رفتن به مطلب

مشکلات seo yoast

Shahrtest

پست های پیشنهاد شده

سلام بر عزیزان بعد از چندین پست گذاشتن شاید شما عزیزان کمکم کنین

در مورد سایت شهرتست shahrtest.ir

که به تازگی راه اندازی کردم یه سری مشکلاتی رو دارم از دوستان عزیز خواهش میکنم اگه تونستین کمکم کنین

افزونه seo yoastرا نصب کردم و اینکه چون برای هر پستی تقریبا 10.11تا چراغ باید سبز بشه تا سئو اوکی شه اینه من با اینجای افزونه مشکل دارم که وقتی عنوان سئو رو دقیقا شبیه به عنوان مطلب وازد میکنم و 160حرف رو وارد میکنم تو قسمتkeywordوقتی شبیه به عنوان وارد میکنم قرمز نشون داده میشه و یه کلمه ی کلیدی رو وارد میکنم و وقتی دو تا یابیشتر وارد میکنم همه ی چراغ ها قرمز میشه ولی وقتی یه دونه وارد میکنم دوسه تا قرمز ولی بقیه سبزه 

دوستان چکار کنم تو کلمات کلیدی???

ایشاا... که منظورموفهمیدینی

Screenshot_2016-08-07-18-08-37.png

لینک به ارسال

سلام

به انجمن وردپرس پارسی خوش اومدین

لطفا یکم بیشتر توضیح بدین دقیقا می‌خواین چیکار کنید، ببینید شما در قسمت فوکوس کی‌ورد باید یه کلیدواژه (که محتواتون راجع به اونه) بنویسید و طبق راهنمایی‌هایی که افزونه بتون میکنه مطلبتون رو بهینه کنید.

جلوی همون چراغا نوشته دلیل قرمز بودنش چیه:

مثلا اولی داره میگه متنون 155 کلمه هست و بهتره 300 واژه (یا بیشتر) باشه.

لطفا دقیقا بگید می‌خواید چیکار کنید تا بهتر بتونم راهنماییتون کنم. ;)

ویرایش شده توسط Farshad
لینک به ارسال
در 13 ساعت قبل، Farshad گفته است :

سلام

به انجمن وردپرس پارسی خوش اومدین

لطفا یکم بیشتر توضیح بدین دقیقا می‌خواین چیکار کنید، ببینید شما در قسمت فوکوس کی‌ورد باید یه کلیدواژه (که محتواتون راجع به اونه) بنویسید و طبق راهنمایی‌هایی که افزونه بتون میکنه مطلبتون رو بهینه کنید.

جلوی همون چراغا نوشته دلیل قرمز بودنش چیه:

مثلا اولی داره میگه متنون 155 کلمه هست و بهتره 300 واژه (یا بیشتر) باشه.

لطفا دقیقا بگید می‌خواید چیکار کنید تا بهتر بتونم راهنماییتون کنم. 

با سلام خدمت شما دوست عزیز

من موضوع سایتم در مورد پایه اول تا نهم متوسطه هستش و اینکه حالا تمامی مطالب رو 200کلمه مینویسم و اینکه مثال این پست

http://www.shahrtest.ir/نمونه-سوال-نوبت-دوم-ریاضی-پایه-پنجم/

عنوان موضوع رو نمونه سوال نوبت دوم ریاضی پایه پنجم زدم بعد در مورد keywordچی بزنم که چراغش سبز بشه

دانلود سوال نوبت دوم ریاضی پایه پنجم (5کلید قرمز)

سوال نوبت دوم ریاضی پایه پنجم (keywordهمچنان قرمز ولی بقیه نارنجی و سبز)

من فقط تنها مشکلم کلمه ی کلیدی هستش که اصلا نتونستم تو 70پستی که زدم چراغشو سبز نشون بدم 

لینک به ارسال

یکی از اصلی ترین مورد ها تو سئو که این افزونه هم بهش گیر میده همین تعداد کلمه هست که قطعا برای گوگل هم خیلی مهمه

پیشنهاد میکنم alt تصویر با کلیدواژه یکی باشه

و برای سبز شدن تنها راهش اضافه کردن کلمه های بیشتر  هست مثلا یه صفحه از نمونه سوال رو توی مطلب قرار بدید

لینک به ارسال

سلام

مورد اول اینکه 200 کلمه کمه و باید حداقل 300 کلمه باشه تا چراغ مربوطه سبز بشه (یکی از چراغا به همین دلیل قرمزه)

در مورد کلیدواژه کانونی افزونه باید اون کلمه‌ای رو که اصلی‌تر هست رو درش وارد کنید، مثلا واسه‌ی این پست می‌تونید عبارت نمونه سوال رو برای فوکوس کی‌وردش وارد کنید (البته بستگی به ساختار پستتون هم داره)

این یعنی اینکه شما قصد دارید در مورد عبارت نمونه سوال یه پست بنویسید، حالا این کلمه رو باید در عنوان پست، دیسکرپشن، Alt و تایتل تصاویر پست استفاده کنید.

شما یه پست به همین ترتیب بنویسید و بعدش از چراغ‌های قرمزش یه اسکرین شات بذارید تا بگم دقیقا افزونه داره چی میگه.

لینک به ارسال

یه سوال دیگه هم داشتم در مورد اینکه گوگل خیلی حساسه به پست های بالای 300کلمه اگه من چرندیاتم بنویسم از لحاظ گوگل مشکلی نیست ... 

یعنی مثل همون پست که راه های ارتباطی رو زدم و فرق اپلود رو نوشتم و.... اگه یه سری چیزا بنویسم هم مشکلی پیش نمیاد؟؟

http://sitecheckup.ir/review/www/shahrtest.ir

http://seo-check.ir/shahrtest.ir#content

فکر میکنن این چیزهایی که در سئو سایتم مشکل زده بشه رفعش کرد اونم از طرف خودم که واقعا چیزی از کد نویسی نمیتونم؟

ویرایش شده توسط Shahrtest
.
لینک به ارسال
در 4 ساعت قبل، Shahrtest گفته است :

یه سوال دیگه هم داشتم در مورد اینکه گوگل خیلی حساسه به پست های بالای 300کلمه اگه من چرندیاتم بنویسم از لحاظ گوگل مشکلی نیست ... 

یعنی مثل همون پست که راه های ارتباطی رو زدم و فرق اپلود رو نوشتم و.... اگه یه سری چیزا بنویسم هم مشکلی پیش نمیاد؟؟

نه که بگیم حتما باید 300 کلمه باشه، ولی وقتی کمتر باشه حالت اسپم پیدا میکنه، واسه همین افزونه توصیه میکنه بیش از 300 کلمه باشه، چرندیات نباید بنویسید هرچند گوگل متوجه نشه (البته میتونه متوجه میشه با توجه به ارتباط محتوا به عنوان و سایر بخش‌ها) شما چیزایی که فکر میکنید به درد کاربر میخوره رو بنویسید (اجباری در نوشتنش نیست ولی اگه اصرار دارین از لحاظ سئو بهینه باشه باید رعایت کنید)

در 4 ساعت قبل، Shahrtest گفته است :

فکر میکنن این چیزهایی که در سئو سایتم مشکل زده بشه رفعش کرد اونم از طرف خودم که واقعا چیزی از کد نویسی نمیتونم؟

بله، یه سریاش رو که خودتون میتونید اوکی کنید، مثل فاوآیکون، شبکه‌های اجتماعی و... یه سریاش رو هم که ازش سر در نمیارید گوگل در خدمت شماست، سرچ کنید به جواب میرسید، البته این موارد بیشتر حالت فرمالیته داره و اگه همش هم درست نباشه مشکل حادی پیش نمیاد (هرچند بهتره درست بشه) شما واسه پیشرفت سایتتون باید روی 3 تا کیس اصلی تمرکز کنید:

1) محتوا

2) لینک‌بیلدینگ

3) شبکه‌های اجتماعی

لینک به ارسال
  • 1 ماه بعد...

دوست عزیز کارکترهای که گفته شده رو در حد اون بنویسید تا سبز رنگ بشه و اون کلمات که در متن زیاد استفاده کردی بعنوان کلمه کلیدی بنویس تا اون سه چراغ اول هم سبز بشه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...