رفتن به مطلب

ایجاد تصاویر اضافی با سایزهای متفاوت

پست های پیشنهاد شده

سلام.

.

عزیزان بنده برای انتقال خودکار تصاویر مطالبم از سرورهای دیگه به سرور خودم در ابتدا از افزونه Cache-images استفاده میکردم اما دیدم این افزونه به طور خودکار از هر تصویر 3 یا 4 تا دیگه با سایزهای مختلف تولید میکنه !

بعد از مدتی این افزونه رو حذف کردم و افزونه add link images to gallery رو نصب کردم و به خیال خودم فکر میکردم مشکلم حل شده اما جدیدا متوجه شدم متاسفانه این افزونه ( یا شاید یه چیز دیگه ) هم خودکار داره سایت های دیگه ای رو تولید میکنه ؟!

دوستان یه راه حل ارائه بدن که فقط همون تصویر مورد نظر به سرور بنده انتقال داده بشه نه اینه باز در سایزهای مختلف عکس تولید بشه

یکی از دوستان گفت از خود وردپرس هستش ظاهرا . اگر اینطور باشه که خب حتما یه راه حلی برای این امکان ( نمیدونم فایده اش چیه ) ارائه بدید !

لینک به ارسال

اگر افزونه dynamic-image-resizer رو با افزونه Cache-images نصب کنید مشکل چندبار کپی کردن حل میشه.

تست کنید.

لینک به ارسال

اگر افزونه dynamic-image-resizer رو با افزونه Cache-images نصب کنید مشکل چندبار کپی کردن حل میشه.

تست کنید.

یکی از دوستان گفت خوده وردپرس تصاویر رو تولید میکنه !

افزونه ای هست که فایل های اپلود شده رو جستجو کنه و بشه مثلا بهش گفت هرچی فایل که توش این اسم " 300 " هستش برام بیار بعد تیک بزنیم و حذف کنیم ؟!

یه افزونه ای که advanced search داشته باشه دیگه !

لینک به ارسال

فکر نمیکنم افزونه ایی برای جستجوی عکس توی پوشه آپلود باشه(توی جستجو هم چیزی پیدا نکردم)

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...