رفتن به مطلب

قفل کردن و محدودیت یک برگه در وردپرس

پست های پیشنهاد شده

سلام و خسته نباشید

من میخوام یه برگه از برگه های وردپرسمو مختص اعضائ کنم  و وقتی یه میهمان رفت بگه اول ثبت نام کنید

با چندین افزونه هم امتحان کردم اما همشون یه جورایی اذیت کردن

لینک به ارسال

سلام دوست عزیز،

این آموزش رو تست کنید ببینید مشکلتون حل میشه

توسط این آموزش میتونید بخش های دلخواهتون رو فقط برای کاربران عضو نمایش بدین

ابتدا کد زیر رو در فایل function.php قالبتون قرار بدین

add_shortcode( 'usersvip', 'usersvipsection' );
function usersvipsection( $atts, $content = null ){
if ( is_user_logged_in() && !is_null( $content ) && !is_feed() )
return $content;
return 'برای مشاهده اطلاعات این بخش <a href="' . wp_login_url( get_permalink() ) . '">وارد شوید</a>';
}

سپس برای استفاده از این امکان، مطالب صفحات دلخواهتون رو بین این تگ قرار بدین و ذخیره کنید

[usersvip]هر چیزی که بین این تگ قرار بگیرد فقط برای اعضا نمایش داده می شود.[/usersvip]

موفق باشید

ویرایش شده توسط boysun
لینک به ارسال

مهندس جان متوجه این نشدم

سپس برای استفاده از این امکان، مطالب صفحات دلخواهتون رو بین این تگ قرار بدین و ذخیره کنید

[usersvip]هر چیزی که بین این تگ قرار بگیرد فقط برای اعضا نمایش داده می شود.[/usersvip]

منظور لینک قرار بدم اصلا این تگ کجا بذارم

لینک به ارسال

شما یه برگه ایجاد میکنی و برای مثال این متن رو در برگه قرار میدی

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

سپس برای اینکه این متن فقط برای اعضای وبسایت نمایش داده بشه ابتدای متن این تگ [usersvip] و انتهای متن این تگ [/usersvip] رو قرار میدین

اینجوری میشه

[usersvip]لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.[/usersvip]

حالا کافیه صفحه رو ذخیره و سپس مشاهده کنید، میبینید که صفحه مورد نظر شما فقط برای کاربران عضو نمایش داده میشه

لینک به ارسال
در 11 دقیقه قبل، boysun گفته است :

شما یه برگه ایجاد میکنی و برای مثال این متن رو در برگه قرار میدی

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

سپس برای اینکه این متن فقط برای اعضای وبسایت نمایش داده بشه ابتدای متن این تگ [usersvip] و انتهای متن این تگ [/usersvip] رو قرار میدین

اینجوری میشه

[usersvip]لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.[/usersvip]

حالا کافیه صفحه رو ذخیره و سپس مشاهده کنید، میبینید که صفحه مورد نظر شما فقط برای کاربران عضو نمایش داده میشه

الان این صفحه رو ببینید

http://channalyab.ir/افزودن-کانال-تلگرامی/

من همون کار و کردم اما

لینک به ارسال
در 8 دقیقه قبل، boysun گفته است :

تصویر پیوست شده رو مشاهده کنید

photo_2016-08-27_21-37-22.thumb.jpg.028daeb2561ce9476c6948c0566f625e.jpg

مهندس جان ممنون حل شد فقط چطور میتونم لینک ثبت نام رو تغییر بدم ؟

لینک به ارسال

خواهش میکنم

در خط 5 کدی ک در function.php قرار دادین میتونید لینک رو تغییر بدین

البته اگر از یوزر پرو استفاده میکنید میتونید صفحه ورود رو ریدایرکت کنید به محیط سایت

موفق باشید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...