رفتن به مطلب

بازیابی پشتیبانگیری

پست های پیشنهاد شده

سلام به همه دوستان عزیز و متخصص وردپرس :)

رفقا من بعد از آپدیت خودکار به 4.6 به مشکل برخوردم انگار فونت های فارسی را پشتیبانی نمیکرد و به هم ریخت بعد امدم گوششا درست کنم زدم چششا داغون کردم :Dو طبق آموزشی میخاستم به نسخه قبلی برگردونم به نسخه 4.5.3( که از ی سایت گرفته دانلود کردم فارسیشا)  که کلاک سایت ریخت به هم و این ارور را میده 

Warning: require() [function.require]: Unable to access /home3/voltihai/public_html/wp-includes/load.php in /home3/voltihai/public_html/wp-settings.php on line 21

Warning: require(/home3/voltihai/public_html/wp-includes/load.php) [function.require]: failed to open stream: No such file or directory in /home3/voltihai/public_html/wp-settings.php on line 21

Warning: require() [function.require]: Unable to access /home3/voltihai/public_html/wp-includes/load.php in /home3/voltihai/public_html/wp-settings.php on line 21

Warning: require(/home3/voltihai/public_html/wp-includes/load.php) [function.require]: failed to open stream: No such file or directory in /home3/voltihai/public_html/wp-settings.php on line 21

Fatal error: require() [function.require]: Failed opening required '/home3/voltihai/public_html/wp-includes/load.php' (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php') in /home3/voltihai/public_html/wp-settings.php on line 21

من قبلا با ی پلاگینی بکاپ های اتوماتیک میفرستادم به ایمیل خودم اما حالا نمیدونم اصلا چطوری از اون استفاده کنم :blink:

منتظر یاری سبز شما هستیم :rolleyes:

لینک به ارسال

درود ، 

به انجمن خوش آمدید ، 

از طریق هاست برای بازگردانی بکآپ اقدام نمایید. اگر خودتان قادر به انجام این کار نیستید از مدیریت سرور بخواهید تا آخرین بکآپ را برای شما ریستور کنند.

ایمیل ارسال شده در واقع لینک دانلود فایل بکآپ می باشد ، که باید توسط هاست بازگردانی شود ، پس در کل به هاست خود مراجعه کنید.

و اما اینکه فرمودید وردپرس 4.6 از فونت های فارسی پشتیبانی نمی کند : وردپرس نگارش جدید شیوه فراخوانی فونت های بخش مدیریت را تغییر اساسی داده و فونت ها از سیستم کاربر فراخوانی می شوند.

لینک به ارسال
در 18 دقیقه قبل، mojtabashahi گفته است :

درود ، 

به انجمن خوش آمدید ، 

از طریق هاست برای بازگردانی بکآپ اقدام نمایید. اگر خودتان قادر به انجام این کار نیستید از مدیریت سرور بخواهید تا آخرین بکآپ را برای شما ریستور کنند.

ایمیل ارسال شده در واقع لینک دانلود فایل بکآپ می باشد ، که باید توسط هاست بازگردانی شود ، پس در کل به هاست خود مراجعه کنید.

و اما اینکه فرمودید وردپرس 4.6 از فونت های فارسی پشتیبانی نمی کند : وردپرس نگارش جدید شیوه فراخوانی فونت های بخش مدیریت را تغییر اساسی داده و فونت ها از سیستم کاربر فراخوانی می شوند.

سلام 

خیلی ممنون از خوش امدگویی و تشکر از راهنمایی مفیدتون

بهشون پیام دادم فعلا. انشاا...  که حل میشه:)

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...