رفتن به مطلب

رنک 2 یعنی چی ؟

پست های پیشنهاد شده

سلام

آقا میگن سایتت باید رنکش 2 باشه یا بالا تر رتبه الکسا باید چند باشه که این رنک 2 بهش بگن اصلا داستانش چیه ؟

لینک به ارسال

گوگل به هر سایتی با توجه به یک سری ویزگی های سایت (مثل قدمت ، محبوبیت ، تعداد لینک های ورودی به سایت و . . . ) رتبه ای از 0 تا 10 میده که بهش پیج رنک میگن .

الکسا هم سایتی با آدرس alexa.com هست که به سایت ها رو با توجه به مقدار بازدیدشون رتبه بندی میکنه . الان گوگل 1 هست و فیسبوک 2 و الی آخر

لینک به ارسال

اینارو میدونم من میگم الان رتبه الکسای من تو ایران 63644 هست این میشه زیر 2 یا با لای 2

لینک به ارسال

عرض کردم رنک مال گوگل هست الکسا هم مربوط به سایت alexa . این دو تا با هم هیچ ارتباطی ندارن . نمیتونید بگید چون الکسا اینقده پس رنک هم فلان قدره .

تو نت سرچ کنید سایت هایی هستند که پیج رنک سایت شما رو حساب میکنن .

لینک به ارسال

اینارو میدونم من میگم الان رتبه الکسای من تو ایران 63644 هست این میشه زیر 2 یا با لای 2

ببین عزیز الکسا بر اساس الگوریتم های خودش به سایت ها رتبه بندی میکنه ، الان مثلا وردپرس پارسی رو میتونی تو ادرس زیر ببینی

http://www.alexa.com/siteinfo/wp-parsi.com

یکی رنک ایرانش رو داده که پرچم ایران رو داره ، سمت چپ هم که عکس جهان کشیده و یه عددی زده رنک یا رتبه جهانی هستش !

حالا شما به جای اون wp-parsi.com ادرس خودتون رو وارد کنید میتونید رتبه خودتون رو ببینید .

---------------------------------------

رنک گوگل ( پیج رنک ) هم بر اساس الگوریتم هایی هستش که گوگل برای خودش در نظر داره که خب شما میتونید با دانش سئو تو این مورد رنک یا رتبه بالاتری بگیرید و وقتی رتبه شما بالاتر باشه بین نتایج گوگل تو اولویت قرار میگیرید .

شما پیج رنک یا رتبه گوگلتون رو میتونید از سایت های زیر بگیرید .

gognoos.com/tools/google

googlerank.ir

pichak.net/blogcod/pagerank

لینک به ارسال

سلام

قبل از سوال کردن اگر تو انجمن جستجو کنید بارها در مورد الکسا توضیح داده شده

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...