• اطلاعیه ها

• Morteza

باهم بسازیم: اطلس ووکامرس و وردپرس   14/07/96

تاپیک ایجاد شده برای بحث در جهت ایجاد یک منبع، ویکی، صفحات توضیحی و یا بخش آموزشی جامع برای وردپرس و متعلقات مختلف آن است. لطفا جهت مشارکت در این بحث، ارائه پیشنهاد و یا انتقاد به تاپیک فوق مراجعه کنید. باهم بسازیم: اطلس ووکامرس و وردپرس
nedakala

مشکل در افزونه درگاه پرداخت

1 پست در این موضوع قرار دارد

سلام دوستان من!

من چندی پیش افزونه زرین پال رو دانلود کردم و ازش استفاده میکنم ممنون میشم در رابطه با مشکلم کمکم کنید!

بعد از نصب افزونه و همسان سازی آن با کدی که بهم دادن , میرم محصول خرید کنم ولی وارد صفحه درگاه پرداخت نمیشه!

بعد از اینکه گزینه ی تسویه حساب رو میزنم لود میشه و دوباره صفحه تسویه حساب رو باز میکنه!

چنتا قالب دیگه مثه نیلسن هم دانلود کردم ولی بازم به درگاه وصل نشد! احتمال میدم مشکل از قالب هام باشن که از درگاه های ارین پال و زرین پال پشتیبانی نمیکنن! آیا همچین احتمالی وجود داره؟

لطفا راه حلاتون رو برام بگید ممنون!

از ماهران در زمینه وردپرس خواهشمندم به من کمک کنن! ممنون

HTTP://Nedakala.com

0
  •  
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط melika999
      سلام بنده افزونه گراویتی فرم را نصب کرده ام ،افزونه زرین و پال و درگاه پرداخت مخصوص گراویتی فرم را نیز نصب کرده ام اما متاسفانه زرین پال و بانک ملت در قسمت گراویتی فرم نمایش داده نمیشوند..
      افزونه ها فعال هستند
      به نظر شما علت چیست؟
    • توسط Amir-s
      با سلام
      افزونه زرین پال یه مشکل داره و این مشکل رو به خودشون گفتم و بعد از برسی گفتن افزونه رو بازنویسی میکنیم اما متاسفانه بعد از یکی دو ما هنوز افزونه جدید رو ننوشتن مشکل اینه که وقتی مشتری به درگاه متصل میشه و از خرید منصرف میشه توی آمار به عنوان لغو شده گزارش داده میشه و درآمد اون خرید ثبت میشه در صورتی که خرید کاملی صورت نگرفته درستش اینه که در این موارد تراکنش ناموفق ثبت بشه و این باعث شده که فروشندگان فکر کنند فروش جدید داشتن و من دارم سرشون کلاه میزارم افزونه رو ضمیمه کردم لطفا راهنمایی بفرمایید یا افزونه رو ویرایش کنید
      با تشکر
      edd-zarinpal.php
    • توسط icepack38

سلام
      پلاگین پرداخت با زرین پال رو روی قالب نصب کردم و فعالش کردم از قسمت تصفیه حساب در ووکامرس همراه با کد مرچند
      اما موقع پرداخت پلاگین کار نمیکنه و غیر فعاله
      با پشتیبانی زرینپال تماس گرفتم گفتن قالب رو تعویض کنید
      تصویر رو ضمیمه کردم
      شما راه حلی دارید ؟
      jensban.com
    • توسط nooni
      سلام دوستان
      من قالب http://hamyarwp.com/cartel/comment-page-6/ را نصب کردم ولی دوتا مشکل دارم
      اول اینکه بلد نیستم چجوری به درگاه زرین پال وصل بشم.البته میدونم که دئ تا شورت کد داره ولی این قالب خودش سبد خرید و.... داره چجوری وصلش کنم؟
      دوم اینکه محصولاتی که داخل سبد خرید اضافه شدنو نمیشه پاکشون کرد
      خواهش میکنم کمکم کنید ممنون.
    • توسط رایت
      سلام.
      من اخرین ورژن افزونه اعتبار من رو روی سایتم نصب کردم همین طور افزونه زرین پال رو و تنظیماتش رو هم انجام دادم. منتها وقتی شورت کد رو توی سایت میزارم و برای هرید امتیاز روش کلیک میکنم, میگه درگاه تعریف نشده است.
      آیا کس دیگه ای هم این مشکل رو داره؟ جز وارد کردن api افزونه چه کار دیگه ای باید انجام بشه؟
      ممنون میشم دوستان راهنمایی کنن