رفتن به مطلب

چگونگی حذف ویروس های سایت

vatanpic

پست های پیشنهاد شده

منظورتون از ویروسی شدن سایت قالب سایته یا اسکریپت هاش؟

افزونه های زیادی برای ویروس کشی وجود دارند

همینطور میتونین از هاستتون درخواست کنین تا ویروس کشی کنه براتون ( طبیعتا 80 درصد هاستینگ ها قبول می کنن)

لینک به ارسال
در 4 ساعت قبل، codnevisha گفته است :

منظورتون از ویروسی شدن سایت قالب سایته یا اسکریپت هاش؟

افزونه های زیادی برای ویروس کشی وجود دارند

همینطور میتونین از هاستتون درخواست کنین تا ویروس کشی کنه براتون ( طبیعتا 80 درصد هاستینگ ها قبول می کنن)

ویروس کشی که میکنه پاک میکنه فایلارو مخصوصا wp-config و incloud و.. ویروسی شده نمیدونم چیکار کنم ویروس کشی کنم ممنون میشم کمک کنی دمت گرم

لینک به ارسال
در 8 ساعت قبل، vatanpic گفته است :

ویروس کشی که میکنه پاک میکنه فایلارو مخصوصا wp-config و incloud و.. ویروسی شده نمیدونم چیکار کنم ویروس کشی کنم ممنون میشم کمک کنی دمت گرم

اول از همه باید بررسی کنید چرا سایتتون ویروسی میشه؟ ممکنه مشکل از قالب‌، پلاگین‌ها یا خود هاست باشه.

ولی وقتی آنتی ویروس هاست فایل‌های مشخصی رو حذف میکنه احتمالا یه مشکلی دارن، وردپرس سالم رو دانلود کنید و تمام بخش‌ها بجز wp-content رو جایگزین کنید، بعدش اطلاعات دیتابیس رو در wp-config وارد کنید. (ترجیها قبلش یه بکاپ داشته باشید از اطلاعات)

بعدش wp-content رو بررسی کنید که کد مخرب یا مشکوک داخلش نباشه.

ویرایش شده توسط Farshad
لینک به ارسال
در 6 ساعت قبل، Farshad گفته است :

اول از همه باید بررسی کنید چرا سایتتون ویروسی میشه؟ ممکنه مشکل از قالب‌، پلاگین‌ها یا خود هاست باشه.

ولی وقتی آنتی ویروس هاست فایل‌های مشخصی رو حذف میکنه احتمالا یه مشکلی دارن، وردپرس سالم رو دانلود کنید و تمام بخش‌ها بجز wp-content رو جایگزین کنید، بعدش اطلاعات دیتابیس رو در wp-config وارد کنید. (ترجیها قبلش یه بکاپ داشته باشید از اطلاعات)

دمت گرم.داداش من این کارو کنم wp-config از اول بسازم جداول اینا حذف نمیشه مگه ؟

اطلاعاتو دوباره جایگذین کنم مثل قبل میشه مگه؟

دمت گرم

لینک به ارسال
در در 9/1/2016 at 20:20، Farshad گفته است :

داداش خبری نشد؟

لینک به ارسال
در در 9/2/2016 at 14:22، vatanpic گفته است :

دمت گرم.داداش من این کارو کنم wp-config از اول بسازم جداول اینا حذف نمیشه مگه ؟

اطلاعاتو دوباره جایگذین کنم مثل قبل میشه مگه؟

دمت گرم

سلام مجدد

ببخشید نمیدونستم که پاسخ دادید، الان که نقل قول کردید پیامش اومد.

اطلاعات در دیتابیس ذخیره میشه و در wp-config فقط اطلاعات دیتابیس قرار میگیره.

wp-config رو حتما ازش یه بکاپ بگیرید که اگر مشکلی هم پیش اومد بتونید مجددا به حالت قبل برش گردونید.

وردپرس رو از https://fa.wordpress.org/ دانلود و نصب کنید (به جز فولدر wp-content) و بعدش یوزر، پسورد و اسم دیتابیستون رو در wp-config وارد کنید.

پ‌ن: حتما از اطلاعاتتون بکاپ داشته باشید که مشکلی پیش نیاد.

ویرایش شده توسط Farshad
لینک به ارسال
در در 9/7/2016 at 01:23، Farshad گفته است :

سلام مجدد

wp-config رو حتما ازش یه بکاپ بگیرید که اگر مشکلی هم پیش اومد بتونید مجددا به حالت قبل برش گردونید.

وردپرس رو از https://fa.wordpress.org/ دانلود و نصب کنید (به جز فولدر wp-content) و بعدش یوزر، پسورد و اسم دیتابیستون رو در wp-config وارد کنید.

دمت گرم ممنون

فقط یه مشکل اساسی میدونی چیه الان؟وقتی با گوشی میام برای اولین بار ریداکت میشه به سایت ایرانی!قسمت عضویتش!نمیدونم چرا بعد این که دوباره میام درست میشه تا تغییر ایپی!

لینک به ارسال
در در 9/7/2016 at 01:23، Farshad گفته است :

سلام مجدد

درضمن اینکلود رو هم چیکار کنم اونم ویروسی شده

لینک به ارسال

سلام

خوب اینکلود رو هم جایگزین کنید.

در مورد ریدایرکت هم باید بگردید و ببینید مشکل از کجاست،  یه بار پلاگین ها رو غیر فعال کنید،  اگه مشکل حل نشد از پوسته پیشفرض استفاده کنید و اگه بازم حل نشد فایل اچ تی اکسس رو بررسی کنید.

البته مهمترین قدم اینه که منشا مشکل رو پیدا کنید، از چه شرکتی هاست گرفتین؟ و اینکه آیا پلاگین یا پوسته نال شده (پوسته تجاری که رایگان دانلودش کرده باشین) استفاده کردین؟

لینک به ارسال
  • 3 هفته بعد...
در در 9/11/2016 at 20:52، Farshad گفته است :

سلام

خوب اینکلود رو هم جایگزین کنید.

در مورد ریدایرکت هم باید بگردید و ببینید مشکل از کجاست،  یه بار پلاگین ها رو غیر فعال کنید،  اگه مشکل حل نشد از پوسته پیشفرض استفاده کنید و اگه بازم حل نشد فایل اچ تی اکسس رو بررسی کنید.

البته مهمترین قدم اینه که منشا مشکل رو پیدا کنید، از چه شرکتی هاست گرفتین؟ و اینکه آیا پلاگین یا پوسته نال شده (پوسته تجاری که رایگان دانلودش کرده باشین) استفاده کردین؟

سلام الان امروز من ویروس کش سیستمو ابدیت کردم تا شروع کنم کاری کعه میگید رو بکنم

فکر کنم از ویروسی شده سایته که ریداکت میشه

از میهن وب هاست گرفتم فقط تو گوشی ریداکت میشه

ممنون میشم یه بار دیگه کمک کنید

لینک به ارسال
در در 9/1/2016 at 20:20، Farshad گفته است :

اطلاعات دیتا بیس رو از کجا بیارم یادم رفته؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...