رفتن به مطلب

ارور Forbidden You don't have permission to access /shop/ on this server. در هنگام ورود به بخش های ساخته شده با ووکامرس

behnamameli

پست های پیشنهاد شده

سلام

دوستان چه وارد حساب کاربری باشی یا نه هنگام ورود به فروشگاه و سبد خرید و هرصفحه ساخته شده با ووکامرس این ارور دریافت می شه لطفا راهنماییم کنین خیلی گیرم ممنون

ارور دریافتی:

Forbidden

You don't have permission to access /shop/ on this server.

ترجمه ارور دریافتی:

ممنوع

شما اجازه دسترسی به / فروشگاه / بر روی این سرور ندارد.

لینک به ارسال

این یه خطای موسوم به 403 است

اول مطمعن بشین که دسترسی فایل ها و پرمیژن اونها متناسب با حساسیت و نوع اونها باشه

در مرحله بعدی مطمعن بشین که فایل htaccess دسترسی رو محدود نکرده باشه

آی پی بلاکر های سایت خودتون رو هم چک کنید ممکنه که به جای محدود کردن یه رنج آی پی کلا آی پی یه منطقه رو بلاک کرده باشید

این مقاله رو هم بخونین  : برای خواندن کلیک کنید.

اگه برطرف نشد با راه حل های بالا با پشتیبان هاستتون در میون بزارین چون احتمالا مشکل پیچیده از وب سرور می باشد که خودشون با پیگیری log ها رفعش می کنن

لینک به ارسال
در 8 دقیقه قبل، codnevisha گفته است :

این یه خطای موسوم به 403 است

اول مطمعن بشین که دسترسی فایل ها و پرمیژن اونها متناسب با حساسیت و نوع اونها باشه

در مرحله بعدی مطمعن بشین که فایل htaccess دسترسی رو محدود نکرده باشه

آی پی بلاکر های سایت خودتون رو هم چک کنید ممکنه که به جای محدود کردن یه رنج آی پی کلا آی پی یه منطقه رو بلاک کرده باشید

این مقاله رو هم بخونین  : برای خواندن کلیک کنید.

اگه برطرف نشد با راه حل های بالا با پشتیبان هاستتون در میون بزارین چون احتمالا مشکل پیچیده از وب سرور می باشد که خودشون با پیگیری log ها رفعش می کنن

میشه دقیقا بگید قسمت آی پی بلاکر کجاست؟

البته من متعجب هستم آخه تا دیروز مشکلی نداشت و باهاش کار می کردم و محصول برای فروش می گذاشتم البته دیگر صفحات ساخته شده با ووکامرس هم میان فقط فروشگاه نمی آید

این مشکل رو هم کارشناس نماد اعتماد وقتی سایتم رو رد کرد به خاطر این ارور به من گفت

لینک به ارسال

با پشتیبانی هاستتون تماس بگیرین

اما قبلش حتما دسترسی هارو در htaccess چک کنید.

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، codnevisha گفته است :

با پشتیبانی هاستتون تماس بگیرین

اما قبلش حتما دسترسی هارو در htaccess چک کنید.

راستی من از اول تا الان قالب ووکامرس رو عوض نکردم یعنی قالب سایتم رو ووکامرس هم هست البته با کمی ناسازگاری و تغییر از طرف خود ووکامرس از همون اول

البته مشکلی نبود و باز هم کار می کرد

ولی

احتمال کم از این نیست؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...