ashkan_vafayi

مشکل در استفاده از تگ h1 در هدر سایت

8 پست در این موضوع قرار دارد

با سلام و وقت بخیر

من میخوام  عنوان سایت رو داخل تگ H1 توی قالب بذارم یعنی در header.php که بعد از بادی باید گذاشته بشه و تا اینجای کار مشکلی ندارم و انجام میدم و مسئله اینجاست که با گذاشتن عنوان در این بخش صفحه اصلی سایت به هم میریزه و از کدهای css هم استفاده کردم که مخفی بشه ولی کلا هیچ فایده ای نداشت .. از قالب RT-Theme 18 استفاده میکنم و اینم آدرس سایتم

www.neotrade.ir

ممنون میشم هرکدوم از دوستان اطلاعات جامعی در این زمینه داره راهنمائی بکنه 

سپاس

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

باید ببینید که بقیه خصوصیت هایی که h1 توی استایل های قالب شما داره به چه صورتیه. از inspect element مرورگر استفاده کنید تا ببینید مشکل چیه

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

جواب بسیار کاملی بود که کلا حل مشکل میکنه ممنونم از این پاسخگویی فوق العاده 

دوست عزیز ممنونم ولی اجازه بدید دوستانی که وارد هستند بیان این مسئبه رو روش صحبت کنند.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوست عزیز من دیگه بیشتر از این نمیتونستم راهنمایی تون بکنم. سوالی که شما مطرح کردید و اطلاعات واقعا دقیقی که دادید پاسخش هم به همون اندازه دقیقه. نگفتید مشکل شما با h1 چیه. صفحه بهم میریزه یعنی چی؟ الان من زدم عکسشم زیر هست. جایی هم به هم نریخته. حالا شما منظورتون دقیقا چیه خودتون باید بگید.

testtagh1.png

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام 

سوالم کاملا روشن بود ...درسته الان مشکلی نداره سایت و من اومدم با روش دیگه ای تگ h1 رو استفاده کردم و دیگه توی هدر ازش استفاده نکردم...به هم ریختگی از این لحاظ که بصورتی خیلی بزرگ عنوان سایت در قسمت هدر  سایت به نمایش در میومد و حتی با css هم نمیشد مخفی اش کرد و در واقع دنبال راه حل این مشکل بودم چون با سرچی که کردم مشکل خیلیا هستش و اکثرا هم یکی از مهمتریم مباحث سئو رو بخاطر همین مسئله ازش میگذرن و عنوان رو توی H1 نمیذارن و برای همین هم در بررسی سئو نشون داده میشه که "شما از تگ h1 " استفاده نکردید..

امیدوارم این توضیح کامل بوده باشه

موفق باشید.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام دوست عزیز

شما جایی که استفاده میخواید بکنید یه دیو بسازی بعد داخلش تگ h1 بدید سپس با استایل خاصیت display:none; بدید بهش !

نمونه :

<div class="h1seo"><h1>تگ مورد نظر</h1></div>
<style>
  .h1seo {
   display:none; 
  }
</style>

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 2 دقیقه قبل، وردپرس فارسی گفته است :

سلام دوست عزیز

شما جایی که استفاده میخواید بکنید یه دیو بسازی بعد داخلش تگ h1 بدید سپس با استایل خاصیت display:none; بدید بهش !

نمونه :

<div class="h1seo"><h1>تگ مورد نظر</h1></div>
<style>
  .h1seo {
   display:none; 
  }
</style>

دقیقا راه حلش همینه.

در 32 دقیقه قبل، ashkan_vafayi گفته است :

سلام 

سوالم کاملا روشن بود ...درسته الان مشکلی نداره سایت و من اومدم با روش دیگه ای تگ h1 رو استفاده کردم و دیگه توی هدر ازش استفاده نکردم...به هم ریختگی از این لحاظ که بصورتی خیلی بزرگ عنوان سایت در قسمت هدر  سایت به نمایش در میومد و حتی با css هم نمیشد مخفی اش کرد و در واقع دنبال راه حل این مشکل بودم چون با سرچی که کردم مشکل خیلیا هستش و اکثرا هم یکی از مهمتریم مباحث سئو رو بخاطر همین مسئله ازش میگذرن و عنوان رو توی H1 نمیذارن و برای همین هم در بررسی سئو نشون داده میشه که "شما از تگ h1 " استفاده نکردید..

امیدوارم این توضیح کامل بوده باشه

موفق باشید.

