رفتن به مطلب

راهنمایی برای ساخت صفحه ویژه ارسال مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام

روز همگی بخیر

نیاز به طراحی یک برگه یا صفحه ای دارم که کاربران رو برای ارسال مطلب  بجای صفحه ارسال محتوای خود وردپرس به اون صفحه هدایت کنم.

این صفحه مثل مال خود وردپرس شامل عنوان، توضیحات، عکس شاخص، کلمات کلیدی و دسته باید باشه.

از دوستان اگر تا حالا با این مورد مواجه شدن یا اطلاعاتی دارن لطفا با بنده هم به اشتراک بذارن.

طراحی این صفحه برام خیلی ضروری هست.

ممنون، منتظر پاسخ های گرمتون هستم

لینک به ارسال

سلام

اگر درست متوجه منظورتون شده باشم میتونید به سادگی از پست تایپ استفاده کنید

و برای اجرای فیلد های مورد نیاز تو صفحتون هم از فریم ورک titan

موفق باشید

لینک به ارسال
در 9 ساعت قبل، shayan گفته است :

سلام

اگر درست متوجه منظورتون شده باشم میتونید به سادگی از پست تایپ استفاده کنید

و برای اجرای فیلد های مورد نیاز تو صفحتون هم از فریم ورک titan

موفق باشید

از پاسختون ممنون

ولی خیر منظورم پست تایپ نیست

اگر بخوام توضیح دقیقتری بگم اینجوری میشه:

افزونه های زیادی برای "پست مهمان" وجود داره، این افزونه ها یک برگه برای درج پست در سایت در اختیار بازدید کنندگان قرار میدن، من میخوام همچنین برگه ای بسازم و به جای بازدیدکنندگان، اعضای سایت از طریق اون اقدام به ارسال پست بکنن و نیازی به رفتن به پنل مدیریت وردپرس برای افزودن پست نباشه.

توی این برگه همونطور که گفتم فیلدهایی  شامل عنوان، توضیحات، عکس شاخص، کلمات کلیدی و دسته باید باشه. که خیلی هم دلم میخواد بخش عکس شاخص رو به صورت آجاکس قرار بدم و با درگ و دراپ آپلود بشه.

به نوعی میخوام  کاربران وارد پنل مدیریت نشن و کارها رو به کمک برگه ها و بهصورت ساده تر انجام بدن.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...