رفتن به مطلب

تغییر متن "جزئیات پروژه" در portfolio

پست های پیشنهاد شده

سلام

میخواستم ببینم چطور میتونم متن "جزئیات پروژه" رو در قسمت portfolio سایت عوض کنم؟

راهی هست که بتونم قیمت ها رو از ووکامرس حذف کنم که فقط سفارش ها به دستم برسه؟ قیمت محصولاتو نمیخوام نمایش بدم و اگ مقداری براش تعیین نکنم عبارت "رایگان" میاد روی محصول.

با تشکر

portfolio.PNG

لینک به ارسال
در 5 دقیقه قبل، hosein*76 گفته است :

میخواستم ببینم چطور میتونم متن "جزئیات پروژه" رو در قسمت portfolio سایت عوض کنم؟

باید قالب رو دستکاری کنین، اول پیداش کنین. ممکنه معادل انگلیسی اون هم باشه. دقت کنین

لینک به ارسال
در 7 دقیقه قبل، hosein*76 گفته است :

راهی هست که بتونم قیمت ها رو از ووکامرس حذف کنم که فقط سفارش ها به دستم برسه؟ قیمت محصولاتو نمیخوام نمایش بدم و اگ مقداری براش تعیین نکنم عبارت "رایگان" میاد روی محصول.

برای این مورد هم خب شما که نمیخواد قیمت بزنین از گراویتی فرم استفاده کنین خیالتون راحت:)

لینک به ارسال
در 7 دقیقه قبل، yaali گفته است :

باید قالب رو دستکاری کنین، اول پیداش کنین. ممکنه معادل انگلیسی اون هم باشه. دقت کنین

خب از کدوم قسمت باید دنبالش بگردم؟ از بخش ویرایشگر portfolio رو چک کردم ولی چیزی پیدا نکردم

لینک به ارسال
در 1 دقیقه قبل، hosein*76 گفته است :

خب از کدوم قسمت باید دنبالش بگردم؟ از بخش ویرایشگر portfolio رو چک کردم ولی چیزی پیدا نکردم

باید دسترسی بدین

اینجوری که نمیشه عزیز

لینک به ارسال
در 5 دقیقه قبل، hosein*76 گفته است :

ممکن نیست که راهنمایی کنید برای اینکه از کدوم قسمت باید ویرایش رو انجام بدم؟

خیر

کار ساده ای نیست

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...