رفتن به مطلب

رفع خطاهایی ک سایت چک می برای سایتمون میگیره

bam3nter

پست های پیشنهاد شده

سلام

من همیشه از سایت chkme برای آنالیز سایت خودم استفاده میکنم بیشتر چیزاشو نمیفهمم چون اول کارم

اولین خطایی ک برای من گرفته Headings است خب مسلما میدونم چیه ولی نمیدونم از کجا و چجوری رفعش کنم،دومین اون Website Keywords بود که طبق جست و جوهایی ک کردم با افزونه  All In One SEO  حل شد البته قبلش افزونه Yoast SEO رو هم داشتم به نظرم این دوتا کارشون شبیه است و نیازی ب هردوتا نی،ولی خب فقط یه حدسه،سومین خطا هم مربوط به Website Links هسته ک تمامی لینک های پستامو اورده و هی میگه درست شون کن واقعا اینو نفهیمدم چی میگه،؛اول فک کردم بابت اینکه پیوند یکتا پست فارسیه اینو میگه ولی خب عدد و انگلیسی هم گذاشتم نشد باز پس فهمیدم باز دارم اشتباه میکنم

چهارمین خطا رو هم سایت جت متریکس برام گرفته ک میاد بهم میگه صفحه اول سایت ریدایرکت میشه به خودش دوباره( To speed up page load times for visitors of your site, remove as many landing page redirections as possible, and make any required redirections cacheable if possible. ) کاری نکردم ک ریدایرکت مربوط بشه شاید مربوط به یکی از افزونه ها باشه، تا اونجایی  که بنده هنوز اول کارمو و در حال یادگیری گفتم تو کار باشم بهتر روبرو با مشکلات و رفعشون میکنم ولی خب یخورده بعضی چیزا برام عذاب اوره و همینجور ادامه پیدا کنه شاید بیخیالش شم متاسفانه بغیر از انجمن ها  هم جای دیه برای سوال نیست و بنده برای ی سوال کوچیک و ساده مجبورم بیخیالش شم چون به نظرم الکیه و نپرسم بهتره از این رو اگه یکی از دوستان کمک به بنده کنند باعث خوشحالی و از بزرگواری شونه

Capture.PNG

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...