• اطلاعیه ها

• Morteza

باهم بسازیم: اطلس ووکامرس و وردپرس   14/07/96

تاپیک ایجاد شده برای بحث در جهت ایجاد یک منبع، ویکی، صفحات توضیحی و یا بخش آموزشی جامع برای وردپرس و متعلقات مختلف آن است. لطفا جهت مشارکت در این بحث، ارائه پیشنهاد و یا انتقاد به تاپیک فوق مراجعه کنید. باهم بسازیم: اطلس ووکامرس و وردپرس

1 پست در این موضوع قرار دارد

سلام به همه دوستان عزیز

دوستان حقیقتش ما در ابتدای راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی وردپرسی به یه مشکل برخوردیم. ممنون میشم راهنمایی کنید.

داستان ازین قراره که برای راه اندازی فروشگاه اینترنتی وردپرسی مون ابتدا وردپرس فارسی رو بالا آوردیم، قالب چندمنظوره "BE Theme" رو خریداری و نصب کردیم، سپس از میان چندین دموی این قالب، دمویی که بیشترین همخوانی رو با حوزه کاری ما داشت، فعال کردیم.

بعد از نصب دموی مورد نظرمون بدلیل اینکه نیاز به یک سری تغییرات جهت زیباسازی صفحات داشتیم، امور مربوط به ویرایش و شخصی سازی سایت رو به یک طراح کدنویس سپردیم که بدلایلی الان که تقریبا در ابتدای کار هستیم برامون مقدور نیست با ایشون ادامه بدیم.

ضمنا باید یادآور بشم ایشون فقط اسلایدر و منوی سایت رو کمی تغییر دادند و تغییرات زیادی بطور کلی انجام نشده!

ضمن اینکه قرار نیست در ادامه هم تغییراتی که نیاز به ویرایش یا نگارش کد باشد انجام بشود.

حالا با اینکه متاسفانه زمان زیادی در اختیار نداریم می خواستم ببینم شما شرکت معتبر حرفه ای با تیم پشتیبانی قوی سراغ دارید معرفی کنید که بتونم باهاشون همکاری داشته باشم و ادامه کارو بسپریم بهشون؟ 

درخواست ما از این شرکت چیه ؟ ویرایش و شخصی سازی قالب های وردپرسی و همچنین جایگذاری متن، تصویر، آیکن و ویدیو در سایت وردپرسی

با تشکر از توجه همگی

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• مطالب مشابه

• توسط optimus
      با سلام خدمت دوستان
      بنده یک قالب خریداری کردم و روی ورد پرس نصب کردم
      چون تازه کار هستم خیلی نحوه کار با ورد پرس رو بلد نیستم
      میخواستم بدونم صفحه اصلی سایت رو چطور میشه نوشته هاش رو ویرایش کرد
      منظور همون توضیحاتی که اول سایت گفته
      با تشکر
    • توسط yaali
      سلام بر رفقا

من یه افزونه با 1 عدد فایل PHP نوشته ام.

میخوام کاری کنم که نشه اسم و توضیحات افزونه رو ویرایش کرد..

اگر هم ویرایش شد، بهم بریزه و دیگه کار نکنه

چیکار کنم؟
      ممنونم
    • توسط khkh
      سلام. خسته نباشید.
      من یه قالب پیدا کردم که به اون چیزی که من نیاز دارم نزدیکه،فقط یه خورده بی روحه. لینک پیشنمایشش پایین هست. نگاه کنید متوجه میشید چی میگم:
      http://demo.hamyarwp.com/martial/
      حالا توی اینجا خیلی معلوم نیست که چه چیزاییش مشکل داره. ولی برای مثال...
      اگه مطلب بیشتر 15 خط باشه خیلی زشت میشه. باکس های سمت چپ اگه عکس نداشته باشه(مثل ابزارک موضوعات،آخرین نظرات و ....) یه چیز کاملاً ساده ای هست. یعنی یک مستطیل کاملاً سفید. باکسی که مطلب توش قرار داره یه چیز خیلی ساده هست و اگه تصویر شاخص نداشته باشه، یه مستطیل سفیدیه که یک قسمتی از اون یه خورده تیره تره. بخش نظر دادنش خیلی ساده هست و رنگ بندی خوبی نداره. میشه گفت قالبش سیاه و سفیده. حالا به ترتیپ نمونه های خوبی رو که برای هر بخش هست رو بهتون نشون میدم...(برای مثال شماره ی یک پایین جواب شماره ی یک بالا هستش)
      خوب این به سوال سه مربوط میشه و اینو اونجا مطرح میکنم. عنوان ابزارک مثل این سایت باشه(اون نارنجی ها)-----> http://www.downloadha.com/ این یکی از مطلب های سایت هست برای نمونه: http://bigtheme.ir/wordpress-seo-by-yoast-premium/ همون لینک بالایی رو برو -----> پایینش برای مثال همون لینک بالایی رو هم که یه نگاهی بندازی میبینی حد اعقل بعضی جاها یه خط قرمز داره...خخخخخ پیشاپیش ممنون از کمکتون!!!
    • توسط khalegh213
      با سلام وقت به خیر
      یه پوسته رایگان داشتم ، نصب کردم
      WWW.IRTRAVELER.COM
      و الان می خوام ویرایشش کنم . به این شکل مثلا 
      از وسط هوم پیجم یه چیزی خذف کنم . یا چندتا عکس و تغییر بدم تو هوم پیجم و ..
      ممنون میشم راهنمایی کنید 

خالق../
    • توسط khalegh213
      با سلام وقت به خیر
      یه پوسته رایگان داشتم ، نصب کردم
      WWW.IRTRAVELER.COM
      و الان می خوام ویرایشش کنم . به این شکل مثلا 
      از وسط هوم پیجم یه چیزی خذف کنم . یا چندتا عکس و تغییر بدم تو هوم پیجم و ..
      ممنون میشم راهنمایی کنید 

خالق../