رفتن به مطلب

پست های مربوط

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان و اساتید محترم وردپرسی، من یه حلقه کد میخوام که بتونم پست های مربوط رو از تایتل بگیره نمایش بده، مثلا تایتلی به نام "جزیره کیش" در ادامه مطلب پست با تایتل جزیره کیش همه پست های با تایتل "جزیره کیش" رو هم در گوشه ای نشون بدم، همون پستهای مربوط که از تگ یا دسته ای خواص میگیره فقط اینبار از تایتل بگیره ممنونم ازتون کمکم کنید، 

لینک به ارسال
در هم اکنون، mohsenava گفته است :

سلام

این افزونه این کار رو انجام میده

Contextual Related Posts

سلام داداش من افزونه نمیخوام یه تابع میخوام این چیزی نیست که دیگه براش افزونه استفاده کنیم بعد من اون کد رو میخوام که ترکیب کنم با چند کد دیگه افزونه که کاری نمیکنه مفتی فشارم رو سرور میاره... یه تابع میخوام اگه لطفاکنی توابع موردن نظرتو بزاری خیلی ممنون میشم.

لینک به ارسال

درود

این کد رو در single.php قرار بدید و برای کنترل تعداد نمایش مقدار ۵ را در ‘showposts’=>5, تغییر دهید

<?php
//for use in the loop, list 5 post titles related to first tag on current post
$tags = wp_get_post_tags($post->ID);
if ($tags) {
  echo 'Related Posts';
  $first_tag = $tags[0]->term_id;
  $args=array(
    'tag__in' => array($first_tag),
    'post__not_in' => array($post->ID),
    'showposts'=>5,
    'caller_get_posts'=>1
   );
  $my_query = new WP_Query($args);
  if( $my_query->have_posts() ) {
    while ($my_query->have_posts()) : $my_query->the_post(); ?>
      <a href="<?php the_permalink() ?>" rel="bookmark" title="Permanent Link to <?php the_title_attribute(); ?>"><?php the_title(); ?></a><br/>
      <?php
    endwhile;
  }
}
?>

لینک به ارسال
در هم اکنون، codnevisha گفته است :

درود

این کد رو در single.php قرار بدید و برای کنترل تعداد نمایش مقدار ۵ را در ‘showposts’=>5, تغییر دهید

<?php
//for use in the loop, list 5 post titles related to first tag on current post
$tags = wp_get_post_tags($post->ID);
if ($tags) {
  echo 'Related Posts';
  $first_tag = $tags[0]->term_id;
  $args=array(
    'tag__in' => array($first_tag),
    'post__not_in' => array($post->ID),
    'showposts'=>5,
    'caller_get_posts'=>1
   );
  $my_query = new WP_Query($args);
  if( $my_query->have_posts() ) {
    while ($my_query->have_posts()) : $my_query->the_post(); ?>
      <a href="<?php the_permalink() ?>" rel="bookmark" title="Permanent Link to <?php the_title_attribute(); ?>"><?php the_title(); ?></a><br/>
      <?php
    endwhile;
  }
}
?>

ممنون دوست عزیزم، اما این کد که همون از تگ میگیره من این کد رو حتی توسعه هم دادم اما چیزی که من میخوام از تایتل(عنوان) مطلب بگیره پست مربوط رو. مرسی

لینک به ارسال

منظورتون اینه که تمام مطالب مربوط به عنوان یک مطلب نمایش داده بشه؟

یعنی اگه عنوان شما باشه: مدرسه ی فوتبال پرسپولیس

مطالب مرتبط شما میتونه : مدرسه ی نمونه ی استان تهران هم باشه؟!

یا نه باید کلا عینا نام مدرسه فوتبال پرسپولیس باشه و مطلب مرتبطش بشه مدرسه فوتبال پرسپولیس نوشهر

کدوم!؟

لینک به ارسال
در هم اکنون، codnevisha گفته است :

منظورتون اینه که تمام مطالب مربوط به عنوان یک مطلب نمایش داده بشه؟

یعنی اگه عنوان شما باشه: مدرسه ی فوتبال پرسپولیس

مطالب مرتبط شما میتونه : مدرسه ی نمونه ی استان تهران هم باشه؟!

یا نه باید کلا عینا نام مدرسه فوتبال پرسپولیس باشه و مطلب مرتبطش بشه مدرسه فوتبال پرسپولیس نوشهر

کدوم!؟

سلام کلا مدرسه فوتبال پرسپولیس فقط باشه نیازی به چیز های دیگه نیست ممنون

لینک به ارسال

دوست من این کاری که بر اساس عنوان میخواین انجام بدین تا جایی که من میدونم از لحاظ منطقی دچار مشکل میشید در آینده

ببینید شما باید  در اون کدی که دادم تمامی شروط مربوط به tag ها رو پاک کنید و بعد عنوان مطلبتون رو ارجاع بدین به یه آرایه

و در هر بار که به روزرسانی مطلب میزنید اون آرایه با تمامی آرایه های دیگه ی عناوین پست هاتون مقایسه بشه

حتما میدونین هر کاراکتر 2  بایت حافظه از رم و سیستم هاست شما میگیره و این مقایسه در عنوان های طولانی باعث افزایش مصرف سی پی یو و کند شدن سایتتون به مرور میشه

همچنین به هاست فشار زیادی میاد.

باز هم این نظر من بود طبق تجربیاتی که توی برنامه نویسی داشتم اگه دوستان دیگه نظرات متفاوتی دارند یا حتی شما خوشحال میشم به اطلاعاتم اضافه بشه.

پیشنهادم اینه مطالبی که میخواین با عناوین یکسان قرار بگیره اون عنوانش رو به عنوان برچسب قرار بدید و پست های مرتبط رو بر اساس برچسب ها بزارید

این خیلی به صرفه تره.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...