DariushGreat

درخواست یک راهنمای جامع برای ساخت بایگانی Ajax

1 پست در این موضوع قرار دارد

سلام

من می خوام یک بایگانی Ajax دارای برگه بندی درست کنم. منتهی یکی دو باری تلاش کردم و موفق نشدم.

اگر لطفی کنید و یک آموزش ساده و روان بهم معرفی کنید سپاسگذارتون می شم :):wub:

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط mr.m0hamm4d
      سلام خسته نباشید.
      من میخام که تکسونومی هام دقیقا به همون ترتیبی که تایپ میکنم نمایش داده بشن ولی وردپرس اونو بر اساس حروف الفبا مرتب میکنه و نمایش میده.
      ممنون میشم راهنمایی کنید.
      از این کد استفاده کردم اول درست بود ولی حالا انگار مشکل داره
      من میخام دقیقا بر اساس ترتیب تایپ کردن نمایش داده بشه
      function plugin_get_the_ordered_terms ( $terms, $id, $taxonomy ) { if ( 'actor' != $taxonomy ) // only ordering tags for now but could add other taxonomies here. return $terms; $terms = wp_cache_get($id, "{$taxonomy}_relationships_sorted"); if ( false === $terms ) { $terms = wp_get_object_terms( $id, $taxonomy, array( 'orderby' => 'term_order' ) ); wp_cache_add($id, $terms, $taxonomy . '_relationships_sorted'); } return $terms; } add_filter( 'get_the_terms', 'plugin_get_the_ordered_terms' , 10, 4 ); /** * Adds sorting by term_order to post_tag by doing a partial register replacing * the default */ function plugin_register_sorted_post_tag () { register_taxonomy( 'actor', 'post', array( 'sort' => true, 'args' => array( 'orderby' => 'term_order' ) ) ); } add_action( 'init', 'plugin_register_sorted_actor' );  
    • توسط jistili1
      سلام دوستان.
      ببینید من یک فرم دارم که فقط دو input داره.یک اینپوت متن و یک اینپوت سابمیت.توی اینپوت متن ، کاربر کد imdb یک فیلم رو میده.بعد فرم من با ajax ارسال میشه.فرض بگیریم مقادیر برای صفحه check.php ارسال بشه.حالا من توی صفحه check.php همچین کدی رو دارم:
      <?php if(isset($_POST["btn"])) { echo file_get_contents("http://mydiba.club/".$_POST["link"]."/"); ?> <script src="jquery-3.4.1.js"></script> <script> $(document).ready(function(){ $(".-dl .Block_dl").each(function(){ var href=$(this).find(".dublboxa:first-of-type").attr("href"); $.ajax({ url:"check2.php", method:"POST", data:"link="+href }); }); }); </script> <?php } ?> اگه به کد دقت کنید ، وقتی کاربر کد imdb یک فیلم رو وارد کرد ، در صفحه check کل محتویات اون فیلم که در یکی از سایت های دانلود فیلم هست echo میشه.بعد در این قسمت یک ajax دیگه هم داریم که خودش توی یک صفحه check هست.کار این قطعه کد ajax که در جی کوئری نوشته شده اینه که تمامی لینک های دانلود اون فیلم رو از سایت دانلود فیلم بگیره و ببره به یک صفحه check دیگر که در اینجا اسمش check2.php هست.خودتون میتونید کد رو ببینید.حالا اینکه توی صفحه check2.php چی هست دیگه مهم نیست.خلاصشو بگم : من اینکارو کردم ولی همونطور که فکرشو میکردم انجام نشد.شما چه راه حلی برای این کار دارید؟در واقع الان با دو تا ajax تو در تو روبرو هستیم.
      یک قسمت از کد من اشکال داره یا در کل غیر استاندارد نوشتم؟اگه میشه یه راه حل بگید که اینکار رو بتونم انجام بدم.دقت کنید که اون قسمت از کد جی کوئری که از متد each استفاده کردم ، برای اینه که به ازای هر لینکی که در صفحه اون فیلم در سایت دانلود وجود دارد ، یک بار این ajax که خودش توی صفحه check یک ajax دیگست رو انجام بده.
      خیلییی خیلییی ممنون میشم اگه کمکم کنید.
      ضمنا از curl هم نمیخوام استفاده کنم
    • توسط heshki
      با سلام خدمت همه دوستان محترم و گرامی.
      میخواستم بپرسم آیا میشه در یک رویداد از دو آی جکس استفاده کرد یا نه؟
      من به نطر خودم میشه ولی جواب نمیگیرم میشه راهنمایی کنید؟
    • توسط soma
      سلام 
      سوال من درباره تغییر کد زیر هست که در پنل ادمین وردپرس در پست تایپ به صورت ajax هست و من میخوام این دستور رو بتونم به صورت امن در بخش forentend  قالبم اجرا کنم 
      $url = wp_nonce_url(admin_url('admin-ajax.php?action=my_post_meta&posttypename_id=' . $post->ID), 'my_post_meta'); echo 'my html cod '; وقتی این لینک اعمال میشه در پنل دایرکت ادمین ، اون پست تایپ دارای یک چک باکس هست که با این لینک کنترل میشه و on  و off میشه  ( در بخش لیست نوشته ها ) 
      این کد کاملا در بخش forentend هم کار میکنه ولی فکر نمیکنم خیلی از لحاظ امنیت به این شکل استفاده اش درست باشه چون در سورکد کاملا admin-ajax.php و مسیر ادمین مشخص هست . 
      همچنین میخوام که این دستور فقط برای رول خاصی اجرا بشه.
      چطور باید تغییرش بدم این کد رو که هم امن باشه و هم به درستی عملیات اجرا بشه 
      لطفا با نمونه کد راهنمایی کنید 
      ممنون
    • توسط heydarfhp
      با عرض سلام
      من صفحه ساز Elementor Pro رو همراه فروشگاه ساز woocommerce نصب کردم که در این صورت باید در بخش template های المنتور تب های archive product و single product اضافه بشه. اما واسه من این اتفاق نیوفتاد و با آپدیت کردن هم تغییری نکرد. ممنون میشم کمکم کنین