mosavi

تنظیم اتوماتیک پلاگین Yoast SEO

3 پست در این موضوع قرار دارد

با سلام 

بنده جدیدا افزونه Yoast SEO رو نصب کرده ام . چون چندین هزار پست از قدیم رو سایت دارم . نمی خوام به صورت دستی همه این مطالب رو بهینه کنم .

با وجود این موضوع میخوام این تنظیمات افزونه به صورت اتوماتیک بشه . یعنی کلمات کلیدی خود وردپرس رو استفاده کنه و توضیحات رو هم از متن بگیره .

لطفا راهنمایی بفرماید چطور میتونم این افزونه رو به صورت اتوماتیک تنظیم کنم ...

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

از بخش عنوان ها و متاها ی افزونه ، امکان تنظیم عنوان و توضیحات سئو به صورت خودکار وجود داره .

ولی بهتره عنوان تغییر ندین و برای توضیحات سئو از تگ 

%%excerpt%%

استفاده کنین تا چند خط اول متن به عنوان توضیحات پست در گوگل ثبت بشه .

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط امیر تقوی
      با سلام و عرض خسته نباشید
      من پوسته جنه را نصب کردم 
      نوشته ها و برگه های که حدود 2 ماه پیش ساختم الان میخواهم ویرایش کنم موضوع اول اینکه ویژوال کامپوزر بالای صفحه ظاهر نمی شود که باهاش کار کنم
      همچنین هیچ قابلیتی مانند wp review یا seo yoast کار نمیکند حتی تنظیمات مخصوص جنه که در اخر صفحه میباشد وجود ندارد که بتوانم مطالب گذشته را ویرایش و به روز کنم
      البته yaost وجود دارد اما کار نمیکند با اکانت مدیر کل وارد شدم علت چیست کسی میتواند کمک کند؟
      نا گفته نماند در هنگام ایجاد برگه جدید یا نوشته جدید تمام اینها کار میکنند اما برای ویرایش و به روز رسانی نوشته یا برگه هایی که مثلا 3 ماه پیش منتشر کردم کار نمیکنند.

• توسط shayan201680
      سلام دوستان 
      من میخواستم دسته بندی رو از ادرس های سایتم به کمک افزونه Yoast حذف کنم اما یادم رفته چطوری این کار انجام میشد!
      کسی اگر بلده راهنمایی کنه لطفا... 
      مثال:
      www.xxx.com/category/news
      تبدیل شود به=
      www.xxx.com/news
    • توسط azerbaijani1986
      هنگام نصب افزونه yoast seo local  وقتی میخوایم افزونه رو فعال کنیم با خطای زیر روبرو میشیم:

Parse error: syntax error, unexpected '[' in /home/turk1986/public_html/wp-content/plugins/wpseo-local/classes/class-search.php on line 47
      کسی میدونه چطور مشکل رو حل کنم؟ افزونه رو از ژاکت خریدم.
    • توسط hosein.tahmasebi
      سلام
      دوستان یواست سئوی من عملکرد درستی نداره
      مثل تصویر زیر
      به نظرتون مشکل چیه؟

• توسط Ali Coder
      با سلام

من سایتم رو روی یک برگه خانه پیشفرض کردم بعد از اینکه افزونه yoast seo رو نصب کردم ، عنوان هدر به ( خانه - Sitename ) تغییر کرد. درحالی که قبل از نصب افزونه با اینکه سایتم رو روی صفحه "خانه" پیشفرض کرده بودم اما عنوان به صورت (Sitename) نمایش داده می شد.
      در حقیقت قبلا به صورت : " رساگیم | وب سایت بازی های رایانه ای " بود
      و الان به صورت : "خانه - رساگیم | وب سایت بازی های رایانه ای " هست!

برای اینکه دوباره بتونم عنوان سایت رو مثل قبل به Sitename تغییر بدم باید چی کار کنم؟