رفتن به مطلب

مراحل داشتن سایت

پست های پیشنهاد شده

سلام من می خوام یه هاست بخرم و سایت راه اندازی کنم html java script ,css رو هم تا حدودی بلدم الان میخوام بدونم چه چیزهایی دیگه ایی باید بلد باشم تا بتونم راحت سایتم رو مثل یک وبلاگ مدیریت کنم؟ تشکر

لینک به ارسال
در 45 دقیقه قبل، mnsi گفته است :

سلام من می خوام یه هاست بخرم و سایت راه اندازی کنم html java script ,css رو هم تا حدودی بلدم الان میخوام بدونم چه چیزهایی دیگه ایی باید بلد باشم تا بتونم راحت سایتم رو مثل یک وبلاگ مدیریت کنم؟ تشکر

سلام دوست عزیز

به انجمن وردپرس پارسی خوش اومدین

چیز خاصی لازم نیست بلد باشین، شما وقتی هاست و دومین رو خریدید باید وردپرس رو از https://fa.wordpress.org/ دانلود کنید و در هاستتون نصبش کنید (آموزش نصبش در اینترنت هست) و بعدش از وردپرستون لذت ببرید!

شما این مراحل رو انجام بدین و اگه بعدا احیانا به مشکلی بر خوردید اینجا تاپیک بزنید تا من یا سایر دوستان راهنماییتون کنیم.

پ‌ن: اگه قبلا تجربه‌ی مدیریت وبلاگ داشتین، کار با وردپرس براتون خیلی راحت خواهد بود.

لینک به ارسال

سلام

بله ، میشه

از قسمت "نمایش" میتونین قالب آپلود کنین و از همون قسمت ، قسمت "ویرایشگر" هم فایل های قالب رو ویرایش کنین .

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...