رفتن به مطلب

حذف کلی مطالب سایت در گوگل درعرض 1 ساعت !!

albfa

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت دوستان ..

من سایت پر بازدیدی داشتم اما امروز در عرض 1 ساعت کلیه مطالب سایت از نتایج گوگل حذف شد!!!(مثل اینکه تگ ها حذف نشدن )

مثل اینکه گوگل سایت من را کلا از روی زمین برداشت

واقعا این سرعت عمل گوگل را تحسین میکنم ..

لطفا دوستان سئو کار راهنمایی کنند .نمیدونم مشکل از گوگل ، از هاست ، ویروس یا .... ؟؟؟

با تشکر

لینک سایت jadide95.ir

لینک به ارسال

این متنو تو گوگل سرچ کنید :

site:http://jadide95.ir/ -tag

تقریبا 8 صفحه ی گوگل مطلب ایندکس شده

لینک به ارسال

مچکرم .

منظورم پستها و مطلب ها بود. بازدید مطلبها 0 شده .  تگ ها حدودا همه هستند در گوگل اما مطالب 0

نمیدونم سایتم اسپم شده یا  مشکل از هاستم یا ..... !!!

لطفا کمک کنید .

لینک به ارسال

مهم ترین اشکال سایتت که میتونه روی روند بازدید و ایندکس و گوگلت تاثیر بزاره پاپ آپ هست !

لینک به ارسال

پاپ آپ را برداشتم . بنظرتون چرا گوگل تگها را حذف نکرده و فقط عنوان مطالب را از گوگل حذف کرده !!!؟

جالب اینه که یک سایت دیگه ام در همین هاست دارم که اون هم دقیقا مثل این سایت شده !!

در گوگل وبمستر هم حتی یک ارور هم نداده و همه چیز درسته

فکرکنم پنالتی شدم

لینک به ارسال

ریدایرکت

وقتی سایت شما بازدید داره و سالمه نباید از ترفندی استفاده کنید که کاربر رو مجبور به انتقال به ادرس دیگری بشه.

لینک به ارسال

سلام یا ریپورت و یا پنالتی شدید ! 

مراتب رو پیگیری و مطالب رو با به گوگل معرفی از طریق Fetch و حدودا دو هفته صبر کن تا مطالب ایندکس بشه 

یا حق .

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...
در در ۱۳۹۵/۶/۲ ه‍.ش. at 13:23، modlebas گفته است :

ریدایرکت

وقتی سایت شما بازدید داره و سالمه نباید از ترفندی استفاده کنید که کاربر رو مجبور به انتقال به ادرس دیگری بشه.

شما از کجا متوجه شدید که من از ریدایرکت استفاده میکنم ؟؟!!!

در در ۱۳۹۵/۶/۲ ه‍.ش. at 13:23، kambiz619 گفته است :

سلام یا ریپورت و یا پنالتی شدید ! 

مراتب رو پیگیری و مطالب رو با به گوگل معرفی از طریق Fetch و حدودا دو هفته صبر کن تا مطالب ایندکس بشه 

یا حق .

یعنی تمام مطالب را در گوگل وبمستر Fetch  کنم ؟ دو هفته گذشته اما خبری از گوگل نیست . البته چندین خطا برای کاربران موبایل بهم داده ..

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...