رفتن به مطلب

یوزر و پسورد خواستن از بازدید کننده

پست های پیشنهاد شده

سلام مهندسین خسته نباشید من مشکلم داره کم کم جدی میشه و هنوز کسی نتونسته بهم کمک کنه بازدید کننده وقتی میخواد وارد سایت بنده بشه ازش یوزر پس میخواد این مشکل ور چجوری میتونم حل کنم

لینک به ارسال

سلام

روی پوشه wp admin رمز گذاشتید ؟

یکبار برای منم پیش اومده این که مجبور شدم رمز رو بردارم

لینک به ارسال

دقیقا مشخص نیست مشکل از چی هست . یک سریا رمز که میذارن این اتفاق نمیوفته . ولی یک عده هم همین مشکل پیش میاد براشون

اگه هاست دیگه ای دارین روی اونم تست کنین ، و بعد این مشکل رو هم با پشتیبانی سرور در میان بذارین .

چون خیلیا از رمز گذاری روی wp admin مشکلی پیش نمیاد ، پس فکر نکنم مشکل از وردپرس باشه (قالب و افزونه هارو هم چک کنین)

لینک به ارسال

دقیقا مشخص نیست مشکل از چی هست . یک سریا رمز که میذارن این اتفاق نمیوفته . ولی یک عده هم همین مشکل پیش میاد براشون

اگه هاست دیگه ای دارین روی اونم تست کنین ، و بعد این مشکل رو هم با پشتیبانی سرور در میان بذارین .

چون خیلیا از رمز گذاری روی wp admin مشکلی پیش نمیاد ، پس فکر نکنم مشکل از وردپرس باشه (قالب و افزونه هارو هم چک کنین)

لینک به ارسال

بر عکس شما این مشکل دقیقا روی وردپرس هست ما روی 6 سرور تست کردیم و همش روی ورد پرس به مشکل میخوره ،بعد از مدتی ولی سیستم جوملا و یا دبلیو اچ ام سی اس بدون مشکل کار رو ادامه میدن ،پس این احتمالا یک باگ روی وردپرس هستش که احتملا هنوز ورد پرس نتونسته تو آپدیت هاش اینو بر طرف کنه

لینک به ارسال

سلام اساتید بعد از چند مدت نزدیک بود سایت خراب کنم ولی موفق شدم مشکل رو حل کنم من نکته به نکته سایت چک کردم و مشکل فقط و فقط از افزونه  W3 Total Cache بوده بعد از غیر فعال کردنش مشکل سایت رفع شد

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...