رفتن به مطلب

مشکل شدید من با آلکسا

farhadrohi

پست های پیشنهاد شده

سلام خدمت دوستان.مشکل جدی من با آلکسا این روز به روز آلکسام وضعش داره بدتر میشه.قبلا با 170 تا 200 آی پی رتبه ایرانم 11500 بود ولی یهو خراب شد الان بازدیدم دو برابر شده حدود 450 تا 500 آی پی در روز.اینو هم بگم سایتم اندرویدی هست بیش از 80 درصد با موبایل میان و تولبار آلکسا ندارن.اگر سایت منو ببینید هر روز شاهد بهبود Bounce Rate و Daily Time on Site هستم ولی رتبم روز به روز به جای کاهش افزایش پیدا میکنه الان 18900 هست.قابل ذکر هسا تمام پستام اختصاصی هست و کپی نیست و هر روز آپدیت و پست جدید اضافه میشه 590 پست دارم.حتی ورودی گوگل هم افزایش داشته.بازدید سایتم را با افزونه خود وردپرس-وبگذر و گوگل آنالیتیک بررسی کردم و روز به روز افزایش هم داره بازدیدم ولی رتبم داره خراب میشه.من باید چه کار کنم خودم موندم تمام قوانین هم  سعی کردم رعایت کنم.لطفا اساتید راهنماییم کنن

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...