رفتن به مطلب

تغییر نحوه نمایش تصاویر پست ها

پست های پیشنهاد شده

سلام خدمت اساتید .

من میخواستم برای یک قالب نحوه نمایش تصاویر هر پست و شخصی سازی کنم یعنی بعد از کلیک روی عکس های پست  جوری تصاویر نمایش داده بشن که من میخوام. فک کنم باید روی هسته خود ورد پرس دست کاری بشه. ممنون میشم اساتید محترم راهنماییم کنند.

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...
در 1 دقیقه قبل، codnevisha گفته است :

منظورتون رو کامل تر بگید

در 16 دقیقه قبل، majidghafoorzade گفته است :

منظورتون رو واضح تر بگین و در صورت امکان با تصویر شرح بدین

عکسها تو ورد پرس به چند روش نمایش داده میشه دیگه درسته ؟؟؟  مثلا اگر تنظیم کنیم رو پرونده رسانه ای یا پوسته ی پیوست ها یا ... هر کدوم به یه شکل نمایش داده میشه. حالا من میخوام بدون استفاده از افزونه وقتی رو عکسهام کلیک میشه عکس به صورت پاپ آپ نمایش داده بشه واینکه کنار عکس نظرات کاربران نمایش داده بشه. یه چیزی مثل فیس بوک 

لینک به ارسال

برای پاپ آپ نشون داده شدن تصاویر که باید از اسکریپت ها یا افزونه های lightbox استفاده کنید

برای افزودن نظرات کنارش هم باید دانش برنامه نویسی داشته باشید

لینک به ارسال

دوستمون درست میگن باید از استایل و برنامه نویسی و چندین کوئری استفاده کنید.

یا فیسبوک رو باز کنید و چیزی که میخواین رو بیارین جلوتون 

اون وقت با Ctrl+Shift+C بتونین یه راهنمایی از سورس اون بگیرید

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، codnevisha گفته است :

دوستمون درست میگن باید از استایل و برنامه نویسی و چندین کوئری استفاده کنید.

یا فیسبوک رو باز کنید و چیزی که میخواین رو بیارین جلوتون 

اون وقت با Ctrl+Shift+C بتونین یه راهنمایی از سورس اون بگیرید

در 2 ساعت قبل، majidghafoorzade گفته است :

برای پاپ آپ نشون داده شدن تصاویر که باید از اسکریپت ها یا افزونه های lightbox استفاده کنید

برای افزودن نظرات کنارش هم باید دانش برنامه نویسی داشته باشید

یه مقداری سر درمیارم از برنامه نویسی. پاپ آپ و درست کردم با جی کویری فقط نمیدونم تو وردپرس کجا باید جایگذاری کنم که عکسها اینجوری نمایش داده بشه. کد وردپرسی نمایش عکسها رو نمیدونم کجاست 

لینک به ارسال

نیاز به این همه زحمت نداره کافی است افزونه جت پک را نصب کنید و قسمت چرخ و فلکش را فعال کنید و تصاویر داخا نوشته ها را وقتی میگذارید گالری بسازید و بگذارید از این پس کاربران میتونند تصاویر را پاپ آپ ببینند و برای هر عکس مثل وردپرس کامنت بگذارند.  به هیچ کد نویسی هم نیاز نداره

لینک به ارسال
در 20 دقیقه قبل، neda411 گفته است :

نیاز به این همه زحمت نداره کافی است افزونه جت پک را نصب کنید و قسمت چرخ و فلکش را فعال کنید و تصاویر داخا نوشته ها را وقتی میگذارید گالری بسازید و بگذارید از این پس کاربران میتونند تصاویر را پاپ آپ ببینند و برای هر عکس مثل وردپرس کامنت بگذارند.  به هیچ کد نویسی هم نیاز نداره

جت پک با قلب سایتم همخونی نداره داداش. قبلا نصب کرده بودم. میریزه بهم . 

لینک به ارسال

سلام

تا اینجا کد پاپ آپ رو درست کردید ؟!

برای نمایش تصویر باید مخصوص عملیات کلیک شدن روی تصویر ، توسط جی کوئری دستوری رو برای لود تصاویر داخل پاپ قرار بدین .

مثلا یک راهش اینه که وقتی روی تصویر کلیک شد ، بیاین لینک تصویر رو بگیرین و داخل پاپ آپ قرارش بدین .

و یا اگه تصویر مطلب کوچیک بود و میخواستین تصویر بزرگش رو داخل پاپ آپ نمایش بدین ، لینک تصویر بزرگ رو هم کنار تصویر کوچیک قرار بدین و اون لینک رو بگیرین .

