رفتن به مطلب

مشکل در دسته های وردپرس

پست های پیشنهاد شده

سلام خدمت همه دوستان

من زمانی که موضوعات رو لینکشونو

cat=1?

میزارم اوکی هست و میاد اما زمانی که لینکشو

/موزیک/تک-آهنگ-ایرانی/

میزارم میزنه صفحه یافت نشدو این حرفا!

جیکارش کنم؟:دی

اولین بارمه میبینم همچین چیزی:دی

لینک به ارسال

سلام

من متوجه سئوال نشدم یا شما خیلی عجیب پرسیدی

اگر منظورتون اینه که دسته ها با نامک احضار نمی شند ولی با id احضار می شند که باید از طریق منوی تنظیمات در پیشخوان گزینه پیوند یکتا را انتخاب کنید و به حالت نام دسته تغییر بدید و ذخیره کنید اگر هم قبلا تنظیم شده مجددا صفحه را ذخیره کنید تا کدهای لازم در فایل htaccess شما کپی بشند

لینک به ارسال
سلام من متوجه سئوال نشدم یا شما خیلی عجیب پرسیدی اگر منظورتون اینه که دسته ها با نامک احضار نمی شند ولی با id احضار می شند که باید از طریق منوی تنظیمات در پیشخوان گزینه پیوند یکتا را انتخاب کنید و به حالت نام دسته تغییر بدید و ذخیره کنید اگر هم قبلا تنظیم شده مجددا صفحه را ذخیره کنید تا کدهای لازم در فایل htaccess شما کپی بشند

بله منظ.رم همینی هست که میفرمایید

ولی من اینجا رفتم

تنظیمات --> پیوند های یکتا

ولی حالت نام دسته نمیبینم:دی

من ساختار دلخواه گداشتم : /%post_id%-%postname%/

لینک به ارسال

خیلی جالبه! وقتی روی دسته ها کلیک می کنم باز میشه ولی وقتی صفحه رو RELOAD می کنم NOT FOUND می ده!

افزونه wordpress seo را غیر فعال کنید و امتحان کنید و اگر مشکل پا برجا بود یکبار نام پوشه plugins را تغییر دهید...#

لینک به ارسال

خیلی جالبه! وقتی روی دسته ها کلیک می کنم باز میشه ولی وقتی صفحه رو RELOAD می کنم NOT FOUND می ده!

افزونه wordpress seo را غیر فعال کنید و امتحان کنید و اگر مشکل پا برجا بود یکبار نام پوشه plugins را تغییر دهید...#

واقعا ممنون از امید جان!

مشکلمو حل کردن!

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...