رفتن به مطلب

مشکل در ایندکس و گوگل

vatanpic

پست های پیشنهاد شده

سلام من سایتو یه ماه زدم یه 25 تا هم پست دارم خوبم انجام دادم.قبلا هم سایت داشتم رتبشم خوب بود دوروبر 3000 ایران ولی وقت نشد نتونستم ادارش کنم

این سایتم نمیدونم چرا مطالبم خوب اندکس نمیشه اصلا گوگل مثل این که نیست!

در ضمن کارای گوگل مثل گوگل وبمستر و نقشه سایت و ... رو انجام دادم

لینک به ارسال
در 17 ساعت قبل، mohamadkh گفته است :

تو گوگل وبمستر اون صفحاتی که Not found زده رو ببین واقعا نیستن یا هستن.

هاستت رو از کجا خریدی ؟

بیشترشون نیستن.

در ضمن نمیدونم چطور جلوی هرزنامه که باعث ایجاد مطالب خارجی اتوماتیک میشن رو بگیرم.همه چیزم امتحان کردم یعنی بیشتر چیزا.شاید این باعث باشه

لینک به ارسال

برای اینکه لینک های خراب و شکسته رو پیدا کنید پیشنهاد میکنم از افزونه broken link checker  استفاده کنید:

http://webtoaster.ir/لینک-خراب/

در مورد ایندکس هم یک ماه زمان خیلی زیادی نیست. باید صبر کنید و مرتب بروزرسانی داشته باشید. موارد سئو رو هم رعایت کنید تا خوب ایندکس بشن. اگه مطالبی که مینویسید توی سایت های دیگه مشابه داشته باشه قطعا ایندکس شدن شما سخت تر از سایت های فعال و قدیمی هستش. باید فعالیت بیشتر و بروزرسانی مرتب داشته باشید و صبر. 

لینک به ارسال
در در 8/23/2016 at 04:29، javadnabavi گفته است :

برای اینکه لینک های خراب و شکسته رو پیدا کنید پیشنهاد میکنم از افزونه broken link checker  استفاده کنید:

http://webtoaster.ir/لینک-خراب/

در مورد ایندکس هم یک ماه زمان خیلی زیادی نیست. باید صبر کنید و مرتب بروزرسانی داشته باشید. موارد سئو رو هم رعایت کنید تا خوب ایندکس بشن. اگه مطالبی که مینویسید توی سایت های دیگه مشابه داشته باشه قطعا ایندکس شدن شما سخت تر از سایت های فعال و قدیمی هستش. باید فعالیت بیشتر و بروزرسانی مرتب داشته باشید و صبر. 

دوست عزیز الان نزدیک 7000 تا اررو داره سایت اخه چراا؟و راهش چیه؟

نه پیوند یکتا عوض شده نه...

در ضمن با فرض پیدا کردن لینک شکسته چجوری میشه درست کرد!؟

لینک به ارسال
در در 8/24/2016 at 21:54، vatanpic گفته است :

دوست عزیز الان نزدیک 7000 تا اررو داره سایت اخه چراا؟و راهش چیه؟

نه پیوند یکتا عوض شده نه...

در ضمن با فرض پیدا کردن لینک شکسته چجوری میشه درست کرد!؟

گفتم که، باید با این افزونه چک کنید ببینید لینک های خراب از کجا هستن. بعد با همون افزونه میتونید لینک های شکسته رو یا حذف کنید یا بدون لینکش کنید. برای وردپرس تنها راهش همینه. مگه اینکه لینک های خراب شما جای دیگه ای غیر از وردپرس باشن.

لینک به ارسال
در 14 ساعت قبل، javadnabavi گفته است :

گفتم که، باید با این افزونه چک کنید ببینید لینک های خراب از کجا هستن. بعد با همون افزونه میتونید لینک های شکسته رو یا حذف کنید یا بدون لینکش کنید. برای وردپرس تنها راهش همینه. مگه اینکه لینک های خراب شما جای دیگه ای غیر از وردپرس باشن.

مشکل اینجاست از سایتای دیگه لینک شکسته شدن داخل!از گوگل وبمستر دیدم

لینک به ارسال
در 15 ساعت قبل، vatanpic گفته است :

مشکل اینجاست از سایتای دیگه لینک شکسته شدن داخل!از گوگل وبمستر دیدم

درسته دیگه. یعنی لینک هایی که شما توی سایت خودتون گذاشتید دیگه کار نمیکنن. چون لینک به سایت های دیگه بوده و احتمالا اون سایتها الان باز نمیشن. بنابراین لینک خراب به حساب میاد. 

لینک به ارسال
در 8 ساعت قبل، javadnabavi گفته است :

درسته دیگه. یعنی لینک هایی که شما توی سایت خودتون گذاشتید دیگه کار نمیکنن. چون لینک به سایت های دیگه بوده و احتمالا اون سایتها الان باز نمیشن. بنابراین لینک خراب به حساب میاد. 

دوست عزیز دامنه ای که الان من دارم چند سال پیش فعال بوده.الان از اون نباشه یه دفعه اینطور شده؟

لینک به ارسال
در 15 دقیقه قبل، vatanpic گفته است :

دوست عزیز دامنه ای که الان من دارم چند سال پیش فعال بوده.الان از اون نباشه یه دفعه اینطور شده؟

والا چیزی که من میدونم و تا حالا تجربه کردم اینه. شاید دقیقا متوجه مشکل شما نشده باشم. دلیل اینکه یه دفعه اینطوری شد رو نمیدونم چیه. اما راهی که تا الان من ازش استفاده میکنم همینیه که گفتم. شاید مشکل از جای دیگه باشه

لینک به ارسال
در 13 ساعت قبل، javadnabavi گفته است :

والا چیزی که من میدونم و تا حالا تجربه کردم اینه. شاید دقیقا متوجه مشکل شما نشده باشم. دلیل اینکه یه دفعه اینطوری شد رو نمیدونم چیه. اما راهی که تا الان من ازش استفاده میکنم همینیه که گفتم. شاید مشکل از جای دیگه باشه

دوست عزیز هاستم شدید ویروسی هست مخصوصا فیال های اصلی مثل wp-configچیکار کنم درستش کنم

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...