و یا ساده تر از اون اینکه آیدی مخصوص اون مطلب رو بگیرین و با آزاکس تصویر اصلی رو از مطلب لود کنین .

ویرایش شده توسط alitna
لینک به ارسال
در در 9/10/2016 at 06:31، alitna گفته است :

سلام

تا اینجا کد پاپ آپ رو درست کردید ؟!

برای نمایش تصویر باید مخصوص عملیات کلیک شدن روی تصویر ، توسط جی کوئری دستوری رو برای لود تصاویر داخل پاپ قرار بدین .

مثلا یک راهش اینه که وقتی روی تصویر کلیک شد ، بیاین لینک تصویر رو بگیرین و داخل پاپ آپ قرارش بدین .

و یا اگه تصویر مطلب کوچیک بود و میخواستین تصویر بزرگش رو داخل پاپ آپ نمایش بدین ، لینک تصویر بزرگ رو هم کنار تصویر کوچیک قرار بدین و اون لینک رو بگیرین .

و یا ساده تر از اون اینکه آیدی مخصوص اون مطلب رو بگیرین و با آزاکس تصویر اصلی رو از مطلب لود کنین .

دوست عزیز ممنون ک جواب دادی ولی باید عرض کنم من پاپ آپ و ساختم قبل تر هم گفته بودم شما در مورد پاپ آپ راهنمایی کردید.  الان نمیدونم این کد پا پ آپ و کجا بذارم که عکسهای سایتم به این شکل دربیاد.

لینک به ارسال

بله ، منم در مورد قسمت دوم سوالتون که چطور میخواهید تصاویر رو نمایش بدین توضیح دادم .

کد پاپ آپ رو که طبق چیزی که نوشتید باید داخل کدها در body قرار بدین  که با کلیک روی تصاویر ، display شون نمایان بشه . ( یا به روش دیگه اینکه با کلیک روی تصاویر ، کدهای پاپ آپتون به body اضافه بشه )

برای لود تصاویر هم باید توسط جی کوئری یا آزاکس استفاده کنین .

سوالتون یکم مبهم هست ولی اگه بازم جواب سوالتون نبود ، دقیق تر توضیح بدین .

لینک به ارسال
در در 9/13/2016 at 00:59، alitna گفته است :

بله ، منم در مورد قسمت دوم سوالتون که چطور میخواهید تصاویر رو نمایش بدین توضیح دادم .

کد پاپ آپ رو که طبق چیزی که نوشتید باید داخل کدها در body قرار بدین  که با کلیک روی تصاویر ، display شون نمایان بشه . ( یا به روش دیگه اینکه با کلیک روی تصاویر ، کدهای پاپ آپتون به body اضافه بشه )

برای لود تصاویر هم باید توسط جی کوئری یا آزاکس استفاده کنین .

سوالتون یکم مبهم هست ولی اگه بازم جواب سوالتون نبود ، دقیق تر توضیح بدین .

متاسفانه متوجه نشدم. ببینید این کد پاپ آپ منه :‌

https://jsfiddle.net/o5g04jf8/

حالا این کدوم تو کدوم یکی از فایل های وردپرسم بذارم ؟؟؟ منظور از body دقیقا کجاست ؟؟؟ به نظر خودم باید تو برگه ی single.php  گذاشته بشه حالا چطوری و توسط چه کد پی اچ پی نمیدونم 

لینک به ارسال

آیدی myModal که برای پاپ آپ هست رو میتونین هر قسمتی از سایت قرار بدین (بهترین جا توی هدر هست که همه جا باشه ، ولی اگه مثلا فقط این پاپ آپ توی category هست ، اونو توی همون فایل هم بذارین کافیه) فقط باید z-index اونو زیاد بدین تا نسبت به همه المنت های سایت ، رو تر قرار بگیره ..

کد js هم یا میتونین داخل یک فایل js بریزین و به سایت اضافه ش کنین و یا میتونین همونو توی صفحه قرار بدین

لینک به ارسال
در در 9/14/2016 at 04:10، alitna گفته است :

آیدی myModal که برای پاپ آپ هست رو میتونین هر قسمتی از سایت قرار بدین (بهترین جا توی هدر هست که همه جا باشه ، ولی اگه مثلا فقط این پاپ آپ توی category هست ، اونو توی همون فایل هم بذارین کافیه) فقط باید z-index اونو زیاد بدین تا نسبت به همه المنت های سایت ، رو تر قرار بگیره ..

