حجت

نمايش چكيده مطلب، در اول هر پست

4 پست در این موضوع قرار دارد

سلام

در قالب من، چكيده مطلب يا همون گزيده متن، در صفحه اول و هنگام انتخاب دسته و جستو، نمايش داده ميشه

من مي‌خوام كه همين چكيده، در اول هر پست هم قرار بگيره؛ يعني وارد يك پست كه ميشم، اول، چكيده باشه بعد متن اصلي!

چه‌طوري ميشه اين‌كار رو كرد؟ ترجيحا اگه متن چكيده داخل يك كادر قرار بگيره خيلي بهتره. ممنون :rolleyes:

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

تابع چکیده متن the_excerpt هست. شما بصورت زیر استفاده کنید(در جایی که میخواید نمایش داده بشه):

<div class="excerpt"><?php the_excerpt(); ?></div>

بعد به کلاس excerpt استایل بدید.

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

آقا مرتضي ممنون

خدا شادت كنه؛ فقط يك مطلب:

من خيلي دوست دارم تاپيك اضافي براي تشكر و اينكه مشكلم حل شد نزنم؛ از اون طرف، نمي‌دونم از كدوم قسمت، بايد تاپيك رو به «حل‌شده» تغيير بدم؛ اگه ممكنه روشش رو بفرماييد

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

آقا مرتضي ممنون

خدا شادت كنه؛ فقط يك مطلب:

من خيلي دوست دارم تاپيك اضافي براي تشكر و اينكه مشكلم حل شد نزنم؛ از اون طرف، نمي‌دونم از كدوم قسمت، بايد تاپيك رو به «حل‌شده» تغيير بدم؛ اگه ممكنه روشش رو بفرماييد

بدلیل محدودیت زمانی ویرایش پست

امکان تغییر این گزینه برای همه نیست

در غیر این صورت در ویرایش پست ابتدایی این امکان وجود دارد

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط amirmp3
      سلام دوستان من در حال پویاکردن سایدبارهای سایت هستم الان یک سایدبار ساختم اما ابزارک ویرایشگر متنی این مشکلو داره:

1- متنمو می نویسم و رو ذخیره می زنم.

2- اما همه چیز پاک میشه بعد ذخیره چندبار که این کار رو میکنم ابزارک خود به خود پاک میشه تو رفرش صفحه:

نسخه ی وردپرسم 4.9.8 هست مشکل از قالبه یا وردپرس ؟ چطور حلش کنم ممنون.
    • توسط مسعود
      با سلام 
      دوستان همونطور که در عکس زیر می بینید توضیحات چک باکس مربوط به فرم نظرات بصورت ستونی  نوشته شده (در تمامی برگه هایی که فرم نظرات داره هم به همین صورت هست.)انگار دریک دیوژن قرار گرفته باشه. من از کجا باید مورد رو اصلاح کنم تا نوشته ها بورت افقی زیر کادر نوشته بشه.
      من از وردپرس نگارش 4.9.6 و قالب شرکتی Company Elite فارسی شده همیار وردپرس و افزونه subscribe to comments reloaded استفاده میکنم. 
      آدرس دانلود قالب 
      https://hamyarwp.com/company-elite/
      با تشکر از شما

• توسط shayan201680
      سلام دوستان
      بنده یک سایت وردپرسی دارم که حدود دو سالی از ساختش میگذره...
      تا کنون حدود 50 نوشته (پست) در اون ارائه شده.

الان بعد از دو سال میخوایم تغییراتی بسیار کلی بر روی سایت و همچنین دسته بندی ها انجام بدیم که به پست های قبلی نیازی نیست!
      چه راهی هست برای پاک کردنشون یا از بین بردنشون از گوگل که تاثیری بر روی سئو سایت نزاره؟
      چه پیشنهادی دارید؟
      با تشکر
    • توسط Persia Global
      با سلام
      بنده اخیرا" با یک مشکلی در وبسایتم مواجه شدم، اینکه بعد از اضافه کردن پستهای جدید در وبلاگ یا بخش اخبار وبسایت هرچند در سرچ گوگل دیده و باز میشن، اما تو خود وبسایت باز نمیشن و این مشکل الان وبسایت شده.  و نکته اینه که همه این پستها قبلا"در خود وبسایت باز میشدند. اگر کسی از وبسایت بازدید میکنه و میخواد پستهارو در وبلاگ ( اخبار وبسایت) باز کنه و مطالعه کنه،  با این پیغام روبرو میشه... "متاسفانه برگه مورد نظر یافت نشد" . برگه های اصلی در منوی وبسایته مثل تماس و درباره ما و غیره... 
      ممنون میشم دوستان متخصص نظر خودشونو بدن
      با تشکر 

• توسط meysam011
      سلام به همه دوستان
      من یک قالب رایگان برای سایتم خریداری کردم. مشکلی که دارم اینه که وقتی متن رو از طریق وردپرس اضافه میکنم، متن و پاراگراف ها داخل سایت به صورت پشت سر هم نشون داده میشه و به اصطلاح بریک نمیشه. فکر میکنم مشکل از قالب باشه. در ضمن عکسی رو که در وردپرس آپلود میکنم، در سایت نمایش داده نمیشه.