان بیشتر به هاست بگید یه بررسی بکنه ببینه منابع و بقیه موارد داخل هاست شما عادی هستش یا خیر ...

لینک به ارسال
در در 8/3/2016 at 19:09، وردپرس فارسی گفته است :

پس دوست عزیز اگر فقط برای یک لحظه هستش و منابع هاست شما هم بالا نمیره ، تنها تنیجه که میشه گرفت از اینترنته ...

باز میتونید برای اطمینان بیشتر به هاست بگید یه بررسی بکنه ببینه منابع و بقیه موارد داخل هاست شما عادی هستش یا خیر ...

مچکر

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...