رفتن به مطلب

راهنمایی درباره افزونه ی Wordfence

پست های پیشنهاد شده

با درود دوستان من افزونه ی Wordfence  رو نصب کردم و سایت رو اسکن کردم. گویا سایت دچار مشکلات امنیتی هست ولی من نمی دونم دقیقا باید چکار کنم و کدام یک از گزینه ها رو بزنم تا تارنما ( سایت ) پاکسازی بشه. لطفا راهمنمایی کنید

Capture.JPG

Capture1.JPG

لینک به ارسال

شما باید توضیحات رو بخونید و بعوان مثال ارور های اول در مورد اینه که باید پوسته رو آپدیت کنید

ولی ارور های بعدی توابعی رو ویروس شناخته که با توجه به نقش فایل ها در پوسته میتونید فایل رو پاک کنید یا ویرایش کنید

لینک به ارسال
در 1 دقیقه قبل، majid1889 گفته است :

شما باید توضیحات رو بخونید و بعوان مثال ارور های اول در مورد اینه که باید پوسته رو آپدیت کنید

ولی ارور های بعدی توابعی رو ویروس شناخته که با توجه به نقش فایل ها در پوسته میتونید فایل رو پاک کنید یا ویرایش کنید

پوسته که اگر به روزرسانی داشته باشه پیامش میاد توی پیشخوان وردپرس

ولی در رابطه با اون ویروس ها نمی دونم دقیقا باید چکار کنم؟

اون فایل ها رو باید باز کنم و اون کد رو پاک کنم یا باید کار دیگه ای انجام بدم؟

لینک به ارسال

میدونم بروزرسانی رو :mellow::mellow:

ولی اروری ک اینجا داده میگه بروزرسانی کنید ( و نسخه جدیدترش هم هست ک بخوابید بروزرسانی کنید )

در مورد اون دوتا ارور ِ دیگه من نمیدونم اون فایل ها کجا هستن یا کاربردشون چیه !

بخاطر همین هم نمیدونم با پاک کردنشون مشکلی پیش میاد یا نه ولی نباس از eval استفاده میکرد برنامه نویس

این افزونه بنظرم جلوی eval ها رو میگیره :

https://wordpress.org/plugins/block-bad-queries/

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...