رفتن به مطلب

اضافه کردن صفحه اصلی (index.php) به برگه ها

پست های پیشنهاد شده

سلام ایا کسی هست که بدونه چطوری فایل های header.php یا index.php یا post-single رو میشه به برگه ها اضافه کرد. یعنی اونجا قابل نمایش باشه

لینک به ارسال

سلام و درود خدمت شما

به انجمن ورد پرس فارسی خوش امدید

اره دوست عزیز شما اومدید یک برگه ساختید مثلا تماس با ما یا یک برگه اختصاصی کافی است تابع مربوطه اش قرار دهید.حالا اگر بگید چه برگه ای (اختصاصی)من راحتر میتونم کمکتون کنم

لینک به ارسال

سلام خسته نباشید، متوجّه منظورتون نشدم، اگر منظورتون این هست که فایل ها رو برای دانلود بذارید اونجا (که بعید میدونم منظور این باشه) که باید لینک دانلود رو بذارید،

اگر منظورتون این هست که header.php یا single.php یا index.php باید در یک یا چند برگه نمایش داده بشه که؛ معمولاً header.php در تمامی صفحات قابل رؤیت هست، single.php هم مربوط به پست ها میشه نه برگه ها و index.php هم کاراییش با برگه ها فرق داره و اصلاً نباید در برگه ها نمایش داده بشه،

اگر منظورتون اینکه بعضی از امکانات صفحه اصلی (index.php)، مثلاً فهرست پست ها مفید هست و میخواین در برگه ها هم نمایش داده بشه باید کد اون قسمت رو در page.php اضافه کنید،

ولی اگر منظورتون این هست که میخواین مثلاً تو لیست برگه هاتون که به عنوان مثال توی سایدبارتون هست، گزینه ای اضافه بشه به نام "صفحه اصلی" میتونین توی حلقه نمایش لیست نام برگه هاتون به صورت دستی این گزینه رو اضافه کنید.

اگر منظورتون رو درست متوجّه و به اندازه کافی پاسخ دادم موفّق باشید، در غیر این صورت لطفاً سؤالتون رو واضح و کامل دوباره بپرسید.

لینک به ارسال
در 18 ساعت قبل، علی زینلی گفته است :

سلام خسته نباشید، متوجّه منظورتون نشدم، اگر منظورتون این هست که فایل ها رو برای دانلود بذارید اونجا (که بعید میدونم منظور این باشه) که باید لینک دانلود رو بذارید،

اگر منظورتون این هست که header.php یا single.php یا index.php باید در یک یا چند برگه نمایش داده بشه که؛ معمولاً header.php در تمامی صفحات قابل رؤیت هست، single.php هم مربوط به پست ها میشه نه برگه ها و index.php هم کاراییش با برگه ها فرق داره و اصلاً نباید در برگه ها نمایش داده بشه،

اگر منظورتون اینکه بعضی از امکانات صفحه اصلی (index.php)، مثلاً فهرست پست ها مفید هست و میخواین در برگه ها هم نمایش داده بشه باید کد اون قسمت رو در page.php اضافه کنید،

ولی اگر منظورتون این هست که میخواین مثلاً تو لیست برگه هاتون که به عنوان مثال توی سایدبارتون هست، گزینه ای اضافه بشه به نام "صفحه اصلی" میتونین توی حلقه نمایش لیست نام برگه هاتون به صورت دستی این گزینه رو اضافه کنید.

اگر منظورتون رو درست متوجّه و به اندازه کافی پاسخ دادم موفّق باشید، در غیر این صورت لطفاً سؤالتون رو واضح و کامل دوباره بپرسید.

همه اینارو میدونم بزار واضح تر بگم من از افزونه visual composer استفاده میکنم و چون این افزونه طوری هست که فقط برگه های که توی پیشخوان>برگه ها>همه برگه ها هستش رو فقط ادیت میکنه و من صفحات index.php و single.php و page.php رو توی برگه ها ندارم یهنی اونجا نمایش داده نمیشن و اگه بخوام ویرایششون کنم باید یا از تو سی پنل اینکارو کنم یا از خود ویرایشگر وردپرس. امیدوارم منظورم رو فهمیده باشین.

ممنون از جواباتون

لینک به ارسال
  • 3 ماه بعد...

سلام

پاسخ این سوال میزارم برای دوستانی که مثل من سوالشون این بود

برای اینکه صفحه اصلی به عنوان برگه بتونید استفاده کنید برای  مثلا ادیت ویژوال کامپوزر

فایل index.php ادیت کنید و در خط اول کد زیر می نویسید و به جای **** اسم مورد نظرتون بنویسید

<?php

/*

Template name: ****
Description:

*/
?>

بعد یک برگه درست کنید و در بخش قالب اون برگه اس مورد نظر انتخاب کنید البته به اون شکلی که میشه المان های که با خود ویژوال درست کرد این رو نمیشه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...