• اطلاعیه ها

• Morteza

باهم بسازیم: اطلس ووکامرس و وردپرس   14/07/96

تاپیک ایجاد شده برای بحث در جهت ایجاد یک منبع، ویکی، صفحات توضیحی و یا بخش آموزشی جامع برای وردپرس و متعلقات مختلف آن است. لطفا جهت مشارکت در این بحث، ارائه پیشنهاد و یا انتقاد به تاپیک فوق مراجعه کنید. باهم بسازیم: اطلس ووکامرس و وردپرس
javad312

تاثیر شبکه های اجتماعی بر سئو

1 پست در این موضوع قرار دارد

امروزه شبکه های اجتماعی یکی موثر ترین مکان ها برای معرفی خدمات ما به دیگران می باشد. ولی تا چه حد فعالیت در این شبکه های بر گوگل اثر گذار می باشد ؟

اگر میخواید جواب این سوال را بدانید تا آخر این مقاله همراه ما باشید:

به عقیده ای بسیار ی از افراد فعالیت در شبکه های اجتماعی بیشترین تاثیر بر سئو و عملکرد سایت دارد ولی واقعا اینجور نیست زمانی این تاثیر مثبت می باشد که در

کنار فعالیت در شبکه های اجتماعی در سایت محتوای مفید و خوبی نیز قرار داده شود. و این دو فاکتور یعنی محتوای خوب و فعالیت در شبکه های اجتماعی میتوانند

بیشترین تاثیر را بر سئو داشته باشند.

بررسی نقش فعالیت در فیس بوک و تاثیر آن بر سئو سایت:

فیس بوک بزرگترین شبکه اجتماعی حال حاضر می باشد که بیشترین کاربر در سراسر جهان را داراست . تعداد لایک ها ،کامنت و اشتراک گذاری مطالب ما یکی از

بهترین فاکتور ها بررسی نظزات دیگرا درباره محصول یا خدمت ما می باشد و نشان می هند که دیگران چقدر به مطالب ما علاقه مند هست . پس فعالیت در این شبکه

اجتماعی بزرگ فراموش نشه

نقش فعالیت در گوگل پلاس بر سئو :

از اونجایی که این شبکه اجتماعی توسط خود گوگل راه اندازی شده پس اصلا نباید از اون غافل بود ،لایک مطالب شما در گوگل پلاس و اشتراک گذاری آنها میتواند

کمک بسیاز زیادی به بهبود عملکرد شما در گوگل کند پس  این شبکه اجتماعی را از دست ندید . البته یکی از موارد در گوگل پلاس فالورر های شما می باشد که نباید

از آن غافل باشید

منبع: نایس سئو

ویرایش شده در توسط javad312
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط sygunsys
      دوستانی که سئو کار هستند و یا تجربه دارند می تونن بگن که چطوری میشه کلمه ی کلیدی  نرم افزار حسابداری یه روزه از صفحه ی اول لینک 5 بره صفحه ی 2 لینک 8؟؟؟
    • توسط masoudch
      سلام دوستان
      من تمام فاکتورهای افزونه yoast رو رعایت میکنم و حتی امروز یه مقاله نوشتم که بیش از 1000 کلمه بود و عکس داشت و غیره. اما نمیدونم چرا نمی تونم توی گوگل پیداش کنم.
      راه حلی هست که به من کمک کنه؟
      ممنون
    • توسط مهندس فا

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره 05136146960 تماس گرفته و یا عدد 1 را به شماره 10009151250183 ارسال نمایید .

شرایط برگزاری دوره :
      مکان برگزاری دوره : مشهد – بلوار معلم – بین معلم 17 و 19 – پلاک 201 ( ساختمان کوثر ) – طبقه 3 – واحد 4 شروع دوره : یک شنبه 30 مهر ماه ساعت ( 16 – 19 ) به مدت سه ساعت تعداد جلسات 10 جلسه هفنه ای دو جلسه ( یکشنبه و چهارشنبه ) ظرفیت دوره : 10 نفر  
      در این دوره سعی می‌شود :
      ابزارهای لازم برای این کار را به شما معرفی کنیم نقطه آغاز را با توجه به فعالیت وب‌سایت تعیین کنیم آموزش شناسایی بهترین کلمات کلیدی با توجه به موضوع وب سایت با مسیرها و نقاط مبهم سئو آشنا شوید هدف‌گیری صحیحی داشته باشیم  
      در این دوره چه می‌آموزیم :
      هرم بهینه‌سازی و جدول تناوبی بهینه‌سازی ب سایت  آشنایی با trends و planner گوگل برای شناسایی بهترین کلمات کلیدی  آشنایی نحوه معرفی وب سایت به گوگل وبمستر و نکات مبهم آن  الگوریتم کبوتر و پاندای گوگل  بهینه‌سازی تصاویر  معرفی 2 وب‌سایت برای تحلیل سئوی سایت و ارائه راهکار برای بهبود نتایج تحلیل  و ده‌ها مطلب آموزشی دیگر …  
      سورینت | برگزاری دوره های آموزشی سئو و بهینه سازی سایت
    • توسط masoudch
      سلام دوستان
      میخواستم بدونم استفاده از تگ های هدینگ در طراحی قالب چقدر برای سئو اهمیت داره؟
      آیا ترتیب خاصی برای استفاده از این گروه تگ وجود داره؟ مثلا میتونم از چندتا تگ h1 استفاده کنم یا اینکه تگ h1 باید فقط یکبار استفاده بشه و باید از تگ های کوچک تر مثله h2 یا h3 استفاده کنم؟

ممنون
    • توسط masoudch
      سلام دوستان
      لطفا برای نام دامنه در زمینه طراحی سایت و ارائه خدمات هاستینگ و سئو پیشنهاد بدید.
      لطفا یه اسم یونیک باشه.
      سپاس