رفتن به مطلب

هک شدن سایت و مشکل در ورود به مدیریت

پست های پیشنهاد شده

سلام

از طرف گوگل وبمستر پیامی ارسال شد مبنی بر هک شدن سایت توسط شخص ثالث 

وقتی خواستم وارد مدیریت بشم دیدم وارد نمیشه و خطا میده . داخل هاست چندین فایل که مربوط به فایل های وردپرس نبود وجود داشت . که متوجه شدم واقعا سایت هک شده . فایلهایی رو که تونستم متوجه بشم مربوط به وردپرس نیست و اضافی هستند رو حذف کردم ولی باز هم نمیتونم وارد مدیریت ورپرس بشم . داخل خود سایت هم مشکلاتی بوجود اومده . چه راه حلی برای حل این مشکل پیشنهاد میدید ؟ چجوری حل کنم این مشکل رو ؟ آدرس سایت هم داخل خطا هست

ممنون میشم اگر راهنمایی کنید

این خطا داده میشه : 

صفحه 20skin.ir کار نمی‌کند

تعداد دفعاتی که 20skin.ir شما را به نشانی‌های دیگر هدایت کرده بیش از حد است.

لینک به ارسال

سلام

بجز فولدر wp-content و فایل  wp-config.php هر فایل یا فولدر دیگه ای که دارید حذف کنید ، آخرین ورژن وردپرس رو دانلود کنید و فایل های مربوطه رو جایگزین کنید .

داخل فولدر wp-content هم برید ببینید فایل های اضافه داخلش هست یا خیر ؟

ضمناً پسورد هاست و 100% دیتابیس هم تغییر بدید .

از قالب های نا معتبر و  افزونه های قدیمی استفاده نکنید .

اگر از هاست های رایگان یا هاست هایی که معتبر نیستند استفاده کنید هر چقدر هم که پسورد و بقیه موارد رو رعایت کنید بازهم سایت شما احتمال اینکه مورد حمله قرار بگیره زیاد هستش .

ویرایش شده توسط وردپرس فارسی
لینک به ارسال

ممنون

اینکار رو انجام دادم باز هم نمیتونم وارد مدیریت بشم و همون خطای قبلی رو میده

داخل پوشه  wp-content  هم فایل مشکوکی مشاهده نکردم

قالب سایت هم اختصاصی طراحی شده و چند ماهه همین قالب رو دارم و از قالب های داخل اینترنت نیست

هاست هم رایگان نیست 

لینک به ارسال
در در 8/28/2016 at 18:24، diyanati گفته است :

ممنون

اینکار رو انجام دادم باز هم نمیتونم وارد مدیریت بشم و همون خطای قبلی رو میده

داخل پوشه  wp-content  هم فایل مشکوکی مشاهده نکردم

قالب سایت هم اختصاصی طراحی شده و چند ماهه همین قالب رو دارم و از قالب های داخل اینترنت نیست

هاست هم رایگان نیست 

درود فایل .htaccess رو هم بررسی کنید سایت من هم حدود یک ماه پیش هک شد طرف تعداد زیادی عکس در پوشه قالب سایت تزریق کرده بود که در نگاه اول فک میکردیم عکسه ولی وقتی پوشه اصلی قالب که در سیستم وجود داشت رو چک کردیم متوجه شدیم که این عکسها اصلا در پوشه قالب اصلی وجود نداره و این عکسها حاوی تعداد زیادی کد هستند که سایت رو از دسترس خارج میکنه پیشنهاد بنده اینه که اگر سایتتون هر روز بروز نمیشه به هاستتون تیکت بزنید و ازشون درخواست کنید به آخرین بک آپ تون ریستور کنند و دسترسی های دیتابیس تون رو تغییر بدید بعد فایل .htaccess رو از طریق این آموزش ایمن کنید، اگر از سیستم نظر دهی استفاده میکنید حتما از افزونه کپچا فارسی استفاده کنید چون بیشتر اوقات هکرها با استفاده از نظرات اسپم و فشار بیش از حد به دیتابیس راه نفوذی رو پیدا میکنن و شل مورد نظر رو تزریق میکنن ، از افزونه های امنیتی ماننده All In One WP Security در سایتتون استفاده کنید.

اینها راه هایی بود که بنده برای اینکه دوباره سایتمو بالا بیارم استفاده کردم ولی خب با افت رتبه شدیدی روبرو شدم و الان دارم تلاش میکنم که دوباره سایت رو بالا بیارم

درهر حال موفق باشید.

لینک به ارسال
در 2 دقیقه قبل، تورج حق شناس گفته است :

درود فایل .htaccess رو هم بررسی کنید سایت من هم حدود یک ماه پیش هک شد طرف تعداد زیادی عکس در پوشه قالب سایت تزریق کرده بود که در نگاه اول فک میکردیم عکسه ولی وقتی پوشه اصلی قالب که در سیستم وجود داشت رو چک کردیم متوجه شدیم که این عکسها اصلا در پوشه قالب اصلی وجود نداره و این عکسها حاوی تعداد زیادی کد هستند که سایت رو از دسترس خارج میکنه پیشنهاد بنده اینه که اگر سایتتون هر روز بروز نمیشه به هاستتون تیکت بزنید و ازشون درخواست کنید به آخرین بک آپ تون ریستور کنند و دسترسی های دیتابیس تون رو تغییر بدید بعد فایل .htaccess رو از طریق این آموزش ایمن کنید، اگر از سیستم نظر دهی استفاده میکنید حتما از افزونه کپچا فارسی استفاده کنید چون بیشتر اوقات هکرها با استفاده از نظرات اسپم و فشار بیش از حد به دیتابیس راه نفوذی رو پیدا میکنن و شل مورد نظر رو تزریق میکنن ، از افزونه های امنیتی ماننده All In One WP Security در سایتتون استفاده کنید.

اینها راه هایی بود که بنده برای اینکه دوباره سایتمو بالا بیارم استفاده کردم ولی خب با افت رتبه شدیدی روبرو شدم و الان دارم تلاش میکنم که دوباره سایت رو بالا بیارم

درهر حال موفق باشید.

ممنون

فایل .htaccess رو هم دوباره ساختم و چیزی داخلش نیست

مشکلم همینجاست که نمیتونم از بکاپ استفاده کنم 

خب الان که تمام فایلها رو دوباره ریختم و قبلی ها رو حذف کردم . چرا الان نمیشه واردش شد ؟

لینک به ارسال
در در 8/28/2016 at 19:24، diyanati گفته است :

ممنون

فایل .htaccess رو هم دوباره ساختم و چیزی داخلش نیست

مشکلم همینجاست که نمیتونم از بکاپ استفاده کنم 

خب الان که تمام فایلها رو دوباره ریختم و قبلی ها رو حذف کردم . چرا الان نمیشه واردش شد ؟

چرا نمیتونید از بک آپ استفاده کنید؟

طبق این آموزش وردپرس رو آبدیت دستی بزنید ببینید مشکلتون حل میشه

لینک به ارسال
در 1 دقیقه قبل، تورج حق شناس گفته است :

چرا نمیتونید از بک آپ استفاده کنید؟

طبق این آموزش وردپرس رو آبدیت دستی بزنید ببینید مشکلتون حل میشه

چون روی یک هاست دو تا سایت دارم و اگر از بکاپ استفاده کنم سایت دیگه هم به مشکل میخوره 

بکاپ جدا نیست و هردو سایت توی یک فایل بکاپه

لینک به ارسال

رمز اکانتت را از phpmyadmin عوض کن.

این هم آموزش تغییر رمز:

http://bigtheme.ir/change-wordpress-password/

لینک به ارسال
در 45 دقیقه قبل، تورج حق شناس گفته است :

خب پوشه مورد نظر رو بگید براتون ریستور کنن لازم نیست که کل هاست رو ریستور کنید

آخرین بکاپی رو که داشتند استفاده کردن ولی متاسفانه توی فایل بکاپ هم فایلهای هک وجود داشت . معلوم نیست چند روزه هک رو انجام داده و من متوجه نشدم .

راه حل دیگه ای ندارید ؟

لینک به ارسال
در در 8/28/2016 at 20:22، diyanati گفته است :

آخرین بکاپی رو که داشتند استفاده کردن ولی متاسفانه توی فایل بکاپ هم فایلهای هک وجود داشت . معلوم نیست چند روزه هک رو انجام داده و من متوجه نشدم .

راه حل دیگه ای ندارید ؟

دیتابیس مورد نظر روهم ریستور کنید به آخرین نسخه بک آپ موجود

از افزونه ی Sucuri Security برای چک کردن فایلهای سایت استفاده کنید، سایت رو اسکن کنید ببینید کدوم فایلهاتون هک شده فایلهای هک شده اگر از خود وردپرس هستند اونها رو هم پاک کنید و با فایلهای جدید جایگزین کنید

لینک به ارسال

داخل پوشه wp-content فولدر plugins رو تغییر نام بدید .

قالبی که در حال حاظر فعال هستش رو تغییر نام بدید یا از پوشه themes به پوشه بیرونی انتقال بدید تا قالب پیش فرض فعال بشه .

اگر این راه هم جواب نده و وارد مدیریت نشه مشکل میتونه از دیتابیس یا موارد دیگر باشه .

در صورت امکان اطلاعات ورود به سی پنل را پ.خ کنید .

لینک به ارسال

دیتابیس رو هم بازگردانی کردم ولی باز هم مشکل حل نشد

قالب رو هم تغییر نام دادم ولی صفحه اصلی سایت هم باز نشد و به قالب پیشفرض تغییر پیدا نکرد

دیگه واقعا گیر کردم

لینک به ارسال

تمام فایلها و پوشه ها رو داخل یک پوشه ریختم و از اول یک وردپرس با یک دیتابیس جدید نصب کردم

ولی توی این وردپرس جدید که هیچ ربطی به قبلی نداره و حتی دیتابیس هم جدیده باز هم وارد مدیریت نمیشه و همون خطای قبلی رو میده . کوکی های سیستم رو هم حذب کردم گفتم شاید کش شده باشه ولی باز هم نشد

الان فهمیدم مشکل چیز دیگه ای باید باشه . چی میتونه باشه ؟

لینک به ارسال

سلام

آقا من نفهمیدم. سرانجام شما می‌تونی به نشونی 20skin.ir/wp-login دسترسی پیدا کنی و نمی‌تونی واردش بشی، یا نه کلن همین هم نمیاد...؟

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، DariushGreat گفته است :

سلام

آقا من نفهمیدم. سرانجام شما می‌تونی به نشونی 20skin.ir/wp-login دسترسی پیدا کنی و نمی‌تونی واردش بشی، یا نه کلن همین هم نمیاد...؟

سلام

یله دسترسی به صفحه لاگین دارم ولی وقتی یوزر و پسورد رو میزنم وارد صفحه 20skin.ir/wp-admin نمیشه و خطا میده

لینک به ارسال

از قالب و دیتابیس و پلاگین هاتون یه بک آپ بگیرید ، به هاستینگ بگید هاست شمارو حذف و مجدد راه اندازی بکنه .

اینکه میگید کلاً وردپرس جدید ریختید روی دیتابیس جدید خیلی عجیب هستش که میگید باز همون مشکل هستش ...

لینک به ارسال
در 1 دقیقه قبل، وردپرس فارسی گفته است :

از قالب و دیتابیس و پلاگین هاتون یه بک آپ بگیرید ، به هاستینگ بگید هاست شمارو حذف و مجدد راه اندازی بکنه .

اینکه میگید کلاً وردپرس جدید ریختید روی دیتابیس جدید خیلی عجیب هستش که میگید باز همون مشکل هستش ...

بهشون بگم ببینم چی میگن

ممنون

لینک به ارسال

فقط 1 مورد که شما گفتید قالب رو تغییر نام دادید ، از داخل دیتابیس هم تغییرش دادید ؟

برای خود من که هر موقع قالب رو تغییر نام میدم و کش هم پاک میکنم قالب دیفالت فعال میشه ، اگر فعال نشد از داخل دیتابیس هم باید اسم قالب پیش فرض رو بنویسید .

لینک به ارسال
در 10 دقیقه قبل، diyanati گفته است :

سلام

یله دسترسی به صفحه لاگین دارم ولی وقتی یوزر و پسورد رو میزنم وارد صفحه 20skin.ir/wp-admin نمیشه و خطا میده

یوزر و پسورد رو از خود دیتابیس هم تغییر دادی؟

لینک به ارسال
در در 8/29/2016 at 16:46، diyanati گفته است :

بهشون بگم ببینم چی میگن

ممنون

احیانا از پ*ر*و*ک*س*ی استفاده که نکردید؟

اگر مقدوره متن خطا رو در اینجا قرار بدید تا راهنماییتون کنیم

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...