رفتن به مطلب

مشکل در بروز رسانی اتوماتیک وردپرس

پست های پیشنهاد شده

سلام

من وردپرس رو به ورژن جدید به صورت اتوماتیک بروزرسانیش کردم ولی با خطایی مواجه میشم.
که این خطا میگه: یک خطای غیرمنتظره رخ داده است. ممکن است اشتباهی در تنظیمات wp-persian.com یا سرور شما بوجود آمده باشد. (وردپرس نتوانست ارتباطی امن با سایت WordPress.org برقرار کند. لطفا با مدیر سرور خود تماس بگیرید.)/home/****/public_html/wp-admin/includes/translation-install.php on line 5

البته اون موقع آپدیت en ّبود بعد الان که اپدیت fa اومده قسمت بررسی بروزرسانی که میزنم ارور بالا هست!

لینک به ارسال
در 4 ساعت قبل، wp-baz گفته است :

سلام

من وردپرس رو به ورژن جدید به صورت اتوماتیک بروزرسانیش کردم ولی با خطایی مواجه میشم.
که این خطا میگه: یک خطای غیرمنتظره رخ داده است. ممکن است اشتباهی در تنظیمات wp-persian.com یا سرور شما بوجود آمده باشد. (وردپرس نتوانست ارتباطی امن با سایت WordPress.org برقرار کند. لطفا با مدیر سرور خود تماس بگیرید.)/home/****/public_html/wp-admin/includes/translation-install.php on line 5

البته اون موقع آپدیت en ّبود بعد الان که اپدیت fa اومده قسمت بررسی بروزرسانی که میزنم ارور بالا هست!

سلام

هاست از کدام شرکت دارید؟

لینک به ارسال

این اررور طبیعیه و مربوط به هاستتون میشه

به صورت دستی خیلی راحت تر و بی دردسر از طریق FTP و یا هاست میتونین به روزرسانی کنید.

لینک به ارسال

درود ، 

این خطا چیز مهمی نیست ، نگران نباشید. (خطای موقت در برقراری ارتباط با سایت وردپرس فارسی)

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...