bam3nter

مشکل با افزونه ایزی واترمارک

4 پست در این موضوع قرار دارد

سلام

من افزونه ایزی واترمارک رو نصب کردم و خواستم بروی کل تصاویر واترمارک بزاره بعدش بهم گفت وقتی که اینکارو میکنی قابل برگشت نیست ولی توجهی نکردم الانم کل عکسا ی واترمارک زشت افتاده روشون نمیدونم واقعا چیکا  کنم البته پستام زیاد نیستن میتونم دونه دونه عکساشونو عوض کنم ولی خب بازم وقت گیره

""آی ام مبتدی""

Capture.PNG

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ارسال شده در (ویرایش شده)

به نظر من اگه خودت وقت بذاری با فتوشاپ یا نرم افزار های ساده تر روشون واتر مارک بذاری خیلی بهتره (این نرم افزار چندین عکس رو باهم واتر مارک میکنه Aoao.Photo.Watermark)

البته یه راهی برای برگردوندن هست

وارد فایل منیجر هاستت شو برو تو آدرس public_html/wp-content/uploads ببین شاید ی بک آپ به طور خودکار ایجاد شده باشه

یا باید تیکت بدی پشتیبانی هاست اگه بک آپ گرفتن اون رو بریزن رو هاستت

ویرایش شده در توسط ahe1999
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 3 ساعت قبل، ahe1999 گفته است :

به نظر من اگه خودت وقت بذاری با فتوشاپ یا نرم افزار های ساده تر روشون واتر مارک بذاری خیلی بهتره (این نرم افزار چندین عکس رو باهم واتر مارک میکنه Aoao.Photo.Watermark)

البته یه راهی برای برگردوندن هست

وارد فایل منیجر هاستت شو برو تو آدرس public_html/wp-content/uploads ببین شاید ی بک آپ به طور خودکار ایجاد شده باشه

یا باید تیکت بدی پشتیبانی هاست اگه بک آپ گرفتن اون رو بریزن رو هاستت

اها ممنون اره دیه با فتوشاپ میزارم از این ب بعد ک این مشکلات اینجوریم نیاد سراغم،تشکر از راهنمایی تون

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 1 دقیقه قبل، bam3nter گفته است :

اها ممنون اره دیه با فتوشاپ میزارم از این ب بعد ک این مشکلات اینجوریم نیاد سراغم،تشکر از راهنمایی تون

موفق باشید

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط madidi
      سلام خدمت همه دوستان و اساتید گرامی 
      دکمه انتخاب تصویر این افزونه کار نمیکنه من تو دوتا سایت مختلف امتحان کردم با ورژن های مختلف وردپرس 
      یکبارم همه افزونه ها رو غیر فعال کردم و تست کردم
      و هم قبل و هم بعد از )اپدیت وردپرس و افزونه) تست کردم 
      اما درست نشد 
      توی اینترنت نزدیک به 30 تا افزونه واتر مارکر نصب کردم و امتحان کردم اما هیچکدوم بدرد نمیخورد 
      اینم که بدرد میخورد این شکلی شده لطفا (فقط) بگید چه کاری میتونم انجام بدم تا درستش کنم ؟
      ادرس سایتمم : www.madidi.ir
      ممنون از همه