رفتن به مطلب

سوال درمورد نمایش زیر مجموعه یک دسته در صفحه جدا فقط در زمان کلیک بر روی دسته

akram

پست های پیشنهاد شده

سلام. من هیچ وقت تو این انجمن به نتیجه نرسیدم . امیدوارم ایندفعه به نتیجه برسم :(

میخواستم بدونم کدی هست که وقتی روی یک دسته کلیک میکنیم ، وارد صفحه ای بشه که زیر دسته های مربوط به دسته ی انتخابی نمایش داده بشه.؟
این مراحل تا مرحله اخر تکرار باشه!
مثلا.

کتاب> راهنمایی> اول راهنمایی> ( تا این قسمت فقط با کلیک روی دسته ها، فقط زیر دسته ها نمایش داده شود)
از این مرحله به بعد با کلیک روی هر دسته
پست های مربوط به اون دسته مشاهده بشه.

این هم نمونه سایت چیزی که میخوام . سمت چپ دسته بندی 

http://w3.siemens.com/mcms/automation/en/Pages/automation-technology.aspx

از این کد استفاده کردم فقط یه مشکلی داره اونم اینکه تمامی زیر دستههای یک دسته رو نشون میده نه فقط فقط زیر مجموعه دسته انتخابی . مثلا تو عکس پیوست شده وقتی من روی طراحی زدم . باید طراحی نشون بده و زیر مجموعه هاش که اومده هم طراحی نشون داده هم موبایل 

<?php
    if (is_category()) {$this_category = get_category($cat); }

if($this_category->category_parent)
        $this_category = wp_list_categories('orderby=id&show_count=0&title_li=&use_desc_for_title=1&child_of='.$this_category->category_parent."&echo=0"); 
    else
        $this_category = wp_list_categories('orderby=id&show_count=0&title_li=&use_desc_for_title=1&child_of='.$this_category->cat_ID."&echo=0");

if ($this_category) { ?> 

<ul><?php echo $this_category; ?></ul>

<?php } ?>

111.jpg

لینک به ارسال
در 12 دقیقه قبل، akram گفته است :

میخواستم بدونم کدی هست که وقتی روی یک دسته کلیک میکنیم ، وارد صفحه ای بشه که زیر دسته های مربوط به دسته ی انتخابی نمایش داده بشه.؟

سلام

https://github.com/jonmiles/bootstrap-treeview

لینک به ارسال
در 2 دقیقه قبل، yaali گفته است :

دوست عزیز این همشو تو یه صفحه نشون میده . من میخوام وقتی زدم روی طرحی طراحی تو صفحه جدا باز کنه و زیر دستههایشو به صورت منو نشون بده . و بعد وقتی زدم روی موبایل موبایل تو صفحه حدا باز کنه و زیر دستههاشو نشون بده 

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...