رفتن به مطلب

بالا نیامدن سایت و صفحه سفید

پست های پیشنهاد شده

با سلام

از دیشب با نصب افزونه ریدایرکت دیگه نه وردپرس ادمین باز شد نه صفحه سایت بالا اومد.همش با صفحه سفید برخورد میکنم.نمیدونم الان چیکار کنم راهنمایی کنید.

با تشکر

لینک به ارسال

سلام

وارد فایل منیجر هاست بشید و وارد فولدر پلاگین ها بشید ( wp-content/plugins ) ، پلاگین ریدایرکت که نصب کردید پاک کنیدش ، تست کنید مجدد ببینید باز میشه سایت یا خیر ، اگر باز نشد داخل public_html ، فایل .htaccess رو پاک کنید و مجدد بررسی کنید.

لینک به ارسال
در 3 دقیقه قبل، Hamed-007 گفته است :

بابا یکی بگه cpanel از کجا باید بگیرم نصب کنم؟

از هر کجا هسات خریدید به احتمال زیاد سی پنله یا وایرکت ادمین.برو تو ساتی که هاست خریدی برو قسمت سرویس های من بعد برو داخل اف تی پی اون محیط هاستته یا سی پنله یا دایرکت به احتمال زیاد

لینک به ارسال

سلام مجدد

به هاستینگ تیکت بدید بگین موارد مربوطه رو براتون انجام بده.

یا آخر آدرس دامنتون :2082 اضافه کنید اگر سی پنل هستش ، اگر هم دایرکت ادمینه :2222 اضافه کنید.

http://domain.com:2082

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...