رفتن به مطلب

ارور پیدا نشدن صفحه فروشگاه

behnamameli

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان من ابتدا ووکامرس و فارسی سازشو نصب کردم و همه تنضیمات رو انجام دادم تااینجا صفه فروشگاه با آدرس www.sucnet.ir/shop بالا می اومد البته من با این آدرس قبل از اینکه هر گونه تغییر تنظیمات انجام بدم تو ووکامرس فروشگاه رو بالا می یووردم ولی حواسم نبود ووکامرسو حذف کردم و بعد که دوباره نصبش کردم هر کاری که می کنم حالا باا این آدرس ذکر شده بالا نمی آید لطفا راهنمایی کنید ممنون

لینک به ارسال

صفحه ی جدیدی که ووکامرس به عنوان فروشگاه براتون ساخته رو ویرایش کنید

به این منظور در قسمت نامک آن shop قرار دهید و ذخیره کنید.

درست میشه

لینک به ارسال

بدیهیه که صفحه ی قبلی ووکامرس که با همین نامک و آدرس وجود داشته رو باید به طور کامل حذف کنید .( یعنی ابتدا انتقال به زباله دان و سپس از زباله دان برای همیشه پاک کنید.)

لینک به ارسال
در 6 ساعت قبل، codnevisha گفته است :

بدیهیه که صفحه ی قبلی ووکامرس که با همین نامک و آدرس وجود داشته رو باید به طور کامل حذف کنید .( یعنی ابتدا انتقال به زباله دان و سپس از زباله دان برای همیشه پاک کنید.)

ممنون مشکلم حل شد فقط حوری که وقتی مشتری محصول رو باز می کنه و توضیحات رو می خونه سفارسات نداره که بزنه و آنلاین پرداخت کنه و آدرسش رو با اطلاعاتش کامل وارد کنه و سفارش بده لطفا در این مورد هم راهنمایی کنید

ممنون

لینک به ارسال
در 7 ساعت قبل، codnevisha گفته است :

دوست عزیز با تشکر از تو مشکلم حل شد ولی جرا روی اتمام خرید می زنم بازم همون سبد خرید رو میاره درصورتی که درگاه فعال دارم

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...