رفتن به مطلب

هک شدن سایت و مشکلات

2raj

پست های پیشنهاد شده

باعرض سلام خدمت دوستان و اساتید عزیز

مشکل از یک هفته پیش و با به مسافرت رفتن بنده شروع شد که یکی از نویسنده ها گفت که وقتی میخوام سایت رو باز کنم با خطا ی Deceptive Site! مواجه میشم

متن خطا

نقل قول

Deceptive Site!

This web page at www.musickhor.ir has been reported as a deceptive site and has been blocked based on your security preferences.

Deceptive sites are designed to trick you into doing something dangerous, like installing software, or revealing your personal information, like passwords, phone numbers or credit cards.

Entering any information on this web page may result in identity theft or other fraud.

بنده چون دسترسی درست و حسابی به نت نداشتم نتونستم مشکل رو بررسی کنم و همین امر باعث شد که گوگل سایت رو مخرب اعلام کنه و بازدید کننده های بنده روز به روز کمتر شد تا جایی که مرورگر کروم و فایرفاکس با نمایش خطای این سایت خطرناک است موجب کم شدن ورودی های بنده شدن بنده با پیگیری هایی که انجام دادم فهمیدم که سایت هک شه و به اصطلاح حمله XSS Attack انجام شده و به تعدادی از فایلها شل تزریق شده حالا وقتی که میخوام وارد پنل هاست بشم آی پی بنده رو هم بلاک میکنه و دقیقا نمیدونم چکار کنم،سایت روز به روز هم داره خرابتر میشه پشتیبانی هم دقیق نمیدونه مشکل از کجاست لطفا از دوستان تقاضا دارم که اگر در این مورد میتونن کمکی به بنده کنن لطفا دریغ نکنن

درسایت sucuri.net هم سایت رو سرچ کردم و مثل اینکه درسته و سایت حاوی ویروسه

https://sitecheck.sucuri.net/results/musickhor.ir

از همه دوستان بابات راهنمایی هاشون ممنونم

لینک به ارسال
در در 8/14/2016 at 00:02، hamra گفته است :

اینکه ای پی تون بلاک میشه رو به هاستینگ بفرمایید از بلاک در بیاره ای پی تون رو و بفرسته توی لیست سفید که دیگه بلاک نشه .

و اما هاستینگ باید بتونه قطعا شل رو برطرف کنه و اسکن کنه هاستتون رو . ضعف در مدیریت سرور داره هاستینگتون.

روی سایتتون هم افزونه های متفرقه رو غیر فعال کنید (بخاطر همین موارد هم هست که گفته میشه تا حد امکان در طراحی قالب و ... از افزونه ها استفاده نشه چون امنیت رو پایین میارن) موارد امنیتی روی سایت رو رعایت کنید!

باعرض پوزش الان یه مشکل خیلی بدتر پیش اومده و اونم اینه که وقتی وارد هریک از پوشه های موجود در هاست میشم نیاز به دسترسی داره یعنی اگر بخوام وارد پوشه public_html به آدرس http://46.165.251.205:2222/CMD_FILE_MANAGER/domains/musickhor.ir/public_html بشم از بنده درخواست دسترسی داره و به ترتیب هر پوشه ای که به آدرس اضاف میشه باید دسترسی رو مجدد وارد کنم پشتیبانی هم میگه ما مشکلی برای ورود نداریم و این مربوط به آی اس پی میشه چک کردم و آی پی هم موردی نداره حالا موندم مشکل از کجاست چون نه میتونم فایلی رو ویرایش کنم نه حذف و نه...

لینک به ارسال

پوسته سایتتون رو عوض کن یا پوسته ای که روی سایتتون هست رو اگر روی کام پیوترتون دارید روی سایت رو پاک و نسخه روی کامپی.ترت.ن رو از اول اپلود کن پوسته شما ویروس کد شده داره

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...