رفتن به مطلب

انتقال خودکار سایت بعد از کلیک بر روی صفحه سایت به یک برگه قدیمی و حذف شده بنام برگه نمونه

پست های پیشنهاد شده

با سلام لطفا کمکم کنیک این مشکو حل کنم آخه هر کاری کردم نشد نه از مرورگر بود چون از چندین مرورگر مختلف و حتی دستگاه مختلف امتحان کردم همین مشکل رو داشتم و ازکش هم نبود چون کش مرورکر رو هم پاک کردم و همین داستان

حالا مشکلم مثالا وارد سایت من بشین   و موس رو ببرین روی برگه فروشگاه محصولات

انگیزشی-موفقیتی سوکنت تا زیرمجموعه برگه باز بشه خالابر روی دسته بندی محصولات فروشگاه کلیک کنید و سپس بر روی یک دسته بندی را انتخاب کنید رو بزنید تا لیست دسته بندی محصولات باز بشه مشکلم همینجاست که برگه خودش منتقل می شه به برگه ای که کفتم ولی داستان همینجا بپایان نمی رسه و اگه شما بخواید وارد سایت بشین بعنوان کاربر و یا ثبت نام کنین و بعضی موار دیگه همین مشکل وجود داره و دیگه هم منو کلافه کرده و هم کاربرا رو لطفا کمکم کنید چطور این مشکل رو حل کنم البته فمر کنم این مشکل در اینترنت اکسپلور وجود نداره

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...