Esmaeel

مشکل با افزونه آمار وردپرس

8 پست در این موضوع قرار دارد

سلام، بنده از وقتی که وبسایتم رو به هاست دیگه منتقل کردم، افزونه آمار وردپرس Statistics دیگه هیچ کدوم از بازدید ها رو نمیشمره و کلا از کار افتاده. پاکش کردم از روی هاست و دوباره نصب کردم ولی بازم نمیشماره ولی اطلاعات قبل هنوز توش موجوده. 

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

عزیزان، کسی میتونه کمک کنه؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

بررسی کنید ببینید داخل phpmyadmin دیتابیس وردپرس که ساختید تیبل wp_statistics_visitor  ببینید بازدید هایی که انجام میشه رو اضافه میکنه یا خیر ؟

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بله ثبت میشه.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

داخل فایل footer.php بررسی کنید ببینید کد زیر موجود میباشد ؟ اگر نبود اضافه کنید .

<?php wp_footer(); ?> 

سپس مجدد بررسی کنید

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

کد های پانویس انکد شدن و چیزی مشخص نیست. بنده در انتها کدی که فرمودید رو اضافه کردم ولی مشکل حل نشد./

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

کدی که در بالا ارسال کردم باید قبل از بسته شدن تگ های body و  html قرار بگیرند ، 90% کسانی که این مشکل رو دارند با کد بالا مشکلشون برطرف شده .

بعضی ها هم پلاگین پاک کردند مجدد نصب کردند مشکلشون حل شده .

برای اینکه مطمئن بشید افزونه مشکلی نداره ، لطف کنید با قالب دیگری تست کنید بینید در داخل قالب های دیفالت خود وردپرس این مشکل وجود داره یا خیر  .

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

نکته اینجاست که بنده با حذف افزونه و حذف پوشه اون از هاست و نصب مجدد نه تنها مشکلم حل نشد، بلکه بعد از نصب مجدد داده های آماری قبل هنوز موجود هستند. مشکل فکر نمیکنم از قالب باشه چون همین قالب و افزونه رو روی سایت دیگه داشتم استفاده میکردم و مشکلی نداشت. از طرفی نمیتونم قالب رو عوض کنم چون تنظیمات و کانفیگ و کد های اضافی و ویرایش ها از دست میره و خودش دردسر دیگه ای میشه. قالب بنده قسمتی در پنل تنظیمات داره واسه وارد کردن کدهای ماقبل تگ Body. کد رو اونجا وارد کردم اما بازم چیزی ثبت نمیشه.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری