• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

پوشش زنده وردکمپ ۲۰۱۸ اروپا توسط وردپرس پارسی   23/03/97

اگر کاربر وردپرس هستید حتما تا به حال اسم وردکمپ رو شنیدید، کمپ و دورهمی بزرگ توسعه‌دهنده‌ها و کاربران وردپرس که سالانه در کشورهای مختلف برگزار میشه تحت عنوان وردکمپ هستش که از سمت مراجع اصلی وردپرس حمایت و برگزار می‌شه.   این‌ بار در سال 2018 وردکمپ اروپا در شهر بلگراد کشور صربستان در حال برگزاری هستش، این رویداد طی سه روز 24 تا 26 تیر ماه (June 14-16) برگزار میشه، در این رویداد مصطفی صوفی از وردپرس پارسی و به نمایندگی تمامی کاربران وردپرس فارسی حضور داره. وردپرس پارسی رویداد وردکمپ 2018 اروپا رو به صورت زنده توسط مصطفی پوشش می‌ده و در صورت علاقه‌مندی به این مراسم می‌تونید از طریق وردپرس پارسی دنبالش کنید.در حال حاضر یک روز از این مراسم گذشته که گزارش اون در قسمت پوشش زنده قرار گرفته. برای دنبال کردن مراسم وردکمپ اروپا به صورت لحظه‌ای به صفحه پوشش زنده در قسمت زیر مراجعه کنید. همینطور در آینده منتظر خبر برگزاری اولین وردکمپ در ایران توسط وردپرس‌پارسی باشید. https://wp-parsi.com/wceu-2018

لینک خبر در وردپرس پارسی : https://wp-parsi.com/wceu-2018-live  
thinkdiff

مشکل در یک select ساده از دیتابیس با wpdb

1 پست در این موضوع قرار دارد

سلام دوستان

من یک select ساده از یک تیبلی که خودم ساختم میخوام بگیرم و فقط نمایش بدم. کدم هم 50 بار تست گرفتم اما کار نمی کنه. اینی که الان میذارم ارور نمیده و کار هم نمی کنه. میشه چک کنید:

$mylink = $wpdb->get_row( "SELECT * FROM `wp_themeoption` WHERE `id` = 1" );

$a1 = $mylink->a1;
     $a2 = $mylink->a2;
     $a3 = $mylink->a3;
     $a4 = $mylink->a4;
     $a5 = $mylink->a5;
     $a6 = $mylink->a6;
     $a7 = $mylink->a7;
     $a8 = $mylink->a8;
     $a9 = $mylink->a9;
     $a10 = $mylink->a10;
     $a11 = $mylink->a11;
     $a12 = $mylink->a12;
     $a13 = $mylink->a13;
     $a14 = $mylink->a14;
     $a15 = $mylink->a15;
     $a16 = $mylink->a16;
     $a17 = $mylink->a17;
     $a18 = $mylink->a18;
     $a19 = $mylink->a19;
     $a20 = $mylink->a20;
     $a21 = $mylink->a21;
     $a22 = $mylink->a22;
     $a23 = $mylink->a23;
     $a24 = $mylink->a24;
     $a25 = $mylink->a25;

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط shirin010101
      سلام
      من یک افزونه نصب کردم که یه breadcrumb به سایت اضافه میکنه. ولی این افزونه هیچ فایل css ای نداره. یعنی فقط پی اچ پی هست و به همین دلیل ظاهر جالبی نداره. من براش یه استایل نوشتم و حالا میخوام بدونم چه طوری میتونم این فایل css‌ رو به افزونه اضافه کنم؟ باید استایل رو در فایل php فراخوانی کنم ولی به کدوم فایل پی اچ پی و چطوری؟
      (فارغ از بحث breadcrumb و افزونه، این برام سوال چالش‌برانگزیز شده چون چند تا راه استفاده کردم جواب نداد.)

ممنون از پاسخگویی
    • توسط MerajHamrah
      با سلام و احترام خدمت تمام فعالان
      خدمت شما عارضم که بنده یک افزونه میخوام که فایل اکسل رو فراخوانی کنه و بصورت جدولی داخل سایت نمایش بده و طبق همن جدول ها عمل سرچ رو انجام بده
      اگر هزینه ای هم داشته باشه مشکلی ندارم
      برای اطلاعات بیشتر میتونید با شماره زیر تماس بگیرید
      021-28423936
      تلگرام هم پاسخگوی عزیزان هستم 
      آیدی تلگرام : @MrManager

• توسط شهاب
      سلام. خواهش میکنم فقط کاملا توضیح بدید!
      یه قالب فارسی میکنم و فایل تنظیماتش فارسی نمیشه. ترجمه کامل هست، بودن نقص و بدون هیچ مشکلی در فایل زبان و تنظیمات فایل زبان. فقط مشکل من در فراخوانی این فایل به صورت جداگانه برا تنظیمات قالب هست. شاخص قالب من the7mk2 هست. به من بگید که ایا باید برای فراخوانی از این شاخص استفاده کنم با نام خود قالب?
      و سوال بعد:
      من کد فراخوان رو باید برای تنظیمات بصورت جداگانه قرار بدم? اخه کد فراخوان رو توی هدر و فانکشن گذاشتم ولی باز تنظیمات قالب فارسی نشد.
      لطف کنید و بگید که من برای فراخوانی باید دقیقا چه کدی رو و به کدوم فایل تنظیمات قالبم اضافه کنم?
      یک فایل در قسمت تنظیمات قالب هست به نام options.php. ایا باید کد فراخوان رو در این فایل قرلر بدم?
      و ایا باید از نام خود قالب استفاده کنم یا از شاخص قالب?
    • توسط سعید شعبانی
      من مطالب زیادی را در مورد ترجمه افزونه ها خوندم و تا ساخت فایل ترجمه هم پیش رفتم ولی هیچ کجا به صورت صریح توضیح نداده بودند که چگونه می توانم فایل ترجمه را برای افزونه فراخوانی کنم؟ اگر شما می دونید سریعتر لحاظ فرمایید چون خیلی حیاطی است.