رفتن به مطلب

اظطراری صفحه سفید

پست های پیشنهاد شده

سلام من یه پوسته نصب کردم یکم باهاش کار کردم خوشم نیومد اومدم عوضش کنم تا پوسته خودم رو زدم اعمال شه یهو صفحه سفید شد و هر چی میزنم صفحه سفید میاد چیکار کنم لطفا راهنمایی کنید.از دیتابیس پوسته دیفالت هم گذاشتم درست نشد

ویرایش شده توسط farhadrohi
لینک به ارسال

سلام

نام پوشه plugins و themes رو از هاست تغییر نام بدین تا همه شون غیرفعال بشن و تست کنین ببینین درست میشه یا نه !؟!

اگه درست نشد ، وردپرس رو به صورت دستی آپدیت کنین (حتی اگه بازم نسخه آخر رو نصب دارین)

لینک به ارسال
در 8 دقیقه قبل، alitna گفته است :

سلام

نام پوشه plugins و themes رو از هاست تغییر نام بدین تا همه شون غیرفعال بشن و تست کنین ببینین درست میشه یا نه !؟!

اگه درست نشد ، وردپرس رو به صورت دستی آپدیت کنین (حتی اگه بازم نسخه آخر رو نصب دارین)

خطای زیر رو داد

• پوشه‌ی پوسته‌ی «nextroid-crack» وجود ندارد.
  • خطا: پوشه‌ی مربوط به پوسته‌ها خالی است یا وجود ندارد. لطفاً بررسی کنید.

پوشه قالب پیش فرض رو تغییر  نام دادم به nextroid-crack و ریختم تو پوشه تم جدید ولی باز سفید شد

ویرایش شده توسط farhadrohi
لینک به ارسال

پلاگین هارو هم غیرفعال کردین ؟!

ببینین ، توی رفع مشکل سفیدی صفحه باید چندکار انجام بدین .

- اینکه مطمئن باشید مشکل از قالب هست یا نه

- اینکه مشکل از افزونه هست یا خیر

- اینکه مشکل از وردپرس هست یا خیر

- اینکه مشکل از دیتابیس هست یا نه

- اینکه مشکل از سرویس دهنده هست یا خیر

که توی دو مورد اولی باید دقیق امتحان کنین که ممکنه یه افزونه با یک قالب مشکل داره یا برعکس ..

مثلا اگه مشکل از افزونه باشه ، شما چندتا قالب هم نصب کنین ، بازم همونه ، و یا اگه مشکل از پوسته باشه افزونه هاروهم غیرفعال کنین هم همینطور ..

توی این دو مورد که معمولا 90% مواقع مشکل مشخص میشه ، مشکل حل میشه ..

ولی اگه مطمئن هستید هر دو درستن ، باید برید مراحل بعد که از آپدیت وردپرس هست تا نصب یه وردپرس دیگه داخل یه پوشه دیگه با دیتابیس جدید ..

و همینطور از طرف سرویس دهنده هم که باید روی هاست دیگه قالب و افزونه هارو امتحان کنین ..

این موارد برای یافتن مشکل سفید شدن صفحه باید انجام بشه ، که هر کسی به این مشکل بر میخوره ، اینکار هارو انجام میده .

بازم دو مورد اول رو با دقت امتحان کنین ، اگه تونستن مشکل رو پیدا کنین که میرسه سر اصل موضوع برای برطرف کردن مشکل ..

یا اگر نتونستین مشکل رو پیدا کنین از یه متخصص بخوایین تا با ارسال دسترسی بهشون ، براتون انجام بده .

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...