شما اگه همون اول میفرمودید که میخوام تگ h1 رو مخفی کنم راه حلش رو خدمتتون عرض می کردم. چون معمولا توی CSS سلکتور ها با هم قاطی میشن و بعضی وقت ها خصوصیت هایی که نیاز نداریم روی یک عنصر قرار می گیره و به همین دلیل باعث به هم ریختگی صفحه میشه. شما که گفتی صفحه بهم ریخته هر کسی باشه چنین فکری می کنه. به هر حال راه حلش رو دوستمون گفتن. یه راه حل دیگه هم من میگم که از کد زیر استفاده کنید:

<h1 class="h1-hidden"> عنوان صفحه </h1>
<style>
.h1-hidden{
float:right;
height:0 !important;
overflow:hidden;
}
</style>

از هر دو روش میتونید استفاده کنید. اما این روش از نظر سئو بهتره. چون وقتی برای تگ h1 خاصیت display:none رو تعریف میکنید گوگل متوجه میشه که این تگ رو مخفی کردید و احتمالا قصد تقلب دارید. ولی زمانی که ارتفاع رو صفر میکنید هم گوگل متوجه نمیشه و هم تگ شما مخفی می شه.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ممنونم از هر دوی شما بزرگوار 

دقیقا همین راه ها رو رفتم و امتحان هم کردم و مشکل اینجاست که طبعا باید این H1 بعد از بادی قرار بگیره و کل بادی قالب من تشکیل میشه از این <body <?php body_class(); ?>>
<?php do_action("rt_after_body"); ?>

و هر قسمت این تگ رو میذارم نمای ظاهری رو به هم میریزه و کلا رنگ بندی رو هم دچار مشکل میکنه 

و اما راهی که ذه ذهنم رسید و استفاده کردم این بود : 

همانطور که تصویر اسلایدر سایت رو زحمت کشیدی و گذاشتید پائین این هدر و در بلوک های صفحه اصلی من بخش بندیهایی رو دارم که هر کدوم از این بخش بندیها رو از صفحه ساز قالب میشه مدیریتشون کرد و هر یک ویرایشگر خاص خودشون رو دارند و من اومدم عنوان سایت و همچنین متای توضیحات به تفکیک در قالب H1 وh2 داخل ویرایشگر بلوک ها گذاشتم و اندازه فونت رو اوردم پائین و رنگ سفید بهشون دادم و به این ترتیب هم توی سایت دیده نمیشه و هم اینکه مشکل عدم استفاده از تک H1 رو رفع کردم 

میدونم روش حرفه ای نیستش ولی آخرین راهی بود که تونستم استفاده کنم 

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط Borzou
      سلام دوستان
      من حدود 1 ماهه که قالب سایتم رو تغییر دادم و این مشکل برام پیش اومده و عنوان سایتم هم در اول و هم در آخر جستجوهای گوگل نمایش داده میشه در صورتی که من عنوان سایت گذاشتم قسمت آخر.
      چطور میشه این مسئله رو حل کرد؟  تنظیمات yoast  رو تنظیم کردم و مشکلی نداشت. تصویر پیوست شده.
      تصویر مربوطه
    • توسط unid_user
      سلام
      کد مربوط به عنوان برای وردپرس به صورت زیر رو چطور قرار بدم که استایل بهم نخوره؟
      کد مربوط به عنوان:
      <?php wp_title(' '); ?> کد html قالب:
      <h1><a class="navbar-brand" href="index.html">Resort <span>Inn</span></h1> میخوام عنوان سایت که دو قسمت شده یکی Resort و یکی هم که بین تگ span قرار گرفته دقیقا درست مثل تصویر زیر بشه.اما نمیدونم که کد php مربوطه رو چطوری استفاده کنم.چون میتونم فقط بجای Resort بزارم یا فقط بجای Inn.
      ممنون.

• توسط awlirezaw
      سلام خدمت تمامی دوستان و اساتید
      دوستان من یه مشکلی دارم اونم اینه که من با هر ابزار چک SEO که سایتمو چک میکنم مینویسه که سایتم تگ H1 نداره
      مشکل دوم اینجاست که بنده میخام ببینم آیا این مشکل تو صفحه پست هام هست یا نه؟یعنی بدونم صفحه اصلی که اصن H1 نداره و آیا این مشکل تو صفحه پست هام هست یا خیر که متاسفانه این ابزار ها دوباره صفحه اصلی سایت رو چک میکنن...
      میخام بدونم چیکار کنم تا در صفحه اصلی سایتم توضیح سایتم H1 باشه مثل "دانلود فیلم جدید|دانلود سریال"
      و در صفحه پست ها عنوان مطلبی که زدم H1 باشه...امکانش هست؟
    • توسط Ratinum
      با سلام
      بنده از پوسته 2012 استفاده می کنم که به صورت پیشفرض با ارسال هر پست جدید، آن مطلب در صفحه ی اصلی نمایش داده می شود. عنوان هر مطلب در صفحه اصلی به صورت خودکار به صورت تگ h1 ظاهر می شود. و این به معنی داشتن چندین h1 در صفحه ی اصلی است. آیا راهکاری هست که عناوین پست ها تگ h2 شوند و فقط عنوان اصلی وب سایت در تگ h1 قرار بگیرد؟
      با سپاس
    • توسط kambiz619
      سلام دوستان
      عنوان سایت من بصورت خودکار در گوگل تغییر میکنه!
      این عنوان اصلی هست که گذاشتم کلیک کنید
      و این هم طریقه انتشارش توسط گوگل هست کلیک کنید
      هر طو تغییر میدم این علامته" : " بصورت خودکار قرار میگیره !
      ؟