• اطلاعیه ها

• Morteza

باهم بسازیم: اطلس ووکامرس و وردپرس   14/07/96

تاپیک ایجاد شده برای بحث در جهت ایجاد یک منبع، ویکی، صفحات توضیحی و یا بخش آموزشی جامع برای وردپرس و متعلقات مختلف آن است. لطفا جهت مشارکت در این بحث، ارائه پیشنهاد و یا انتقاد به تاپیک فوق مراجعه کنید. باهم بسازیم: اطلس ووکامرس و وردپرس
python

سوال در مورد ساخت صفحه درخواست واریز وجه همکاری در فروش

8 پست در این موضوع قرار دارد

با سلام

دوستان من یک سایت فروشگاهی راه اندازی کردم و داخلش قالب marketplace رو نصب کردم و برای فروش محصولات از Easy Digital Downloads استفاده میکنم

برای اینکه داخل سایت یه قسمت همکاری در فروش را بندازم از افزونه AffiliateWP استفاده کردم و اونو با Easy Digital Downloads یکپارچه کردم

الان میخوام یه قسمت قرار بدم تا کاربر وقتی درآمدش رسید به 10000تومان بتونه درخواست واریز بده

این صفحه رو چجوری میشه طراحی کرد؟

افزونه میخواد؟

ممنون میشم راهنمایی کنید

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

درود ، 

توسط یک افزونه فرم ساز (مثال:فرم تماس 7) یک فرم ایجاد کنید ، فیلدهای دلخواه خود را در آن قرار دهید (مثال:1. نام و نام خانوادگی 2. مبلغ  درخواستی 3. شماره کارت) و کدکوتاه فرم را در یک برگه (مثال: نام برگه: درخواست برداشت) قرار دهید.

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در در 8/5/2016 at 05:16، mojtabashahi گفته است :

درود ، 

توسط یک افزونه فرم ساز (مثال:فرم تماس 7) یک فرم ایجاد کنید ، فیلدهای دلخواه خود را در آن قرار دهید (مثال:1. نام و نام خانوادگی 2. مبلغ  درخواستی 3. شماره کارت) و کدکوتاه فرم را در یک برگه (مثال: نام برگه: درخواست برداشت) قرار دهید.

یعنی میشه توی اون فرم فیلد شرطی گذاشت که مثلا کمتر از 10 تومان نتونه درخواست بده؟

یا اینکه فرم در صورتی که موجودی حساب به 10 تومن رسید نمایش داده بشه و در غیر این صورت فقط پیغام بده؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 5 دقیقه قبل، python گفته است :

یعنی میشه توی اون فرم فیلد شرطی گذاشت که مثلا کمتر از 10 تومان نتونه درخواست بده؟

یا اینکه فرم در صورتی که موجودی حساب به 10 تومن رسید نمایش داده بشه و در غیر این صورت فقط پیغام بده؟

فکر کنم با gravity بشه این کار رو کرد

یعنی فیلد شرطی شدن داره

فقط باید یه خرده با متاها و کلاس و اینا ور برین

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در هم اکنون، yaali گفته است :

فکر کنم با gravity بشه این کار رو کرد

یعنی فیلد شرطی شدن داره

فقط باید یه خرده با متاها و کلاس و اینا ور برین

با گراویتی خیلی ور رفتم نتونستم

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

آپشن های در دسترسی برای حداقل فیلد نامبر در فرم تماس 7

و همچنین در مخزن وردپرس افزونه افزودنی حداقل طول فیلد فرم تماس 7

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 2 ساعت قبل، mojtabashahi گفته است :

آپشن های در دسترسی برای حداقل فیلد نامبر در فرم تماس 7

و همچنین در مخزن وردپرس افزونه افزودنی حداقل طول فیلد فرم تماس 7

ممنون دوست عزیز

این تا حدودی کارمو راه انداخت

اما یه جا مشکل دارم اونم اینکه چه متغییری رو میتونم قرار بدم که فرم درخواست فقط برای کسانی که به حد نصاب رسیدن نمایش داده بشه

مثله سایت zipmarket.ir که داخل پنلش از سیستم بازاریابی استفاده کرده و قسمت درخواست واریزش همونیه که من دنبالشم

یعنی توی 10 تومن فرم رو نمایش میده

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

up

سلام دوست عزیز اگر مشکل شما حل شده ممنون میشم منم راهنمایی کنید چون همچین چیزی میخوام در edd

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری