رفتن به مطلب

هماهنگ کردن پوسته با موبایل و تبلت + ویروس در پوسته؟

پست های پیشنهاد شده

با درود

1- دوستان گرامی من سال ها هست برای این سایت وکیل در شیراز از یک پوسته به نام ARRAS استفاده می کنم. ولی این پوسته یا قالب با تبلت و موبایل هماهنگی نداره.
یکی از چیزهایی که گوگل برای سئو بهش توجه می کنه هماهنگی قالب ها با موبایل و تبلت و .. هست. حالا برای این پوسته هیچ به روزرسانی وجود نداره. من چطور می تونم کاری کنم که این پوسته با موبایل و تبلت هماهنگ بشه؟

2- یک پرسش دیگه اینکه افزونه ی ویروس یاب AntiVirus یک مشکل و ویروس یا کد مخرب توی این سایت پیدا کرده و من نمی دونم با این کد باید چکار کنم و آیا خطرناک هست یا ...
ایراد و مشکلی که می گیره اینه:
برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید  نام:  Capture.JPG مشاهده: 2 حجم:  69.8 کیلو بایت

لطفا راهنمایی کنید

لینک به ارسال

سلام

برای هماهنگ بودن سایت در موبایل ، تبلت،کامپیوتر باید قالب سایت شما ریسپانسیو یا واکنشگرا باشه

اگه خودتون با کدنویسی و طراحی آشنایی ندارید باید به یک طراح بدید تا براتون این کار رو انجام بده

چون برای خودتون کار اسونی نیست

موفق باشید

لینک به ارسال
در 12 ساعت قبل، nasimparsi گفته است :

1- دوستان گرامی من سال ها هست برای این سایت وکیل در شیراز از یک پوسته به نام ARRAS استفاده می کنم. ولی این پوسته یا قالب با تبلت و موبایل هماهنگی نداره.
یکی از چیزهایی که گوگل برای سئو بهش توجه می کنه هماهنگی قالب ها با موبایل و تبلت و .. هست. حالا برای این پوسته هیچ به روزرسانی وجود نداره. من چطور می تونم کاری کنم که این پوسته با موبایل و تبلت هماهنگ بشه؟

درمورد این سواتون

به نظر من خودتون انجام بدید اینکارو خیلی بهتره

که نیاز به آموزش داره

برای آموزش به آدرس http://hamyarwp.com/tutorials/bootstrap/ برید

کارشون حرف نداره

لینک به ارسال
در 4 دقیقه قبل، ahe1999 گفته است :

درمورد این سواتون

به نظر من خودتون انجام بدید اینکارو خیلی بهتره

که نیاز به آموزش داره

برای آموزش به آدرس http://hamyarwp.com/tutorials/bootstrap/ برید

کارشون حرف نداره

درباره ی اون کد ویرویس که آنتی ویروس ایراد می گیره هم می تونید راهنمایی کنید؟

لینک به ارسال
در هم اکنون، nasimparsi گفته است :

درباره ی اون کد ویرویس که آنتی ویروس ایراد می گیره هم می تونید راهنمایی کنید؟

عکس نمیاد

وقتی روی عکس هم کلیک میکنی میگه باید عضو ی انجمن که نمیدونم اسمش چیه بشی

لینک به ارسال

همونجور که توی کادر قرمز رنگ نوشته "هیچ ویروس وجود ندارد" پس فکر نکنم مشکلی پیش بیاد

ویرایش شده توسط ahe1999
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...