• اطلاعیه ها

• Morteza

باهم بسازیم: اطلس ووکامرس و وردپرس   14/07/96

تاپیک ایجاد شده برای بحث در جهت ایجاد یک منبع، ویکی، صفحات توضیحی و یا بخش آموزشی جامع برای وردپرس و متعلقات مختلف آن است. لطفا جهت مشارکت در این بحث، ارائه پیشنهاد و یا انتقاد به تاپیک فوق مراجعه کنید. باهم بسازیم: اطلس ووکامرس و وردپرس
2raj

خطای سایت مپ در وبمستر تولز

7 پست در این موضوع قرار دارد

باعرض سلام و وقت بخیر

دوستان بنده الان متوجه شدم در سایت مپ گوگل وبمستر تولز خطایی هست به این شکل  http://musickhor.ir/sitemap-tax-post_tag.xml   چطور باید این مورد رو رفع کنم چون تگ های سایت باید در این نقشه باشن و نیستن باید چه قسمت از افزونه های XML یا Yoast SEO رو تنظیم کنم که تگ ها در نقشه دیده بشن

دوستان لطفا راهنمایی کنید

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

Up

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوست عزیز اگر yoast رو نصب کردید نیازی به نصب افزونه دیگری نیست، اینطوری باعث تداخل خواهد شد.

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در در 31/08/2016 at 13:52، تورج حق شناس گفته است :

باعرض سلام و وقت بخیر

دوستان بنده الان متوجه شدم در سایت مپ گوگل وبمستر تولز خطایی هست به این شکل  http://musickhor.ir/sitemap-tax-post_tag.xml   چطور باید این مورد رو رفع کنم چون تگ های سایت باید در این نقشه باشن و نیستن باید چه قسمت از افزونه های XML یا Yoast SEO رو تنظیم کنم که تگ ها در نقشه دیده بشن

دوستان لطفا راهنمایی کنید

شما برای ساخت نقشه از گوگل سایت مپ دارید استفاده میکنید ، به افزونه ها برید و این افزونه رو غیرفعال کنید

سپس به سئو » نقشه سایت مراجعه کنید ، تیک ساخت نقشه رو بزنید و ذخیره کنید

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در در 11/3/2016 at 15:36، nazanin123 گفته است :

شما برای ساخت نقشه از گوگل سایت مپ دارید استفاده میکنید ، به افزونه ها برید و این افزونه رو غیرفعال کنید

سپس به سئو » نقشه سایت مراجعه کنید ، تیک ساخت نقشه رو بزنید و ذخیره کنید

باعرض پوزش بنده بنا به دلایلی از این افزونه استفاده میکنم اگر که راه حلی برای حل مشکل حال حاضر هست ممنون میشم بفمائید

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اگر حتما میخواهید از افرونه  Google XML Sitemaps  استفاده کنید پس بخش نقشه Yoast رو غیرفعال کنید.

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در در 11/3/2016 at 21:58، MohammadQ گفته است :

اگر حتما میخواهید از افرونه  Google XML Sitemaps  استفاده کنید پس بخش نقشه Yoast رو غیرفعال کنید.

نقشه افزونه Yoast غیرفعال هست و نیاز به غیر فعال سازی مجدد نداره

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری