رفتن به مطلب

مشکل با افزونه ایزی واترمارک

پست های پیشنهاد شده

سلام

من افزونه ایزی واترمارک رو نصب کردم و خواستم بروی کل تصاویر واترمارک بزاره بعدش بهم گفت وقتی که اینکارو میکنی قابل برگشت نیست ولی توجهی نکردم الانم کل عکسا ی واترمارک زشت افتاده روشون نمیدونم واقعا چیکا  کنم البته پستام زیاد نیستن میتونم دونه دونه عکساشونو عوض کنم ولی خب بازم وقت گیره

""آی ام مبتدی""

Capture.PNG

لینک به ارسال

به نظر من اگه خودت وقت بذاری با فتوشاپ یا نرم افزار های ساده تر روشون واتر مارک بذاری خیلی بهتره (این نرم افزار چندین عکس رو باهم واتر مارک میکنه Aoao.Photo.Watermark)

البته یه راهی برای برگردوندن هست

وارد فایل منیجر هاستت شو برو تو آدرس public_html/wp-content/uploads ببین شاید ی بک آپ به طور خودکار ایجاد شده باشه

یا باید تیکت بدی پشتیبانی هاست اگه بک آپ گرفتن اون رو بریزن رو هاستت

ویرایش شده توسط ahe1999
لینک به ارسال
در 3 ساعت قبل، ahe1999 گفته است :

به نظر من اگه خودت وقت بذاری با فتوشاپ یا نرم افزار های ساده تر روشون واتر مارک بذاری خیلی بهتره (این نرم افزار چندین عکس رو باهم واتر مارک میکنه Aoao.Photo.Watermark)

البته یه راهی برای برگردوندن هست

وارد فایل منیجر هاستت شو برو تو آدرس public_html/wp-content/uploads ببین شاید ی بک آپ به طور خودکار ایجاد شده باشه

یا باید تیکت بدی پشتیبانی هاست اگه بک آپ گرفتن اون رو بریزن رو هاستت

اها ممنون اره دیه با فتوشاپ میزارم از این ب بعد ک این مشکلات اینجوریم نیاد سراغم،تشکر از راهنمایی تون

لینک به ارسال
در 1 دقیقه قبل، bam3nter گفته است :

اها ممنون اره دیه با فتوشاپ میزارم از این ب بعد ک این مشکلات اینجوریم نیاد سراغم،تشکر از راهنمایی تون

موفق باشید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...