رفتن به مطلب

عدم نمایش برچسب های yoast در قالب

پست های پیشنهاد شده

سلام

من از افزونه yoast برای بهینه سازی سایتم استفاده میکنم مشکلی که خیلی وقته فکر منو ب خودش مشغول کرده اینه که

چرا قسمت کلمات کلیدی ( برچسب ها ) در قالب به نمایش در نمیاد؟

و باید اونو کپی کنیم توی قسمت پنل برچسب پیش فرض خود ورپرس قرار بدیم تا به نمایش در بیاد و جالبه اونهایی که کپی نمیکنم توی گوگل ایندکس نشدن !

آیا تگ مخصوصی داره که اونو فراخونی کنم ؟

لینک به ارسال
در 20 ساعت قبل، javadnabavi گفته است :

سلام

yoast که کلمات کلیدی نداره. ضمنا کلمات کلیدی با برچسب فرق دارن. اصلا داستانشون جداست.

سلام دوست عزیز

کلمات کلیدی داره اتفاقا ! تیکش رو  که توی تنظیمات فعال کنی . یه کاد در قسمت سئوی مطالب اضافه میشه به نام کلمات کلیدی !

دوستان اگه کسی تگ فراخونی این کلمات کلیدی رو داره بذاره

ممنون میشم .

لینک به ارسال
در 4 ساعت قبل، kambiz619 گفته است :

سلام دوست عزیز

کلمات کلیدی داره اتفاقا ! تیکش رو  که توی تنظیمات فعال کنی . یه کاد در قسمت سئوی مطالب اضافه میشه به نام کلمات کلیدی !

دوستان اگه کسی تگ فراخونی این کلمات کلیدی رو داره بذاره

ممنون میشم .

بله دیدم تازه مثله اینکه اضافه شده. 

ولی اون کلمات کلیدی که تو افزونه هست منظورش کلمات کلیدی متا هست که توی تگ <head> سایت نمایش داده میشه و اصلا قرار نیست برای کاربر نشون داده بشه. فقط برای موتور های جستجو هست.

البته جدیدا این نوع کلمات کلیدی متا هیچ تاثیری توی سئو ندارن و به همین خاطر افزونه yoast به صورت پیشفرض غیرفعالش کرده و شما سایت های بزرگ رو نگاه کنی هیچکدوم از این استفاده نمیکنن

لینک به ارسال

سلام

متای کیورد که کلا به کاربر نشون داده نمیشه، در یواست هم اگر کلیدواژه کانونی واسه پستتون انتخاب کرده باشین اون به جای متای کیورد نشون داده میشه و بنابراین کیوردها نشون داده نمیشن. 

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...