رفتن به مطلب

مراحل سئو کردن سایت

armin88

پست های پیشنهاد شده

درود دوستان

خسته نباشید

من تازه با وردپرس آشنا شدم و با آموزش های موجود در نت یک سایت فروشگاهی برای خودم راه اندازی کردم

می خواستم بدونم برای اینکه موتورهای جستجو وب سایتم رو سرچ کنن به ترتیب از صفر باید چه مراحلی رو انجام بدم ( به صورت تیتر وار بفرمایید ممنون میشم )

کارهایی که انجام دادم :

1- نصب افزونه seo by yoast

2-نصب افزونه google xml sitemap

3- توی گوگل وب مستر یه کارهایی انجام دادم ( آپلود فایل سایت مپ توی هاست ) ولی فکر کنم سایت هنوز ایندکس نشده

چون توی مرحله آخر گیر کرد

الان یه ایمیل اومده با این مضمون :

Improve the search presence of/
August 24, 2016

To: Webmaster of

Google systems show that you recently verified your site in Search Console (or created a site with Blogger or Google Sites which does this automatically). We have some tips to help you get the most of this free service and maximize your site performance on Google Search.

Set up your Search Console account now:  

که زیرش 6 تا مرحله داره

add site - add ..

ولی هر کدوم رو انتخاب می کنم این صفحه از گوگل میاد

403. That’s an error.

Your client does not have permission to get URL /appserve/mkt/p/7AKW8edCVJi_ZJZ_Fq3UbvnwOas1fFE1fWiUibkpTKCX6yU_eLLQg0bIzSZt8aIUfc46aMKl4SnTlMzn51wP8A070hD1-qaFcLpPHltzuvPm3H8wBQdHW1pH_N2zpmbjh4ciHNr0pz8WkHSqQmtvxtkIxZr8mwTjpBIowUsWxSRxqaB6f3RIxHjHzBAZDqnGqeDvq45tjdMLvOJnHhXsVSvxRZ5DDQ== from this server. That’s all we know.

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

ویرایش شده توسط armin88
لینک به ارسال

سلام

صفحه 403 ای که برات بالا میاد به خاطر تحریم بودن ایرانه ...

با فیلترشکن وارد شو اوکی میشه برات ...

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...