رفتن به مطلب

نمایندگی میزبانی وب

mashkook

پست های پیشنهاد شده

سلام!

دنبال یه شرکت خوب هستم که نمایندگی قیمت مناسب بده 

و ترجیحا از زبون های مختلف تری نسبت به بقیه ساپورت کنه 
همینطور اگه بشه چیزهایی مث whmcs نصب کرد خیلی بهتره

ممنون میشم اگه سایتی میشناسین که هر کدوم از این شرایط رو دارن بهم معرفی کنین ;)

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، hamra گفته است :

قبل از شروع کارتون در حوزه هاستینگ: (کار هاستینگ بسیار زمان بر و نیاز به پشتیبانی 24 ساعته برای مشتری ها داره و ... که با توجه به تجربه 5 ساله در این زمینه ذکر کردن خدمتتون و در واقعباید طوری مدیریت داشته باشید که این وسط مشتری ضربه نخوره و ... که جزئیات در این حوزه بسیار زیاد هست)

کلا نمایندگی بدرد نمیخوره بنا به دلایل مختلف

--

مثلا سرور مجازی بگیرید و کانفیگ های مورد نیاز رو انجام بدید خیلی خوب تره تا نمایندگی/

اما برای شروع و آشنایی با هاستینکگ خوبه که از نمایندگی استفاده کنید.

------

از شرکت ها فقط نمایندگی بگیرید.

مثلا میهن وب هاست

نت افراز

و یا موارد دیگه که معتبر هستند /

مثلا از xzn اصلا نمایندگی نگرید که وگرنه همون 2 روز اول پشیمون میشید

کلا از هاستینگ هایی که هاست رایگان هم دارند سرویس نگیرید که مضخرف ترین ها هستند .

از ارزون قیمت ها و گرون قیمت ها هم سرویس نگیرید که بی تجربه هستند . فقط شرکت های معتبر و با قدمت تایید میشن که قیمت های مناسب دارند.

این دو مورد خوبه و از قدیمی ها هستندمشکلی با cms های نال هم نداردمثل whmcs و وردپرس و یا ... !!!!!!!!

خودم 2-3 سال پیش یه مدت تو پشتیبانی یک سایت بودم و آشنا هستم با روال کار الآن هم تنها نیستم و در واقع یه طوریه که هاستینگ خالی قرار نیست باشیم و از اون لحاظ اوکیه

نت افراز قیمتش هم خوب بود نسبتا ولی فقط دایرکت ادمین دارن ظاهرا

در کل منم به نظرم سرور مجازی بهتر باشه ولی میترسم که خوب نشه (البته کم کم دارم قانع میشم ترسم الکیه )

اگه بخوام سرور مجازی بگیرم چه منابعی لازم هست ؟ بیشتر منظورم رم هست - برای یه سرویس خوب باید چقد باشه ؟

بازم اگه سایت خوب میشناسین اگه میشه معرفی کنین هم نمایندگی هم سرور مجازی

طبیعتا برای سرورمجازی باید یه سروری گیربیارم که لایسنس سی پنل داشته باشه ؟ یا دایرکت ادمین یا هر چی ...

از صب دارم میگردم تقریبا نت افراز بهترین چیزی بود که دیدم .

مرسی از کمکتون :rolleyes:

لینک به ارسال
  • اضافه کردن...