کد js هم یا میتونین داخل یک فایل js بریزین و به سایت اضافه ش کنین و یا میتونین همونو توی صفحه قرار بدین

منظور منو متوجه نشدید. کد های پی اچ پی نمایش عکس کجاست ؟؟؟ چجوری من به وردپرسم بگم عکسای سایت منو این شکلی نشون بده ؟؟؟؟ 

فقط کدای اچ تی ام الو بذارم تو سینگل پی اچ پی ک نمیشه باید تبدیل بشن دیگه که ورد پرس نشون بده 

من چطور باید به ورد پرس بفهمونم که عکسای سایت منو اونجور ک من میگم نشون بده یعنی کدهای پی اچ پی نمایش عکسها کجاااست ؟؟؟ 

لینک به ارسال

دوست عزیز می تونی برای  عکس های داخل پستت idتعریف کنی بعد با جاوا اسکریت id  رو فراخوانی تو single.php , css

اگه میخوای عکسات بی دردسر  شبیه چیزی که میخوای -نمایش بصورت لایت باکس- باشه

نمونه:

https://wordpress.org/plugins/simple-lightbox/screenshots/

دانلود:

https://wordpress.org/plugins/simple-lightbox/

light box for wp رو جستجو کنی می تونی پلاگین و کدهایی رو که میخوای و اموزششو پیدا کنی

امیوارم منظورتو درست متوجه شده باشم و کمکی کرده باشم

موفق باشی

لینک به ارسال
در در 9/14/2016 at 09:44، meyox گفته است :

متاسفانه متوجه نشدم. ببینید این کد پاپ آپ منه :‌

https://jsfiddle.net/o5g04jf8/

حالا این کدوم تو کدوم یکی از فایل های وردپرسم بذارم ؟؟؟ منظور از body دقیقا کجاست ؟؟؟ به نظر خودم باید تو برگه ی single.php  گذاشته بشه حالا چطوری و توسط چه کد پی اچ پی نمیدونم 

سلام

ببینید دوست عزیز، لینکی که گذاشتید بخش‌ های مختلفی داره.

شما باید استایلتون رو داخل style.css وردپرس قرار بدین

فایل‌های js و jQuery رو هم داخل هدر قرار بدین (header.php در داخل تگ head) (البته میتونید فایل‌های js رو همونطوری که دوستمون گفتن داخل body که احتمالا در فایل footer.php قرار داره بذارید)

آی‌دی‌های مورد نظرتون رو هم (مثل myModal) در همون بخش‌هایی که می‌خواین تصاویرش این خاصیت رو بگیره باید بذارید (باید این آی دی رو به تصاویر تخصیص بدین)

اگه کد رو خودتون نوشتید که باید بتونید به راحتی از پسش بر بیاین وگرنه توصیه میکنم حتما از پلاگین استفاده کنید.

لینک به ارسال
در در 9/19/2016 at 14:29، Farshad گفته است :

سلام

ببینید دوست عزیز، لینکی که گذاشتید بخش‌ های مختلفی داره.

شما باید استایلتون رو داخل style.css وردپرس قرار بدین

فایل‌های js و jQuery رو هم داخل هدر قرار بدین (header.php در داخل تگ head) (البته میتونید فایل‌های js رو همونطوری که دوستمون گفتن داخل body که احتمالا در فایل footer.php قرار داره بذارید)

آی‌دی‌های مورد نظرتون رو هم (مثل myModal) در همون بخش‌هایی که می‌خواین تصاویرش این خاصیت رو بگیره باید بذارید (باید این آی دی رو به تصاویر تخصیص بدین)

اگه کد رو خودتون نوشتید که باید بتونید به راحتی از پسش بر بیاین وگرنه توصیه میکنم حتما از پلاگین استفاده کنید.

ممنون از پاسختون 

ببینید من میخوام این کد رو توی single.php  بذارم که عکسهای content به این شکل نمایش داده بشه. کد  php  عکسهای کانتنت یا همون عکسهایی که insert  میشه داخل پست کجاست ؟؟؟ 

نمیدونم چرا کسی منظورم و متوجه نمیشه :( 

ما وقتی داخل یه پست یه عکس میذاریم به صورت گالری و آپشن گالری رو روی پرونده ی رسانه ای تنظیم میکنیم عکسها به صورت پاپ آپ باز میشن درسته ؟؟؟؟ 

من میخوام این پاپ آپه چیزی باشه که من درست کردم همین. ......

با گذاشتن کد ها توی single.php  درست نمیشه توی  single.php  هم که کد php  عکس نیست ... پس این عکسای لامصب وردپرس از کجا نمایش داده میشن ؟؟؟ 

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...