رفتن به مطلب

درخواست راهنمائی کلی در مورد سئو سایت

M.Hajloo

پست های پیشنهاد شده

درود بر تمامی عزیزان و اساتید این رشته

راستش من تو اینترنت مطلب در مورد سئو خیلی خیلی زیاد خوندم اما همیشه چند تا نکته واسم مبهم مونده که نمیتونم باهاش کنار بیام

از کسانی که تو این زمینه وارد هستند خواهشمند هستم اگر براتون امکان داره کمکی به من و خیلی دیگر از وب مستر هایی که مطمئاً با این مشکل روبرو هستند بکنید

1- هر مطلب چند تا کلمه کلیدی داشته باشه بازدهی بهتری داره ؟

2- چطوری چند تا کلمه کلیدی را بهینه کنیم ؟

3- من بعضی از سایت ها را دیدم که همیشه تو کلیمات کلیدی پست هاشون اسم سایت خودشون را هم آوردند آیا این تاثیر خوبی داره ؟

4-بعضی از قالب ها مانند قالب خود من جدا از عنوان مطلب پائین تر از ویرایشگر بخشی به نام روتیتر مطلب دارند که فکر میکنم بیشتر مخصوص سایت های خبری باشند داره که اگر نوشته ای را آنجا وارد کنم بالا تر از عنوان مطلب نشون میده مانند شکل زیر :

13558151251.png

میخواستم بدونم آیا نوشتن این رو تیتر مطلب تاثیری تو سئو داره ؟

4- من سایتم را که چک کردم سئو سایت را زده بود 89 درصد و کد های لازمه مثل <h1> و ... همه توی قالب رعایت شدند اما 1 موردی هست من 4 ماه پیش که سایت را تاسیس کردم آمار خوبی تو الکسا کسب کردم و تا چند روز پیش آمارم توی ایران شده بود 16.000 تا آما نمیدونم چی شده چند روزه آمارم داره ضعیف میشه در حدی که الان رسیده به 26.505 تا در صورتی که تعداد پست های روزانه نسبت به قبل کمتر که نشده بیشتر هم شده

البته ناگفته نماند که من با ساب دامین 1 سایت دیگه هم زده بودم که با این تغییرات دیشب کلاً حذفش کردم .

ممنون میشم که در این مورد هم راهنمائی بفرمائید که مشکل میتونه از کجا باشه

5- من روی سایت برای بهبود سئو این افزونه ها را نصب کردم : All in One SEO Pack ، Google Analytics for WordPress ، Google XML Sitemaps ، SEO Friendly Images ، میخواستم ببینم اساتید این افزونه ها را تائید میکنند ؟ و اگر افزونه بهتری برای سئو وجود دارد ممنون میشم معرفی کنید

6- من توی تنظیمات قالب بخشی به نام توضیحات متا و کلمات کلیدی دارم که کادر این دو همون مقادیری که در افزونه All in One SEO Pack وارد کرده ام را وارد کردم آیا وجود این دو در کنار هم تاثیر منفی روی سئو نخواهد گذاشت ؟

7- برای نمایش پست ها و لینک آدرس آنها من از این پیوند یکتا استفاده کرده ام :

]/%post_id%/%postname%.html

آیا این پیوند یکتا مورد تائید میباشد ؟ بهترین پیوند یکتا هم از نظر سئو و هم اینکه روی سرور سایت فشار نیاره چی هست ؟

7- اگر از طریق ابزارک RSS خود ورپرس آخرین مطالب 1 سایت خبری را توی سایتم به نمایش بزارم با توجه به اینکه برای اون سایت خیلی خوب هستش آیا واسه خود من مفید هست یا اینکه ضرر داره ؟ ( من 1 جا خخونده بودم که الکسا تغییرات توی صفحه اصلی یک سایت رو خیلی دوست داره واسه همین فکر کردم این روش میتونه تاثیر خوبی داشته باشه )

ضمناً من از طریق گوگل وبمستر که سایت رو چک میکنم نه ارور دریافت میکنم و نه ... و توی آمارش زده 4800 تا ثبت شده که 1400 تاش را ایندکس کرده

واقعا پیشاپیش از هر شخصی که بتونم کمکی بکنه ممنون هستم

پیشاپیش یلداتون مبارک

ویرایش شده توسط M.Amirhajloo
لینک به ارسال

سلام

اول حتما سری بزنید به بخش آموزش : سئو

اکثر سوالات شما با خوندن مطالب زیر پاسخ داده میشه. شما مطالعه کنید هرجا جواب نگرفتید مجدد بپرسید:

بحث : 10 دقیقه برای 100% کردن SEO سایت

بهترین پیوند یکتا

چک کردن سئو سایت

h1 چیه و کجاست؟

متا تگ های header.php

بهترین افزونه برای seo

تأثير برچسب ها بر سئو ، مثبت يا منفي؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...